ketvirtadienis, lapkričio 26 d.
Aktualijos
Didžiulio masto tyrimas JK: dėl vaikų lytinio išnaudojimo internete suimti 337 įtariamieji
Jungtinės Karalystės Nacionalinė nusikaltimų agentūra (NNA) trečiadienį pranešė, kad atliekant vieną didžiausių šalyje tyrimų dėl lytinių nusikaltimų prieš vaikus buvo suimti 337 įtariamieji 38 šalyse.
Aktualijos
Telforde penki vyrai kaltinami mokyklinukės seksualiniu išnaudojimu 
Po dienraščio Sunday Mirror atlikto tyrimo Telforde penki vyrai nuo 32 iki 37 metų amžiaus apkaltinti mokyklinio amžiaus mergaitės seksualiniu išnaudojimu. 
Pasaulis
Vyras, užsiiminėjęs seksu su 11 metų amžiaus mergaite išvengė kalėjimo
Joseph Meili ir vienuolikmetė susitiko internetinėje pažinčių platformoje, kur ši tvirtino, esą jai - aštuoniolika metų. Vyras išvengė kalėjimo, nes jo Advokatui pavyko įrodyti, kad mažametė mergaitė jį suvedžiojo. 
Pramogos
Britanijos teismai pamiršo pedofilams uždrausti išvykti iš šalies, tad vaikų tvirkinti jie tiesiog išskrido svetur
Britanijos teismai neuždrausdavo pedofilams išvykti iš šalies: per pastaruosius tris metus Anglijos teismuose buvo išduoti 15,355 seksualinio smurto prevencijos nutarimai, tačiau tik 27-iose iš šių bylų atsakovui buvo uždrausta išvykti iš šalies.
Pramogos
Pasaulis ruošiasi garsios dainininkės išėjimui
Muzikos pasaulis negali patikėti, jog 76-erių sulaukusi Aretha Franklin, daugelio vadinama soul stiliaus dainų karaliene, guli mirties patale. Įvairūs užsienio naujienų portalai skelbia, jog moterį paskutinėmis jos gyvenimo akimirkomis supa artimiausi šeimos nariai ir draugai.
ŽYMA
VAIKŲ TVIRKINIMAS