antradienis, sausio 19 d.
Gyvenimas
2021-ųjų metų horoskopas Vėžiui
2021-aisiais metais Vėžys turės daugybę galimybių užmegzti naujas pažintis, kurios gali padėti tvirtą pamatą ateities karjerai. Neatsisakykite galimybių sudalyvauti mokymuose
Sveikata
Nauji tyrimų rezultatai: kuo senesnis kraujas, tuo agresyvesnis vėžys
Vėžinės ląstelės prisijungia žmogaus ląstelių kraujo apytakoje. Šis faktas galėtų būti naujas stimulas terapijai. Didėjant žmogaus amžiui, didėja tikimybė susirgti
Sveikata
PSO: koronavirusas stipriai pakenkė tinkamam vėžio ir diabeto gydymui
Naujausias Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) tyrimas parodė, kad dėl koronaviruso pandemijos sergančiųjų neperduodamomis ligomis gydymas daugelyje valstybių visiškai ar dalinai
Pramogos
A. Stonys apie kovą su vėžiu: jeigu būčiau tai žinojęs anksčiau, ko gero, vėžio diagnozė būtų mane aplenkusi
Praeitą savaitgalį praūžusioje didžiausioje Baltijos šalyse Vilniaus knygų mugėje buvo pristatyta viena iš naujienų, Kembridžo universiteto profesoriaus, onkologo Roberto Thomo knyga „Gyvenimas susirgus vėžiu ir patarimai, kaip nesusirgti“. Profesoriaus rekomendacijomis laikytis sveikatai palankių įpročių įkvėptas iliuzionistas Arvydas Stonys drąsiai teigia, jog vėžio diagnozės jam galbūt būtų pavykę ir išvengti, jeigu nebūtų daręs tam tikrų gyvenimo būdo bei mitybos klaidų.
Sveikata
Gimdos kaklelio vėžys – klastinga liga
Gimdos kaklelio vėžys – ketvirtas pagal dažnumą moterų onkologinis susirgimas. 2018 m. užregistruota pasaulyje apie 570 tūkst. naujų šio vėžio atvejų, tai sudarė 6,6 proc. visų moterų vėžio atvejų. Gimdos kaklelio vėžys pasaulyje vis dar išlieka viena iš dažniausių moterų mirties nuo vėžio priežasčių.
Sveikata
Nauji tyrimai perspėja: moterys, dažančios plaukus, rizikuoja susirgti krūties vėžiu
Naujas tyrimas atskleidė, kad moterys, kurios nuolat naudoja plaukų dažus ir cheminius tiesintuvus, turi didesnę riziką susirgti šia liga.
Pramogos
Stano apie mitybos įpročius: 50 gramų tokios mėsos – realus veiksnys, išprovokuojantis vėžį
Skaniai pavalgyti – vienas didžiausių gyvenimo malonumų. Visa bėda, kad žmonės greitai virsta pilvo vergais. Tada ir serga, ir kenčia. Trys skardinės kondensuoto pieno, kilogramas saldainių ir rinkė dešros – tokia buvo vienos šio vakaro „KK2 penktadienio“ herojės vakarienė! Rezultatas: 40-metė Ugnė Usevičiūtė svėrė 210 kilogramų.
Pramogos
Vyrą anapilin išlydėjusi Antonovienė – apie paskutinį jųdviejų pokalbį ir tikrąją lieknėjimo priežastį: tai supratau jau prieš trejus metus
Praėjusio ketvirtadienio rytą mirus Vidui Antonovui, našle likusi Rima Antonovienė neslepia, jog tikrąjį gedulą išgyveno kiek anksčiau ir papasakojo apie paskutinį pokalbį su vyru bei tai, kas iki šiol buvo nutylima.
Pramogos
Mirė mafijos tėvu vadintas Vidas Antonovas
Ketvirtadienį ligoninėje mirė Vidas Antonovas, praneša portalas Delfi. Dar visai neseniai buvo skelbiama, kad vyras serga vėžiu.
Pramogos
K. Brazauskienė apie kovą su vėžiu: sužinojusi šoko nepatyriau, bijau skausmų
„Mirti nebijau. Bijau mirti skausmuose, kad man skaudės. Aš mačiau, kaip mano vyrui skaudėjo. O mirti? Mes visi mirsime“, – jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ teigs Kristina Brazauskienė.
Pramogos
A. Maldeikienė atskleidė savo sveikatos būklę: aš nebijau mirties
Trečiadienį Seimo narė Aušra Maldeikienė nusprendė atsakyti į daugelio šiuo metu jai užduodamą klausimą apie sveikatos būklę. Dar visai neseniai Seimo narė patvirtino, kad serga antros stadijos krūties vėžiu, tačiau plačiau apie savo sveikatą nekalbėjo.
Anglijoje
Peterborough gyvenanti lietuvių šeima prašo pagalbos - dukrytė serga vėžiu ir kovoja su hemangioma
Lietuvių šeima, įsikūrusi Peterborough mieste, dalinasi jautria žinute ir prašo lietuvių bendruomenės pagalbos.
Sveikata
K. Brazauskienei diagnozuotas trečios stadijos vėžys
Prezidento Algirdo Mykolo Brazausko našlei Kristinai Brazauskienei diagnozuota trečios stadijos melanoma, praneša portalas Delfi.lt.
Gyvenimas
Dėka naujo fantastinio gydymo prostatos vėžys galės būti išgydytas per savaitę
Šios puikios naujienos paskelbtas po to, kai Seras Rodas Stewartas pranešė laimėjęs du metus trukusį karą su vėžiu.
Gyvenimas
Lietuvė mokslininkė iš Dublino: vaistai nuo vėžio egzistuoja, tačiau yra kita bėda
Būtent anksčiau aptikti vėžį – pagrindinis tikslas tyrimų, kuriuos atlieka dr. Živilė Ušeckaitė, iš Lietuvos su tėvais į Airiją atvykusi dar paauglė. Airijoje ji baigė mokslus ir sėkmingai daro mokslinę karjerą. „Dabar mąstau, kad tai buvo geras pasirinkimas, nes baigus mokslus Airijoje galimybės šiek tiek didesnės. Būtent kalbant apie sritį, kurioje aš dirbu“, – interviu teigė Ž. Ušeckaitė.
Lietuva
S. Skvernelis atskleidė – jam diagnozuotas vėžys
Premjeras Saulius Skvernelis per spaudos konferenciją atskleidė, kad jam diagnozuota limfoma.
Atradimai
Nuotraukos istorija
Šalia diagnozės
Konkurse „Lietuvos spaudos fotografija“ už reportažus apdovanota fotomenininkė Eglė Mėlinauskienė ne kartą nepasinaudojo proga įamžinti tai, ką daugelis laikytų tikrai „auksiniu“ kadru. Pernelyg trapios buvo emocijos, pripažino ji Rusnei Marčėnaitei.
Gyvenimas
Devynerių metų amžiaus futbolininkas mirė vos dvi dienos po to, kai jam buvo diagnozuotas retos formos vėžys - simptomų nebuvo
Devynerių metų Josh Harber iš Kento pasiutusiai mylėjo futbolą. Tragiškai pasibaigęs guvaus mažylio gyvenimas sukrėtė berniuko šeimą ir visą bendruomenę. 
ŽYMA
VĖŽYS