šeštadienis, spalio 24 d.
Anglijoje
„Brexito“ be sutarties galimybė dar vis neatmesta: ką turite žinoti apie vairuotojo pažymėjimo keitimą
Vairuotojų pažymėjimų keitimas po „Brexito“ (JK išstojant iš ES be susitarimo)
Pramogos
K. Westas pietavo su D. Trumpu
JAV prezidentas Donaldas Trumpas pietavo su garsiuoju reperiu Kanye Westu, vėl mėgindamas įtikinti amerikiečius, kad jo vykdoma politika palanki ir juodaodžiams, o ne tik didžiąja dalimi baltųjų elektoratui, padėjusiam jam netikėtai laimėti rinkimus.
Pramogos
Reperis Kanye Westas pasikeitė sceninį pseudonimą
Amerikiečių reperis Kanye Westnas nusprendė norįs, kad nuo šiol jį visi vadintų „Ye“.
Pramogos
Žinomas atlikėjas paskelbė apie savo kandidatūrą į JAV prezidentus
Atlikėjas Johnas Legendas neseniai patvirtino, kad jo kolega ir bičiulis Kanye Westas iš tiesų ketina balotiruotis į JAV prezidentus 2024 metais. Jis sakė, kad 41-erių reperis ne kartą rimtai užsiminė apie tai, kad nesutikdamas su politiniais sprendimais pats norėtų tapti šalies vadovu ir priiminėti politinius sprendimus savarankiškai, rašoma dailymail.co.uk.
Pramogos
K. Kardashian ir K. Westas užminė mįslę apie šeimos pagausėjimą
Realybės šou žvaigždė ir kosmetikos linijos įkūrėja Kim Kardashian ir jos vyras reperis Kanye Westas neseniai susilaukė trečiosios atžalos – dukrelės Chicago. Ją išnešiojo ir pagimdė pakaitinė motina. Nepaisant to, garsi pramogų pasaulio pora jau galvoja apie ketvirtą atžalą.
Pramogos
Kim Kardashian paviešino pirmąją šeimyninę nuotrauką su trim vaikais
Kim Kardashian West paviešino pirmąją visos savo šeimos nuotrauką, kuri buvo padaryta per Velykas.
Pramogos
Kim Kardashian ir Kanye Westo šeimoje didžiulė laimė
Realybės šou žvaigždės Kim Kardashian (37 m.) ir reperio Kanye Westo (40 m.) šeima pagausėjo – trečią vaiką garsiai porai pagimdė surogatinė motina.
Pramogos
Kim ir Kanye West laukia trečio vaiko
Realybės televizijos žvaigždė Kim Kardashian su vyru reperiu Kanye Westu laukia trečio vaiko, kurį turi pagimdyti surogatinė motina, trečiadienį paskelbė JAV žiniasklaida.
Aktualijos
Egzaminas lengvųjų automobilių vairuotojams – realaus eismo sąlygomis
Vairavimo egzaminą laikantiems vairuotojams nebereikės atlikti pratimų aikštelėje, daugiau dėmesio bus skiriama jų sprendimų priėmimo įgūdžiams tikrinti. Taip nusprendė Vidaus reikalų ministerija.
Pramogos
Kim Kardshian nebegali susilaukti daugiau vaikų
Kim Kardashian atkleidė, kad nors ir labai nori, pati nebegali susilaukti daugiau atžalų. Tai įžymybei uždraudė gydytojai.
Pramogos
Kanye West ir Kim Kardashian pasidalino šeimyniniu kalėdiniu atviruku
Nors jau kuris laikas sklando kalbos apie Kanye West ir Kim Kardashian skyrybas, pora gandus akimirksniu paneigė pasidalindami itin stilingu kalėdiniu atviruku.
Pramogos
K. West atšaukė savo koncertus
Reperis Kanye West atšaukė visus savo koncertinio turo „Saint Pablo tour” koncertus Europoje.
Pramogos
Šantažas: Kanye West giminaitis grasino paviešinti sekso vaizdajuostę
Pastarieje metai reperiui Kanye Westui buvo pilni iššūkių – apvogta jo žmona, vyras kentėjo nuo nervinio išsekimo, o dabar pasirodė žinia, kad Kanye šantažavo jo šeimos narys.
Pramogos
Kim Kardashian nesitraukia nuo Kanye West lovos
Kim Kardashian jau savaitę neapleidžia vyro Kanye West ligoninės lovos. Kaip praneša įvairūs šaltiniai, reperis ir toliau gydomas nuo fizinio ir nervinio išsekimo.
Pramogos
Kanye Westas ligoninėje – atgabeno policijos pareigūnai
Pirmadienio vakare Kanye Westas per savo valią paguldytas į ligoninę. Kaip pranešė Bbc.co.uk, atlikėjui pagalbą iškvietė vienas iš jo komandos narių.
Pramogos
Iš Kim Kardashian Paryžiuje pavogti milijonai
Realybės žvaigždei ir verslininkei Kim Kardashian grasinta ginklu. Iš šou pasaulio atstovės apartamentų, kuriuose moteris su šeima buvo apsistojusi Paryžiaus mados savaitės metu, pavogta juvelyrikos dirbinių už milijonus dolerių.
Pramogos
Kim Kardashian pasidalino krykštaujančio sūnaus video
Kim Kardashian ir dar kartą įtikino, kad ji ne tik viena seksualiausių pasaulio moterų, verslininkė ir realybės šou žvaigždė, tačiau ir mylinti motina.
Pramogos
Taylor Swift konfliktas su Kanye Westu gali baigtis kalėjimu
Dar nuo 2009-ųjų besitęsianti nesantaika tarp geriausiai pasaulyje apmokamos pop dainininkės Taylor Swift ir reperio Kanye Westo pasiekė naują lygmenį – atlikėjai trūko kantrybė, kai reperio žmona Kim Kardashian paviešino neva mobiliuoju telefonu įrašytą pokalbį.
Pramogos
Kanye Westas apnuogino Holivudo įžymybes
Atrodo, kad kontraversiškojo muzikanto ir verslininko Kanye Westo bei jo žmonos Kim Kardashian šeimynoje – nei savaitės be skandalo, o kiekvienas naujas sulaukia daugiau atgarsių už senąjį.
ŽYMA
VAIRAVIMO EGZAMINAS