trečiadienis, balandžio 21 d.
Anglijoje
Princas Harry ir Meghan Markle laukiasi antros atžalos
Princas Harry ir jo sutuoktinė Meghan Markle laukiasi antros atžalos, sekmadienį britų žiniasklaidai pranešė poros atstovas spaudai. Meg, I was there
Pramogos
Atlikėjas J. Timberlake'as atskleidė, kad su žmona susilaukė antrojo vaikelio: negalime jaustis laimingesni ir dėkingesni
Dainininkas Justinas Timberlake'as patvirtino, kad su žmona Jessica Biel praėjusių metų vasarą susilaukė antrojo vaikelio, skelbia Dailymail. Kalbėdamas „The Ellen DeGeneres“
Gyvenimas
4 patarimai, kaip paskatinti vaiką išmokti skaityti lengvai ir be streso
Šie neįprasti mokslo metai pareikalavo daugelio mokyklinio amžiaus vaikus auginančių tėvų kantrybės ir išradingumo. Prasidėjus atostogų sezonui ir jas leidžiant
Pramogos
Arvydas Anušauskas tapo tėvu: su 27-eriais metais jaunesne žmona Lina susilaukė vaikelio
2015-ųjų gegužę susituokę Arvydas ir Lina Anušauskai paskelbė itin džiugią žinią. Pora susilaukė savo pirmagimio.
Pramogos
Širdį gniaužiantis tėvo atsisveikinimas su sūnumi, kurį kartu su savimi nuskandino jo motina
Emma Sillett nuvežė savo penkerių metų amžiaus sūnų Jensoną Spellmaną į atokų Valehouse rezervuarą Derbišyro regioniniame parke, prieš tai užpildžiusi savo ir vaiko kišenes akmenimis. Surišusi jų dviejų rankas ji šoko į vandens telkinio dugną, kartu su savimi nužudydama ir savo sūnų.
Pramogos
„Tesco“ sauskelnės sukėlė kūdikiui neišpasakytą skausmą: oda atrodo lyg nudeginta
Emma Knight iš Scunthorpe, Linkolnšyro, pasibaisėjo „Tesco“, nes, jos manymu, jų „Fred and Flo Ultradry” 4+ dydžio sauskelnės sukėlė stiprų bėrimą ant sūnaus Logano odos.

Pramogos
Egidijui Dragūnui gresia nauji nemalonumai: vaiko teisių apsaugos tarnyba tirs Selo bendravimą su vaiku
Egidijus Dragūnas, panašu, turi dar daugiau nemalonumų. Socialiniuose tinkluose pasirodžius filmuotai medžiagai, kaip rūbinėje įvyksta Selo konfliktas su kovotoju Arnoldu Misiūnu, pradėtas tyrimas, nes įraše matomas ir nepilnametis. Dabar viešojoje erdvėje pasirodė dar vienas filmukas, kuriame matoma, kaip galimai E. Dragūnas necenzūriniais žodžiais kreipiasi į savo sūnų.
Gyvenimas
Tokio vaikų elgesio ignoruoti negalima: ženklai, išduodantys tai, apie ką jie bijo kalbėti
Nors šeimą norėtųsi įsivaizduoti kaip aplinką, kurioje vaikas jaučiasi saugus ir mylimas, deja, tokį vaizdą sutinkame ne visur. Skaičiuojama, jog net 1 iš 5 vaikų nukenčia nuo seksualinės prievartos, o nemaža nukentėjusių dalis tėra kūdikiai ir ikimokyklinio amžiaus vaikai. To, kas vyksta už tokių šeimų durų, matyti negalime, tačiau specialistai nurodo, koks vaiko elgesys išduoda namuose patiriamas kančias.
Pasaulis
Aštuonerių metų berniukas nusižudė neištvėręs tėvo auklėjimo metodų
Aštuonerių metų amžiaus berniukas į savo mirtį nušoko iš devinto daugiabučio aukšto Ukrainoje. Vaikas taip pasielgė po to, kai jį primušė tėvas. Pasak žiniasklaidos, tėvas vaiką skriaudė jau metų metus.
