penktadienis, vasario 26 d.
Aktualijos
Top 10: JK miestai, kuriuose įvyksta daugiausiai automobilių vagysčių
Remiantis naujais duomenimis, net viena ramesnių JK gyvenviečių laikomas Koventris yra viena iš pavojingiausių vietų JK, kur vairuotojai gali palikti savo automobilį.
Aktualijos
Automobilių vagys nedelsia: pavogtas transporto priemones parduoda dalimis
Tikriausiai nei vienas nenorėtume savo automobilio rasti tokio – be durelių, variklio ir išorinių jo detalių. Tačiau būtent tokios būklės transporto priemonę aptiko Chelmsley pareigūnai, suradę prieš keturias dienas iš Birmingham pavogtą „Range Rover“ automobilį.
Pasaulis
Kvailiausi plėšikai pasaulyje: vėliau sugrįžti pasiūlęs parduotuvės savininkas įviliojo į pinkles
Turbūt visi parduotuvių savininkai žino, kad kasoje geriausia laikyti nedidelę sumą pinigų. Taip apiplėšimo metu išvengiama didelių nuostolių. Tačiau vienas Belgijoje esančios parduotuvės savininkas jį apiplėšti pasiruošusiems vagims pasakė sugrįžti vėliau, kai jis turės daugiau pinigų.
Lietuva
Policijos pareigūnai, sekę paliepimą „taktiškai taranuoti” ant mopedų sprunkančius vagis, bus teisiami
Penki policijos pareigūnai bus teisiami dėl to, kad sekė paliepimą „taktiškai taranuoti” ant mopedų sprunkančius vagis. Tokią naują taktiką jiems leido naudoti Skotlandjardas.
Aktualijos
Milijono vertės brangakmenių prisivogę ilgapirščiai į juvelyrikos parduotuvę Londone išsikasė tunelį
Į Fleet gatvėje esančią juvelyrikos parduotuvę vagys pateko filmo scenarijaus vertu būdu - sekmadienį vykusio Londono pusmaratonio metu jie į parduotuvę išsirausė tunelį, o tada pabėgo su milijono vertu lobiu.
Aktualijos
Įvedus vasaros laiką padaugėja namų apiplėšimų
Įvairios tarnybos perspėja nuosavų namų gyventojus, kad įvedus vasaros laiką, t.y. laikrodžius pasukus viena valandą į priekį, vagysčių iš namų smarkiai padaugėja. Pasak draudimo bendrovių atliktų apklausų, 2018-aisiais po vasaros laiko įvedimo turto vagysčių ir įsilaužimų į namus padaugėjo 37 proc., nei žiemos laiku.
Aktualijos
Įspėjimas: rytų Londone į namus per „draugus“ braunasi vagys
Socialinių tinklų grupėse plinta vaizdo įrašas su perspėjimu JK gyvenantiems lietuviams apie rytinėje Londono dalyje siaučiančius vagis.
Anglijoje
Lietuviai dėl prestižinio golfo trofėjaus varžėsi karališkame aikštyne
Savaitgalį viename iš geriausių Jungtinės Karalystės golfo aikštyne įvyko tradicinis, šiemet jau vienuoliktąjį kartą surengtas turnyras „Ambassadors Cup 2018“. Pirmąjį smūgį varžybose atliko ne kas kitas, jo jų sumanytojas Vygaudas Ušackas.
Gyvenimas
Naujoje ir modernioje „UK Smiles“ klinikoje – dantys per vieną dieną
Ilgiau nei dešimtmetį Jungtinėje Karalystėje gyvuojanti ir tarp lietuvių puikiai žinoma odontologijos klinika „UK Smiles“ per šį laikotarpį sulaukė tūkstančių pacientų įvertinimo, tačiau tuo neapsiriboja – padalinys Stratforde persikelia į naujas patalpas ir greitai galės pasiūlyti dar platesnį kokybiškų paslaugų spektrą, o sudėtingiausias procedūras pradėti ir užbaigti per vieną dieną.
ŽYMA
VAGYS