penktadienis, vasario 26 d.
Pasaulis
Per karantiną Europos Parlamente padaugėjo vagysčių
Bent 50 EP narių iš savo kabinetų Briuselyje prarado savo kompiuterius, planšetinius kompiuterius ir kitus brangius daiktus, per karantiną prasiautus
Pasaulis
Nusikaltimai EP
Per karantiną Europos Parlamente padaugėjo vagysčių
Bent 50 EP narių iš savo kabinetų Briuselyje prarado kompiuterius, planšetinius kompiuterius ir kitus brangius daiktus, per karantiną prasiautus vagims, pranešė portalas „Politico“.
Aktualijos
Top 10: JK miestai, kuriuose įvyksta daugiausiai automobilių vagysčių
Remiantis naujais duomenimis, net viena ramesnių JK gyvenviečių laikomas Koventris yra viena iš pavojingiausių vietų JK, kur vairuotojai gali palikti savo automobilį.
Aktualijos
Smarkiai išaugo automobilių su užvedimu be rakto vagysčių skaičius
Kas šešias minutes Jungtinėje Karalystėje pavogiamas automobilis – tokį faktą pateikė šalies draudimo įmonės, skatinančios atidžiau pasirūpinti automobilių su užvedimu be rakto apsauga.
Aktualijos
Įvedus vasaros laiką padaugėja namų apiplėšimų
Įvairios tarnybos perspėja nuosavų namų gyventojus, kad įvedus vasaros laiką, t.y. laikrodžius pasukus viena valandą į priekį, vagysčių iš namų smarkiai padaugėja. Pasak draudimo bendrovių atliktų apklausų, 2018-aisiais po vasaros laiko įvedimo turto vagysčių ir įsilaužimų į namus padaugėjo 37 proc., nei žiemos laiku.
Aktualijos
Iš sunkiai sergančių ligonių vogusi slaugė išvengė kalėjimo
Slaugės profesijos besimokiusi 28-erių Ruth Daniel, vogusi iš sunkiai sergančių ir pažeidžiamų pacientų, išvengė kalėjimo. Moteris be jokios gėdos pasisavindavo ligonių asmeninius duomenis, banko korteles, kuriomis pasinaudojusi ji įsigydavo daiktus, maisto produktus. Iš viso R. Daniel išleido daugiau nei 1100 svarų sterlingų, rašo Metro.co.uk.
Aktualijos
Anglijos lietuvės perspėjimas: automobiliuose visuomet užsirakinkite
Viena anglijos lietuvė socialiniame tinkle Londone gyvenančioms moterims skirtoje grupėje pasidalijo pasakojimu, kaip miesto centre buvo užpultas jos vyras.
Aktualijos
Lietuvių schema praturtėti Jungtinėje Karalystėje: reikėjo tik folijos ir patiklių žmonių
Automobilis, patiklūs žmonės bei aliuminio folija – tik tiek reikėjo grupuotei, kuri susuko paprastą praturtėjimo planą Jungtinėje Karalystėje. Tačiau jų planas nepasiteisino – po teismo sprendimo keturi iš jų pateko už grotų, o vienintelei prisidėjusiai moteriai teko sumokėti piniginę baudą.
Pramogos
Britų idėja: mirusių žmonių kūnus – į kanalizaciją
Vieno Jungtinės Karalystės miesto valdžia prašo leidimo pradėti taikyti naują žmonių palaikų laidojimo technologiją, pagal kurią kūnas būtų paverčiamas skysčių, o šis – nuleidžiamas į nuotėkų sistemą.
ŽYMA
VAGYSTĖS