šeštadienis, rugsėjo 19 d.
Lietuva
Trenerė, treniravusi vaikus kai žuvo mažametė, lieka nuteista
Apie šią didelį rezonansą sukėlusią bylą Teismai.lt rašo: „Moteris buvo nuteista už tai, kad, būdama valstybės tarnautojui prilygintas asmuo bei būdama atsakinga už sportininkų saugumą, gyvybę bei poilsio režimą, netinkamai atliko savo pareigas. Ji nesilaikė elgesio saugumo taisyklių ir taip dėl neatsargumo atėmė gyvybę kitam žmogui. Nuteistoji dviračių treniruotės metu, pažeisdama Kelių eismo taisyklių reikalavimus, neužtikrindama saugių treniravimosi sąlygų, išvažiavo su dviem mažamečiais ugdytiniais į kelią, einantį mišku. Viena iš ugdytinių, prasilenkdama su priešpriešais atvažiuojančia sunkiasvore autotransporto priemone, griuvo kelio važiuojamojoje dalyje ir pateko po automobilio galiniais ratais. 11-metė žuvo vietoje."
Pramogos
Mirė Anglijos numylėtinis 14-metis šokėjas, vadintas „kitu Billy Elliotu“
Jackas Burnsas iš Greenocko, Škotijoje mėgavosi vaidmenimis ITV trileryje „Plain Sight“, „The One Show“ ir „ Priscilla Queen of the Desert".
Aktualijos
Teigiama, kad 12 metų mergaitė, paskendusi upėje, galimai buvo priversta skandintis bendraamžių
Tragiška 12-metės Shukri Yahye-Abdi mirtis, įtariama, nebuvo tik nelaimingas atsitikimas.
Lietuva
Aptiktas negyvas kūdikis irimo stadijoje: tragedija pildosi naujomis detalėmis
Sekmadienį Klaipėdoje, Minijos gatvėje, aptiktas negyvas kūdikis irimo stadijoje. Tą pačią dieną 1989 metais gimusi kūdikio mama ir jos 1987 metais gimęs sugyventinis sulaikyti Kelmės rajone.
Pasaulis
Per regiono tarybos nario užpuolimą nušautas jo trejų metų sūnus
Ukrainos policija pirmadienį sulaikė du asmenis, įtariamus per vieno verslininko ir regiono tarybos nario užpuolimą automobilyje Kijeve nušovus jo trejų metų sūnų.
Pasaulis
Mugėje nuvirtus ledo skulptūrai žuvo vaikas
Liuksemburgo kalėdinėje mugėje sekmadienį nuvirtus ledo skulptūrai žuvo vienas vaikas, pranešė policija.
Aktualijos
Tottenhame pro langą iškritęs pusantrų metukų amžiaus vaikas mirė
Metropoliteno policija tiria iš tiesų kraupią bylą: pro daugiabučio langą Tottenhame, šiauriniame Londone, iškrito ir užsimušė vos pusantrų metukų amžiaus vaikas.
Aktualijos
Dvylikametis berniukas žuvo ant traukinio bėgių
Dvylikametį berniuką traukinio bėgiai nukratė didžiule elektros srove. Vaikas žuvo Bootle, Merseyside.
Pasaulis
Mama „nužudė kūdikį trindama mažylei į dantenas heroiną - taip bandė užmigdyti”
Kimberly Nelligan buvo sulaikyta Jungtinėse Amerikos Valstijose, Bangoro mieste, esančiame Meino valstijoje. Ji kaltinama narkotikų laikymu ir aplaidžiu elgesiu su vaiku. Pati moteris kaltinimus neigia.
Pasaulis
Aštuonerių metų berniukas nusižudė neištvėręs tėvo auklėjimo metodų
Aštuonerių metų amžiaus berniukas į savo mirtį nušoko iš devinto daugiabučio aukšto Ukrainoje. Vaikas taip pasielgė po to, kai jį primušė tėvas. Pasak žiniasklaidos, tėvas vaiką skriaudė jau metų metus.
