antradienis, spalio 20 d.
Sveikata
Daugėja sergančių skarlatina: pagrindinė apsaugos priemonė – higiena
Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos (NVSC) praneša, kad šaltuoju metų laiku padidėja sergamumas įvairiomis užkrečiamosiomis ligomis – viena iš jų skarlatina.
Sveikata
Dainius Kepenis: Ar tėvai neturėtų būti išsamiau informuojami apie skiepus?
Seimo nario Dainiaus Kepenio surengtoje spaudos konferencijoje atkreiptas dėmesys į tai, kaip yra svarbu tėvus išsamiai informuoti apie skiepus.
Sveikata
Šiemet pasaulyje užregistruota virš 5 kartų daugiau poliomielito nei pernai
Per dešimt šių metų mėnesių pasaulyje užregistruoti 107 susirgimai poliomielitu ir tai, Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) ir Europos ligų prevencijos ir kontrolės centro duomenimis, virš penkių kartų daugiau susirgimų, lyginant su pernai tuo pačiu laikotarpiu – atitinkamai 107 ir 19 atvejų.
Gyvenimas
Siekiant kovoti su vaikų nutukimu, siekiama dar labiau sugriežtinti nesveiko maisto reklamas
Siekiant sumažinti šalyje gyvenančių vaikų sveikatos problemas, susijusias su nutukimu ir viršsvoriu, skelbiama, kad nesveiko maisto reklamas gali būti leidžiama rodyti tik po 21 val. vakaro, rašo Metro.co.uk.
Pasaulis
Paryžiuje įvykdytas teroro aktas, yra sužeistų
Paryžiuje vėlų šeštadienį peiliu ginkluotas užpuolikas nužudė vieną žmogų ir sužeidė dar keturis, o tą vyrą vėliau nukovė policija.
Pasaulis
Iš pravažiuojančio automobilio pasipylė kulkos
Vidurio Italijos mieste Mačeratoje šeši migrantai buvo pašauti iš pravažiuojančio automobilio, pranešė pareigūnai ir pridūrė, kad buvo sulaikytas vienas įtariamasis.
ŽYMA
VAIKŲ SVEIKATA