trečiadienis, rugsėjo 23 d.
Gyvenimas
Ligoninėje be penio likusiam britui – solidi kompensacija
Dėl infekcijos vienoje Jungtinės Karalystės ligoninėje lytinį organą praradęs vyras prisiteisė iš medikų šešiaženklę sumą.
Gyvenimas
Peterborough’o gydytojui – kaltinimai dėl pacientų mirčių
Rimtų kaltinimų sulaukė Peterborough’o miesto ligoninės gydytojas, manoma, kad jis specialiai ėmėsi veiksmų, dėl kurių mirė mažiausiai du pacientai.
Gyvenimas
Skausmo draskomą moterį medikai gydė tarsi akli
Jungtinės Karalystės gyventoja po 6 metus kęsto skausmo nutarė nepaklusti gydytojų rekomendacijoms ir ryžosi operacijai. Po šios procedūros paaiškėjo, kad ją iki tol gydę medikai nepastebėjo akivaizdžios negalavimų priežasties.
Aktualijos
Pedofilijos skandalas: gydytojas bandė užmegzti santykius su berniuku
28-erių jaunesnysis gydytojas Thomas Jenkins, dirbantis psichiatrijos skyriuje Wrexhame miesto ligoninėje, Šiaurės Velse, buvo suimtas po to, kai jam buvo pareikšti kaltinimai dėl pedofilijos.
Gyvenimas
Gydytojai lūžusios vaiko kojos nepastebėjo 4 dienas
Ant batuto žaidusią ir koją susilaužiusią pusantrų metukų mergaitę nugabenus į ligoninę medikai nieko nepastebėjo ir paragino agonijos ištiktą vaiką vaikščioti.
IT ir transportas
Volvo V40/Cross Country
V40 puikiai atlieka visas jam patikėtas užduotis, o „Cross Country“ modifikacija net nepabūgs nemenkai išsipurvinti. Dauguma rinksis dyzelinius motorus, kurie
Gyvenimas
Už medikų nerūpestingumą – milijoninė kompensacija
Gydytojų aplaidumas brangiai kainuos mokesčių mokėtojams – dėl netinkamai atlikto jų darbo nukentėjusiam paaugliui valstybė privalės sumokėti septynženklę sumą.
ŽYMA
V40/CROSS COUNTRY