ketvirtadienis, balandžio 22 d.
Pasaulio lietuviai
Lietuvos ambasadoje Vašingtone vyko susitikimas su „Misija Sibiras“ dalyvėmis
Vasario 10 dieną Lietuvos ambasadoje JAV buvo surengtas susitikimas su „Misija Sibiras“ projekto vadove Aiste Eidukaityte ir ekspedicijos dalyve, Amerikoje gimusia ir užaugusia Marija Čyvaite.
Pasaulio lietuviai
Vašingtone surengtas Lietuvą pristatantis vakaras
Vasario 9 dieną Lietuvos ambasada Vašingtone (JAV), NBA rungtynių tarp Vašingtono „Wizards“ ir Memfio „Grizzlies“ metu, surengė Lietuvai ir Lietuvos paveldui skirtą vakarą.
Pasaulio lietuviai
Lietuvos ambasadoje Vašingtone vyko susitikimas su Holokaustą išgyvenusia D. Pomerants-Mazurkevich
Gruodžio 3 dieną Lietuvos ambasadoje Vašingtone (JAV) buvo surengtas susitikimas su Holokaustą išgyvenusia Dana Pomerants-Mazurkevich, kurią iš Kauno žydų geto 1943 metais išgelbėjo ir savo šeimoje priglaudė gerai žinomas operos solistas Kipras Petrauskas.
Pasaulio lietuviai
„Laisvės bėgimu“ Vašingtone pagerbtas generolo Tado Kosciuškos atminimas
Lietuvos ir Lenkijos ambasados Vašingtone spalio 6 dieną surengė „Laisvės bėgimą“, skirtą Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės ir Lenkijos Karalystės 1794-ųjų sukilimo vado, generolo, kovų už JAV nepriklausomybę didvyrio Tado Kosciuškos atminimui, Pasaulio lietuvių metams ir Lenkijos bei JAV diplomatinių santykių užmezgimo šimtmečiui pažymėti.
Lietuva
Vašingtone prof. Tomas Venclova dalijosi įžvalgomis apie lietuvių ir žydų santykius
Rengiantis 2020 metais minėti Vilniaus Gaono ir Lietuvos žydų istorijos metus, rugsėjo 16 dieną Lietuvos ambasada Vašingtone surengė diskusiją apie lietuvių ir žydų santykius šiandien ir prieš 40 metų. Pagrindinis diskusijos svečias – poetas, intelektualas, ilgametis Jeilio universiteto profesorius Tomas Venclova.
Pasaulio lietuviai
Vašingtone surengtas Pasaulio lietuvių bėgimas
Birželio 9 dieną Vašingtone, JAV, surengtas jau keletą metų iš eilės organizuojamas unikalus pasaulio lietuvius vienijantis renginys – Pasaulio lietuvių bėgimas, šiais metais skirtas Pasaulio lietuvių metams paminėti.
Pramogos
E. Iglesias ir A. Kurnikova parodė paaugusius dvynius
Šiuo metu vykstančio pasaulio futbolo čempionato gerbėjai socialiniuose tinkluose reiškia palaikymą vienai ar kitai dėl stipriausios komandos titulo kovojančiai rinktinei. Ne išimtis ir pramogų pasaulio žvaigždės. Buvusi tenisininkė Ana Kurnikova ir atlikėjas Enrique Iglesias mielomis dvynių fotografijomis parodė, už kurią komandą jie serga.
Pramogos
Enrique Iglesias ir Anna Kournikova susilaukė dvynių
Spauda praneša, kad dainininkas Enrique Iglesias ir tenisininkė Anna Kournikova susilaukė dvynukų – mergaitės ir berniuko.
ŽYMA
VAŠINGTONAS