šeštadienis, sausio 23 d.
Anglijoje
Londonas kardinaliai pakeitė lietuvio gyvenimą
Daug jaunų žmonių, baigę mokyklą, svarsto, kokią profesiją ir universitetą jiems pasirinkti: studijuoti Lietuvoje, o gal traukti ieškoti likimo siųstų išbandymų į užsienį. Tokį sprendimą teko priimti ir lietuviui Silvestrui Beltei. Baigęs mokyklą Kaune, vaikinas išvyko studijuoti į Vestminsterio universitetą Londone. Šiandien jis džiaugiasi galėdamas nevaržomas išankstinių aplinkinių nuostatų vaikščioti šurmuliuojančiomis Londono gatvėmis.
Pasaulio lietuviai
Svajonių darbas: lietuvė uždirba pinigų gyvendama prabangiuose viešbučiuose
Lietuvės Karolinos Valeikaitės gyvenimas daugeliui primena pasaką. 25-erių mergina keliauja po pasaulį, gyvena prabangiausiuose ir egzotiškiausiuose viešbučiuose, o už tai ne tik nemoka pinigų, bet dar gauna didžiulį honorarą. Karolinos darbas – savo kailiu išbandyti ir patirti viešbučių siūlomus patogumus, juos nufotografuoti ir aprašyti asmeninėje socialinio tinklo paskyroje bei tinklaraštyje.
Anglijoje
Stulbinanti lietuvio karjera Londone: pradėjęs nuo juodo darbo statybose, tapo vienu geriausių pasaulio šefų
Londone gyvenančiam trisdešimtmečiui virtuvės šefui Tomui Lidakevičiui mokytojai mokykloje žadėjo bedarbio arba gatvių šlavėjo karjerą. Tačiau Tomas jau visai netrukus gali tapti pirmuoju lietuviu, gavusiu prestižinį ir visų kulinarų trokštamą apdovanojimą – „Michelin“ žvaigždę. Šis įvertinimas virtuvės virtuozams yra tarsi „Oskaro“ statulėlė.
Anglijoje
Mergina iš Mažeikių - Londono elito dalis
Šiuo metu Londone gyvenančios ir garsioje internetinėje mados įmonėje dirbančios Mildos Čergelytės vardas ne kartą šmėžavo Lietuvos dienraščiuose ir portaluose – prieš septynerius metus, būdama dvyliktokė, ji nukonkuravo kitus mados kūrėjus ir tapo viena iš „Mados injekcijos“ nugalėtojų. Ir nors kūrybos neapleido, dabar Milda dirba ten, kur diena iš dienos yra apsupta prabangos ir įtakingų klientų.
Pramogos
Gerbėjų širdys srūva krauju: karjerą baigia M. Buble
Muzikos hitų kūrėjas Michaelas Buble oficialiai patvirtino, kad traukiasi iš muzikos verslo. Atsisveikinti su dainininko karjera žinomą vyrą privertė itin jautri priežastis – jo sūnus serga vėžiu. Būtent dėl šios klastingos ligos Michaelas nusprendė visą savo dėmesį skirti šeimai.
Pramogos
37-erių P. Hilton prakalbo apie vaikus
37 m. realybės šou žvaigždė, verslininkė, turtinga paveldėtoja Paris Hilton ne kartą yra sakiusi, kad nori vaikų, ypač po to, kai jos sesuo Nicky susilaukė dviejų dukterų.
Pramogos
Cher atskleidė jaunystės paslaptį, niekas nepasakytų, kad moteriai 72-eji metai
Amerikiečių dainininkė Cher apstulbino gerbėjus pareiškimu, kad dėl laikui nepavaldus veido turėtų būti dėkinga asmeniniams mitybos įpročiams. Kaip tik šią jaunyvos savo išvaizdos paslaptį ji atskleidė dalyvaudama ITV tinklu transliuojamoje laidoje „Lorraine“, rašo „The Sun“.
Lietuva
100 Lietuvos moterų, kuriomis didžiuojamės
Kviečiame nominuoti įkvepiančias lietuves, kurios nusipelno būti įvertintos už talentą, profesionalumą ir pasiekimus. Mokslininkės, išradėjos, verslininkės, menininkės, politikės, tyrėjos... – visos Lietuvos moterys, kurias gerbiame ir žavimės už jų profesines žinias ir gebėjimus.
Pramogos
N. Bunkė išklojo visą tiesą apie „Yva“
Grupės „Yva“ įkūrėja Natalija Bunkė vadinama pramogų pasaulio vilke. Moteris jau keturiolika metų sėkmingai koncertuoja, ji nuolat dalyvauja įvairių laidų filmavimuose, dalina interviu žurnalistams. Grupė „Yva“ tapo populiari vos susikūrusi. 2006 metais pasirodęs albumas „Berniukams“ buvo itin klausomas. Grupės dainos nuolat sukosi radijo stočių eteryje, o merginos sulaukdavo daugybės pasiūlymų koncertuoti.