Aktualijos
Pensininkas nuteistas už mamos ir mažamečio vaiko nužudymą
77 metų amžiaus pensininkas prieš teismą stojo po to, kai prieš daugiau nei 40 metų, 1976 metų lapkričio 12 dieną dingo Renee MacRae ir jos trejų metukų amžiaus sūnus Andrew.
Aktualijos
Nuo Tate Modern numestas šešiametis sveiksta, pranešė berniuko šeima
Visą Angliją sukrėtė įvykis, kurio metu šešerių metų amžiaus vaikas, su šeima į Angliją atvažiavęs atostogauti, buvo nustumtas nuo ant Tate Modern meno muziejaus Londone esančios apžvalgos aikštelės.
Aktualijos
Namuose rasti dviejų žmonių kūnai, o kitame kambaryje – sveikas vaikas
Trečiadienį apie 23 val. Burton-upon-Trent esančiuose namuose rasti dviejų žmonių kūnai. Jei to dar nebūtų gana, kitame kambaryje aptiktas dvejų metukų amžiaus kūdikis.
Aktualijos
12-metį užpuolus barzdotam vyrui, vaikui išsivystė neįprasta fobija
Viena mama teigia, kad jos sūnus dabar bijo barzdotų vyrų, o tiksliau – barzdų. Ši fobija atsirado po to, kai 12-metis buvo užpultas ir įmestas į upę barzdoto vyriškio.
Pasaulis
Tėtis pakraupęs: kol šis lipo iš automobilio pavežėja pabėgo su jo vaiku, mažametė dingo (papildyta)
JAV Pensilvanijos valstijos Pen Hilso mieste dėl be žinios dingusios mažylės sulaikyta moteris. Ji už grotų atsidūrė po to, kai vaiko tėvas pareiškė, kad pavėžėjimo paslaugas teikiančios įmonės vairuotoja šeštadienio vakarą pagrobė jo mažametę dukrą, skelbia CNN.
Aktualijos
Šeimos šuns apkandžiota mergaitė patyrė rimtus sužalojimus
Mergaitei į galvą įkandus šeimos stafordšyro bulterjerui, greitosios medicinos pagalbos sraigtasparniu vaikas buvo skubiai nugabentas į artimiausią ligoninę, rašo Metro.co.uk.
Aktualijos
Sraigtasparniu į ligoninę nugabentas baseine be sąmones rastas vienerių berniukas
Baseine be sąmonės rastas vos vienerių sulaukęs berniukas greitosios medicinos pagalbos sraigtasparniu nugabentas į ligoninę.
Aktualijos
Paskelbta skubi išsigandusio berniuko, į autobusą įlipusio vakar naktį, paieška
Policija paskelbė skubią vienuolikos - dvylikos metų berniuko, naktį įlipusio į autobusą vienomis šlepetėmis, paiešką. CCTV vaizdo kamerų užfiksuotose nuotraukose matoma, kad berniukas neramus, išsigandęs.
Aktualijos
Išvargusiai mamai užmigus maitinimo metu, mirė jos naujagimis
Netyčia užmigusi maitindama savo naujągimį sūnų, nubudusi mama jį rado be gyvybės ženklų kraujo baloje, rašo Metro.co.uk.
Aktualijos
Coventry nuo važiuojančio motorolerio šauta į penkiolikmetį: vaikui prireikė operacijos
Policija pradėjo tyrimą po to, kai šeštadienio vakare, apie 23:10 vietos laiku miesto centre iš važiuojančio motorolerio buvo šauta į penkiolikos metų amžiaus berniuką.
Gyvenimas
Sveikai keturmetei suleidusi insulino, moteris ją pavertė neįgalia
Moteris pripažinta kalta dėl sveikos keturmetės sužalojimo. Suleidus jai insulino, mergaitė patyrė rimtą smegenų traumą ir tapo neįgali.
ŽYMA
VAIKAS