šeštadienis, sausio 16 d.
Pasaulis
Estijos pareigūnai sulaikė dideliu greičiu lėkusį tėvų „Porsche“ vairavusį trylikametį
Estijos policija anksti penktadienį centrinėje šalies dalyje esančioje Jervos apskrityje sulaikė daugiau nei 200 km per valandą greičiu nuo pareigūnų
Lietuva
Sugrįžo į besikeičiančią ir tobulėjančią Lietuvą, kad ir vėl taptų to virsmo dalimi
Dalijamės jauno vyro, išvykusio iš Lietuvos per didžiausią emigracijos bangą, o vėliau sugrįžusio į tėvynę, istorija. Neabejojame, kad daugelis joje atpažintų savo jaunystės paieškas – kai buvo svajota ir keliauta, dairomasi tos vietos, kurioje būtų gera gyventi, ir kurioje galėtume jaustis laimingais.
Aktualijos
Už saugos diržo nesegėjimą vairuotojams gresia baudos taškai
Transporto priemonių vairuotojai, kelių policininkų už vairo pagauto be saugos diržų, už nesirūpinimą savo gyvybe gali sulaukti baudos taškų, praneša Bbc.com.
Pramogos
D. Beckhamui atimta teisė vairuoti
Už naudojimąsi telefonu vairuojant buvusiai Didžiosios Britanijos futbolo žvaigždei Davidui Beckhamui ketvirtadienį buvo pusmečiui atimta teisė vairuoti.
Aktualijos
Vairavimo pokyčiai: Jungtinėje Karalystėje eksplotuojamuose automobiliuose bus diegiami greičio ribotuvai
Greičio ribojimo technologija, dabartinėmis žiniomis, taps privaloma visuose Europoje parduodamuose automobiliuose nuo 2022 metų, tokias taisykles sutarė taikyti Europos Sąjunga.
Anglijoje
„Brexito“ be sutarties galimybė dar vis neatmesta: ką turite žinoti apie vairuotojo pažymėjimo keitimą
Vairuotojų pažymėjimų keitimas po „Brexito“ (JK išstojant iš ES be susitarimo)
Aktualijos
Pinigai į balą: už praeivių aptaškymą - £5,000 bauda
Blogos naujienos taip pramogaujantiems kelių ereliams.
Anglijoje
Kaip po „Brexit“ britams keisis vairavimas Europoje?
Kol kas vairuotojai, su Jungtinėje Karalystėje registruotais automobiliais, turi teisę Europos Sąjungos šalyse važinėti neturint draudimo įrodymo. Tai taip pat galioja vairuojant automobilį Europos ekonominei zonai priklausančiose šalyse, Šveicarijoje ir Serbijoje. Tačiau kokie pokyčiai laukia vairuotojų, kai ir jei JK paliks Europos Sąjungą?
Aktualijos
Perėjoje mokinio vos nepartrenkęs vyras sulaukė bausmės
39-erių Ianas Gruberis vairavo „Ford Tipper“ markės automobilį, kad nekreipdamas dėmesio į šviesoforo rodomą signalą, Ewell, Surrey vos nepartrenkė reguliuojama perėja ėjusio mokinio. Kelių eismo taisykles lapkritį pažeidęs vairuotojas buvo surastas ir nubaustas į pagalbą pasitelkus kito vairuotojo automobilyje buvusia kamera, kuri ir užžfiksavo šį įvykį.
Pasaulio lietuviai
Valstybės dienos dovanos - „Laisvės karys“ ir Valdovų rūmai
Lietuva penktadienį švenčia Valstybės – Karaliaus Mindaugo karūnavimo – dieną.
Lietuva
100 Lietuvos moterų, kuriomis didžiuojamės
Kviečiame nominuoti įkvepiančias lietuves, kurios nusipelno būti įvertintos už talentą, profesionalumą ir pasiekimus. Mokslininkės, išradėjos, verslininkės, menininkės, politikės, tyrėjos... – visos Lietuvos moterys, kurias gerbiame ir žavimės už jų profesines žinias ir gebėjimus.
Pramogos
A. Valinskas atskleidė kokia buvo jo karjeros pradžia
Sekmadienį prie televizoriaus ekranų pakvies antroji „Geriausi mūsų metai. 100-mečio šou“ laida. TV3 televizijos žiūrovai su dideliu susidomėjimu stebėjo varžybas tarp dešimtmečių. Metų projektu tituluojama, Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmečiui skirta laida praėjusį sekmadienį užėmė reitingų lyderės poziciją.
Lietuva
Vasario 16-ąją nemokamos kelionės į Lietuvą
Lietuvai vasario 16 dieną švenčiant valstybės atkūrimo šimtmetį latviai ir estai į Vilnių galės atvykti nemokamai, tokią galimybę jiems žada sudaryti tarptautinė pervežimų bendrovė „Ecolines“.
Pramogos
Šie metai moterims ypatingi
Britės teisę balsuoti prieš 100 metų išsikovojo po intensyvios kovos, kurią lydėjo smurtinė kampanija, šokiravusi šalį, bet padėjusi pakeisti pasaulį.
Pasaulis
Šimtmečio proga Lietuva gaus stulbinamą dovaną iš JAV
Lietuvai minint valstybės šimtmetį vasario 16-osios vakarą tarptautinis Los Andželo oro uostas JAV nušvis Lietuvos vėliavos spalvomis, pranešė Užsienio reikalų ministerija.
Lietuva
Išrinktos „Idėjos Lietuvai"
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo nacionalinės iniciatyvos „Idėja Lietuvai“ konferencijoje. Šis Valstybės atkūrimo šimtmečiui skirtas renginys kvietė žmones aktyviai dalintis idėjomis, kurios, jų manymu, gyvybiškai svarbios Lietuvos progresui ir visuomenės gerovei.
ŽYMA
VAIRAVIMAS