Gyvenimas
Ar sugebate pakeisti darbą, kurio nemėgstate?
„Tam, kad žmogus galėtų dirbti mėgstamą darbą, pirmiausia būtina pasirinkti tinkamą gyvenimo kelią. Būdami jauni dažnai nesame apsisprendę ir nežinome, koks yra mūsų pašaukimas, todėl profesiją renkamės remdamiesi tėvų ar kitų mums reikšmingų žmonių patarimais. Deja, daugeliu atveju tie patarimai būna paremti vien logika, kartais finansiniais aspektais ir retai atsižvelgta į tikrąjį pašaukimą, – pasakoja verslo psichologė Laura Rimkutė, pabrėždama, kad šiandien tik kas penktas žmogus darbe jaučiasi laimingas. – Jaunuoliui gana sunku nepasiduoti tokiai įtakai, tad dažnai padaromas klaidingas pasirinkimas, dėl kurio vėliau žmonės lieka nepatenkinti ir darbovietėmis, ir darbo sritimis.“
Pramogos
M. Carey prabilo apie sunkią ligą
Amerikiečių popmuzikos diva Mariah Carey primą kartą ryžosi atvirai prisipažinti apie dar nesibaigusią kovą su ją kankinančia maniakine depresija. Ši žinia tapo pagrindine ir daugiausia dėmesio šią savaitę sulaukusia portalo PEOPLE naujiena.
Pramogos
Darbo keitimas: rizika ar privalumas?
Ar kada nors susimąstėte, kokie motyvai jus stumia karjeroje žengti vieną ar kitą žingsnį? Ar galvojate, kad visą laiką dirbsite toje pačioje darbovietėje? Jei taip, ar manote, kad tokia strategija atsipirks?
Pramogos
C. Diaz gyvenime pokyčiai: nutraukia ilgametę aktorės karjerą
45-erių aktorė Cameron Diaz pranešė, jog išeina į pensiją ir nuo šiol taps namų šeimininke. Moteris teigia, kad ji tiesiog nori daugiau dėmesio skirti savo vyrui, 39-erių muzikantui Benji Maddenui, skelbia dailymail.co.uk.
Pramogos
Užgeso žinomos britų aktorės gyvybė
Šeštadienio vakarą pranešta apie „Noting Hilo" žvaigždės Emmos Chambers mirtį. Tai, kad žinomos moters gyvybė užgeso patvirtino ją atstovaujanti aktorių agentūra, skelbiama bbc.com.
Pramogos
Leonas Somovas išsiskyręs su Jazzu jau turi naują partnerę
Sausio pradžioje „Lietuvos balse“ gimęs ir pusfinalyje gyvai nuskambėjęs projekto mokytojo ir vieno sėkmingiausių prodiuserių šalyje Leono Somovo bei jo komandos narės KAIA pirmasis bendras kūrinys „Sustoja laikas (Meile)“ skelbia premjerą.
Pramogos
Agneta Kleizienė: „Dabar atėjo mano laikas parodyti, ką sugebu”
Vienas geriausių Lietuvos krepšininkų Linas Kleiza šiandien gyvena kur kas ramiau nei kada nors anksčiau. Sustabdyti karjerą ir apsistoti Vilniuje jį privertė kojos trauma ir trys operacijos. Tačiau Lietuvoje dėl anksčiau laiko nutrūkusios karjeros nėra kada liūdėti – Linas kartu su žmona Agneta Kleiziene bei dvejų sūneliu Jokūbu neseniai Vilniuje įsirengė namus, todėl, regis, planuoja čia apsistoti ilgam.
Pramogos
Niekada nesakyk niekada... naujai karjerai
Nekenčiate savo darbo? Manote, kad likimo jums yra lemta kita, didi misija? Labai tikėtina, jog esate teisūs.
Pramogos
Jamie Oliveris dėl šeimos svarsto nutraukti karjerą
Bene žymiausias britų šefas, maisto imperiją įkūręs Jamie Oliveris atskleidė, kad jau kuris laikas svarsto pasitraukti iš aktyvaus verslo ir visą dėmesį skirti savo gausiai šeimynai.
Pramogos
Pamela Anderson sugraudino gerbėjus (VIDEO)
Visame pasaulyje puikiai žinomas modelis, aktorė Pamela Anderson savo socialiniame tinkle pasidalijo tokiomis jautriomis emocijomis, kad moters gerbėjai pradėjo lieti ašaras.
Pramogos
Lėktuvo pilotė: „Plojimų po skrydžio negirdime“
Julija Michalčenko – viena iš kelių piločių moterų Lietuvoje bei viena iš vos 5 proc. pasaulyje. Moteris papasakojo, kokių savybių reikia norint tapti pilote bei kuo tokia žavi ši, tik iš pirmo žvilgsnio nemoteriška, profesija.
ŽYMA
VAIVA ŠEČKUTĖ