penktadienis, vasario 26 d.
Anglijoje
Jungtinės Karalystės pasienyje įstrigę sunkvežimių vairuotojai susirėmė su policija
Viename nebenaudojamame aerodrome pietų Anglijoje įstrigę sunkvežimių vairuotojai, įtūžę dėl prastų sąlygų ir stringančio COVID-19 testavimo, trečiadienį vakare susirėmė su
Lietuva
Populiarieji elektriniai paspirtukai tampa pavojumi keliuose: nuteista senyvo amžiaus moterį sužalojusi mergina
Klaipėdos apygardos teismas priėmė nutartį, kuria atmetė dvidešimtmetės apeliacinį skundą dėl pirmosios instancijos teismo nuosprendžio, kuriuo ji pripažinta kalta elektriniu paspirtuku sužalojusi senyvo amžiaus moterį.
Pasaulio lietuviai
Lietuvių vergija Norvegijoje: teigiama, kad LRT apie tai žinojo jau seniai, tačiau į viešumą opios temos nekėlė
Ankstyvą antradienio rytą Lietuvos nacionalinės transliuotojos puslapyje www.lrt.lt pasirodė nemenką audrą sukėlusi žinutė apie žiniasklaidos priemonės atliktą tyrimą dėl lietuvių vairuotojų išnaudojimo Norvegijoje. Tiesa, tyrimas spaudoje pasirodė tik šiandien, nors socialiniuose tinkluose jį paviešinti buvo reikalaujama jau kurį laiką.
Aktualijos
Karštis JK kelius tirpdo lyg šokoladą: į gatves išriedėjo kelių barstymo technika
Jungtinėje Karalystėje pastarosiomis dienomis tapo taip karšta, kad pradėjo tirpti net keliai, rašo Metro.co.uk.
Aktualijos
Už saugos diržo nesegėjimą vairuotojams gresia baudos taškai
Transporto priemonių vairuotojai, kelių policininkų už vairo pagauto be saugos diržų, už nesirūpinimą savo gyvybe gali sulaukti baudos taškų, praneša Bbc.com.
Pasaulio lietuviai
Lietuvis atrado, kur vilkiko vairuotojo darbas yra tobulas: 18 tūkst. eurų per mėnesį ir savaitgaliai namuose
36-erių Aidas Riauka Čikagoje apie 7-erius metus dirba vilkiko vairuotoju. Šiandien jis džiaugiasi savo pasiekimais tiek sporte, tiek asmeniniame gyvenime bei darbe.
Aktualijos
Perspėjimas vairuotojams: per šventes kelionė gali trukti tris kartus ilgiau
Gražiausią pavasario šventę – Šv. Velykas – ruošiatės sutikti su artimaisiais ir draugais? Tada reikėtų iš anksto nusiteikti ilgesnei nei įprastai kelionei. Nenuostabu, kad per Velykas keliuose padaugės automobilių, dėl to gali susidaryti kamščiai. Jei nenorite ilgam įstrigti kelyje, kelionę reikėtų susiplanuoti iš anksto.
Aktualijos
Nuo šiandien Londono vairuotojų laukia naujas mokestis
Nuo šiandien, balandžio 8 d., Londone ėmė galioti naujas mokestis itin žemos emisijos zonose (angl. ultra low emission zone). Ką tai reiškia? Norint įvažiuoti į šiai zonai priskirtas teritorijas, kurių daugiausia miesto centre, aplinką labiau teršiančių ir senesnių automobilių vairuotojai turės sumokėti £12,50 siekiantį dienos mokestį, rašo Bbc.com.
Aktualijos
Vaizdo įrašas – įrodymas, kodėl svarbu atkreipti dėmesį į „akląją zoną“
Thames Valley policijos pareigūnai socialiniame tinkle paviešino kraupios ir itin tragiškai pasibaigti galėjusios avarijos vaizdo įrašą. Jame įamžinta vilkiko ir lengvojo automobilio, atsidūrusio taip vadinamoje „aklojoje zonoje“, susidūrimas.