Lietuva
Mirė E. coli bakterijomis užkrėstą Lidl burgerį suvalgęs vaikas
Escherichia coli - lazdelės formos bakterija, randama šiltakraujų organizmų žarnynuose. Dauguma E. coli bakterijų yra nepavojingos, jos - natūrali žarnyno mikrofloros dalis, gaminanti vitaminą K2 ir sauganti organizmą nuo pavojingų patogenų įsisavinimo, tačiau kelios padermės gali sukelti sunkų apsinuodijimą. 
Aktualijos
Palaužta mama maldauja žudiko atskleisti, kur paslėpti jos dukters palaikai
Danielle Jones žudikas, atsisakęs atskleisti kur yra jos palaikai, pagal Helenos įstatymą kalėjime galimai liks tol, kol neatskleis šios informacijos.
Aktualijos
Mirtinai tėvo subadytos aštuonmetės mama: „ji išgelbėjo savo seserų gyvybes”
Mylee Billingham, mirtinai peiliu savo pačios tėvo užbadytos aštuonmetės, mama, širdį gniaužiančiame interviu atskleidė mananti, kad jos dukrytės mirtis galimai išgelbėjo jos seseris nuo panašaus likimo.
Pasaulis
Nepatyrę gelbėtojai galimai padarė klaidų ieškodami Noros Quoirin
Dalis paauglės paieškas vykdžiusių gelbėtojų pavargo karštame ir drėgname klimate, tad galėjo pridaryti klaidų paieškų metu, pavyzdžiui, deramai neiššukuoti ploto.
Aktualijos
Samantha Ford: depresyvi mama, paskandinusi savo dvynukus vonioje iš pykčio vyrui, už grotų praleis 10 metų
Dvynukams Jake ir Chloe Ford tebuvo po 23 mėnesius, kai jų mama įsiutusi paskandino juos vonioje.
Pasaulis
Tragiškoje dingusios paauglės istorijoje – šiurpios detalės: kūnas rastas be drabužių
Pažeidžiama prancūzų ir airių kilmės paauglė, anksčiau dingusi viename Malaizijos kurorte, apsuptame drėgnųjų atogrąžų miškų, mirė nuo vidinio kraujavimo, sukelto didelio bado ir streso, bet jokių nusikalstamų veiksmų požymių neaptikta, ketvirtadienį pranešė policija.
Pasaulis
Mama, mirtinai sumušusi savo dvimetę dukrytę aukštakulniu batu, išvengė kalėjimo
31 metų amžiaus moteris, žinoma kaip Labake M, nužudė savo vos dviejų metukų sulaukusią mažylę. Mama ją negyvai uždaužė aukštakulniu batu.
Pasaulis
Mama keturių metukų amžiaus sūnų vonioje išvirė gyvą, o tada išsikvietė taksi, kad atsikratytų kūnu
Alicia Lawson ir Shatika Lawson apkaltintos netyčine žmogžudyste po to, kai Baltimore, JAV, mirė jų mažametis sūnus Malachi Lawson.
Aktualijos
Žmoną kūdikiu tarsi lazda trankęs ir vaikelį taip nužudęs vyras greičiausiai išeis į laisvę
Christopher Rees užpuolė savo tuometinę partnerę Samanthą George girto įsiūčio priepuolio metu ir panaudojo jų aštuonių savaičių te sulaukusį sūnų Bradley tarsi lazdą - kūdikio kūneliu, sugriebęs šį už kojų, talžė mamą.
Gyvenimas
Devynerių metų amžiaus futbolininkas mirė vos dvi dienos po to, kai jam buvo diagnozuotas retos formos vėžys - simptomų nebuvo
Devynerių metų Josh Harber iš Kento pasiutusiai mylėjo futbolą. Tragiškai pasibaigęs guvaus mažylio gyvenimas sukrėtė berniuko šeimą ir visą bendruomenę. 
ŽYMA
VAIKO MIRTIS