pirmadienis, sausio 25 d.
Pasaulis
Ore sulūžus atrakcionui žuvo devyniolikmetė
Vaizdo įrašuose užfiksuotas vaizdas šokiruoja internautus: Uzbekistano pramogų parke ore sulūžus atrakcionui juo mėgavęsi žmonės su visu karkasu krito žemyn. Pasak šaltinių, avarijos metu žuvo devyniolikos metų mergaitė.
Aktualijos
Prie Parlamento rūmų spec. tarnybų sujudimas
Didžiosios Britanijos policija valdomu sprogimu sunaikino įtartiną paketą, rastą Londono centre netoli parlamento rūmų.
Pasaulis
Prekybos centre per atstumą detonuotas sprogmuo
Lenkijos šiaurės rytiniame Balstogės mieste viename prekybos centre pirmadienį buvo detonuotas savadarbis sprogstamasis užtaisas, bet žmonės per šį incidentą nenukentėjo, pranešė Lenkijos visuomeninio radijo naujienų tarnyba, remdamasi policijos informacija.
Aktualijos
Evakuota traukinių stotis, vyras teigė turintis bombą
Anstyvą penktadienio rytą Londone sąmyšis. Rytinio piko metu evakuota centriniame Londone esanti stotis.
Aktualijos
Mokykloms visoje šalyje - grasinimai susprogdinti
Jungtinės Karalystės policija patvirtino, kad antradienį daugelis mokyklų ir koledžų visoje šalyje sulaukė grasinančių elektroninių laiškų, kuriuose pranešta apie plauojamas susprogdinti bombas.
Pasaulis
Užspeistas policijos „sprogdintojas maniakas“ susisprogdino
Vyras, ieškomas dėl kelių pašto siuntose paslėptų bombų sprogdinimų Teksaso valstijos sostinėje Ostine, anksti trečiadienį susisprogdino savo automobilyje, kai policija mėgino jį suimti, pranešė pareigūnai.
Aktualijos
JK evakuota 400 mokyklų
Pirmadienį šimtai pradinių, vidurinių ir pagrindinių ugdymo įstaigų visoje Jungtinėje Karalystėje (JK) buvo evakuota dėl gauto elektroninio laiško, kad skirtingose mokyklose bus detonuota bomba.
Aktualijos
Aiškėja, kas kaltas dėl bombos sprogimo metro traukinyje
Vienas irakietis paauglys, praėjusiais metais palikęs sprogmenį Didžiosios Britanijos sostinės metropoliteno traukinyje, Londono teismo prisiekusiųjų penktadienį buvo pripažintas kaltu dėl pasikėsinimo nužudyti.
Aktualijos
Londono miesto oro uostas atnaujina darbą
Londono miesto oro uostas antradienį buvo vėl atidarytas po to, kai buvo pašalinta Antrojo pasaulinio karo vokiečių bomba, rasta prie Temzės upės, netoli kilimo ir tūpimo tako.
Aktualijos
Londono oro uoste ruošiamasi nukenksminti 500 kg sveriančią bombą
Pirmadienį bombų nukenksminimo komandos ruošiasi neeilinei operacijai – nukenksminti 500 kg. sveriančią Antrojo pasaulinio karo bombą, paryčiais aptiktą netoliese Londono miesto oro uosto.
Aktualijos
Dėl bombos uždarytas Londono oro uostas
Sekmadienį vakare Londone esančio oro uosto pašonėje buvo aptiktas pavojingas sprogmuo, kol vyko išminavimo darbai, visiškai nutraukti visi skrydžiai.
Aktualijos
Pavydus vyras dėl žmonos sukėlė miestą ant kojų
Norėdamas sulaikyti žmoną nuo plano eiti pasilinksminti į barą, pavydus vyras pranešė apie jame padėtą bombą ir nedideliame Pietų Anglijos mieste sukėlė tikrą sąmyšį.
Pasaulis
Paaiškėjo Niujorke bombą susprogdinusio įtariamojo tapatybė
Metropoliteno stotyje pačioje Manhatano širdyje pirmadienį savadarbę vamzdinę bombą susprogdinęs 27 metų vyriškis atvyko į Jungtines Valstijas iš Bangladešo prieš septynerius metus, pranešė Niujorko teisėsaugos pareigūnai.
Pasaulis
Teroristai pradėjo savo juodus darbelius Kalėdinėse mugėse
Vokietijos tarnybos mano, kad prie Kalėdų mugės Potsdamo mieste rastas paketas, kuriame, kaip manyta, buvo savadarbis sprogstamasis užtaisas su vinimis, buvo dalis sąmokslo šantažuoti siuntų pristatymo kompaniją DHP ir reikalauti pinigų.
Pasaulis
Šis daiktas buvo toks toks didelis, kad vyras jį sumaišė su bomba
Į įvykio vietą buvo sukviestos visos specialiosios tarnybos: medikai, policija, išminuotojai, mat buvo gautas pranešimas, kad Vokietijoje gyvenantis pensininkas savo kieme galimai surado Antrojo pasaulio karo laikų aviacinę bombą.
Pasaulis
Radus bombą Frankfurte bus evakuoti 70 tūkst. žmonių
Šį savaitgalį Frankfurte apie 70 tūkst. žmonių turės išvykti iš savo namų per vieną didžiausių tokio tipo evakuacijų pokarinėje Vokietijoje, trečiadienį sakė policija, radusi nesprogusią didelę antrojo pasaulinio karo laikų aviacinę bombą.
Pasaulis
Turistui bandžius įsinešti bombą, evakuota traukinių stotis
Paryžiuje evakuota „Eurostar” traukinių stotis po to, kai turistas į Londoną vykstantį traukinį bandė įsinešti Antrojo pasaulinio karo bombos fragmentą.
Aktualijos
Sudegusi įtaka: buvusio Uzbekistano prezidento dukra kaltinama paėmusi beveik 750 mln. eurų kyšį
Pernai mirusio buvusio Uzbekistano prezidento Islamo Karimovo dukra Gulnara Karimova ilgus metus buvo įtakingas asmuo tiek politikoje, tiek šalies versle. Tačiau prieš keletą metų prasidėjęs jos staigus krytis vis dar tęsiasi – penktadienį pranešta, kad jai skirtas ikiteisminis areštas ir pateikti kaltinimai didelio masto sukčiavimu bei pinigų plovimu.
Lietuva
Kauno oro uosto darbą sutrikdė melagingas pranešimas apie bombą
Antradienį prieš 11 val. pranešta, kad užminuotas Kauno oro uostas. Evakuojami žmonės. Į oro uostą laukiama atvykstant antiteroristinių operacijų padalinio "Aras" išminuotojų. Įvestas planas “Skydas”.
ŽYMA
UZBEKISTANAS