Aktualijos
Pinigai į balą: už praeivių aptaškymą - £5,000 bauda
Blogos naujienos taip pramogaujantiems kelių ereliams.
Aktualijos
„Uber“ vairuotojai į teismą padavė Londono merą
Privatūs vairuotojai ėmėsi teisinių veiksmų prieš Londono merą Sadiq Khaną ir jo planą apmokestinti vairuotojus, norint sumažinti spūstis mieste, rašo Bbc.com.
Anglijoje
Kol ES ir JK derasi, „Regitra“ yra pasiruošusi galimiems scenarijams
Kaip žinia, kovo 29 d. yra numatytas Jungtinės Karalystės išstojimas iš Europos Sąjungos, tačiau dėl konkrečių sąlygų vis dar nėra nutarta. Jei iki to laiko susitarimas bus patvirtintas, jame bus numatyta, kaip ir kokiomis sąlygomis Lietuva keis JK išduotus vairuotojo pažymėjimus. Tačiau jei vis dėlto susitarimo nebūtų, „Regitra“ informuoja, ką būtina žinoti, jei teisę vairuoti įgijote šioje šalyje.
Aktualijos
Taksi ir privačių vežėjų laukia papildomi tikrinimai
Visi taksi vairuotojai ir privatūs vežėjai ateityje turės praeiti sustiprintą jų kriminalinės veiklos tikrinimą, skelbia vyriausybė.
Lietuva
Atvira tolimųjų reisų vairuotojo išpažintis: paralyžiuojančios dujos, įpykusios žmonos ir banditai su automatais
Su Nerijumi prieš pat jo kelionę į Škotiją susitinkame jo namuose Vilniuje. Čia mus pasitinka jo žmona Onutė su dvejų ir aštuonerių metų berniukais, kurie nuo mūsų neatsitraukia nė minutėlei. Vaikai džiaugiasi kiekviena akimirka su tėčiu, mat žino, kad rytoj jis vėl išvažiuos. Taip Nerijus dirba jau dvylika metų: tris savaites būna su šeima, o šešioms išvyksta į Didžiąją Britaniją arba Vokietiją.
Aktualijos
Norwiche prasideda žiedo remonto darbai: siūloma keisti maršrutą
Norwiche, Derehem ir Sweet Briar gatvių sankirtoje esančiame žiede šiandien prasidės kelio darbai, truksiantys net tris savaites, todėl vairuotojai ir dviratininkai turėtų būti atidūs, kantrūs ir pasiruošti eismo sutrikimams bei, jei įmanoma, vengti šio žiedo.
Verslas
Po Vokietijos teismo nutarties dyzelinių automobilių ateitis tapo kaip niekad miglota
Vokietijos teismas antradienį paskelbė, kad miestai gali įvesti dyzelinių automobilių draudimus siekiant kovoti su oro tarša. Ši nutartis yra laikoma svarbiu precedentu, kuris gali sukrėsti visą automobilių pramonę ir turėti įtakos transporto politikai.
Pramogos
„Kortų namelis“ griūna, netikėtai mirė aktorius
Žinią apie aktoriaus Rego E. Cathey mirtį pranešė „Netflix“ kompanija. Vyrui buvo 59-eri.
Verslas
„Uber“ licencija Londone nebus pratęsta
Maždaug 40 tūkst. Londono „Uber“ vairuotojų nuo spalio mėnesio turės ieškotis kitos papildomos veiklos. Miesto transporto tarnyba „Transport for London“ paskelbė, kad kompanijai naujos licencijos neišduos.
Pramogos
Jeremy Clarksono honoraras – 10 mln. svarų per metus
Paaiškėjo, kad Jeremy Clarksonas kasmet iš savo naujos „Amazon“ laidos apie automobilius uždirbs po 10 mln. svarų ir taps brangiausiai apmokamu Jungtinės Karalystės televizijos laidų vedėju. Nemenkas sumas susižers ir jo kolegos Jamesas May, Richardas Hammondas ir prodiuseris Andy Wilmanas – po 600 tūkst. svarų (820 tūkst. eurų).
ŽYMA
VAIRUOTOJAI