penktadienis, spalio 23 d.
Komentarai
Mes dauguma, mums viskas dzin
Seimo dauguma vis labiau įsijaučia į vienintelio valstybės Viešpaties vaidmenį. Kuo toliau, tuo dažniau įstatymai priimami remiantis principu „mes dauguma, todėl bus taip, kaip norime“.
Pramogos
Šalyje – naujas pigių prekių parduotuvių tinklas
Jau nuo šio rudens Jungtinėje Karalystėje turėtų pradėti veikti naujas parduotuvių tinklas, kuriame kainos turėtų būti mažesnės nei daugelyje kitų prekybos vietų.
Pramogos
Parduotuvių tuštėjimo metas: traukiasi dar vienas britų tinklas
Per ateinančius metus dar daugiau parduotuvių žada uždaryti ir beveik tūkstantį žmonių be darbo palikti žada vaikų prekių prekybos tinklas „Mothercare“.
Lietuva
Lietuvoje vaistai jau ir parduotuvių lentynose
Nuo kitų metų nereceptinių vaistų bus galima įsigyti parduotuvėse bei degalinėse.
Pramogos
Parduotuvėse įdiegtos naujovės akyliau stebėsiančios savitarnos pirkėjus
Pirmieji naujoves išbandys Sainsbury‘s pirkėjai, kurie bus kur kas akyliau stebimi, kuomet naudosis savitarnos kasomis.
Pramogos
JK gyventojai dėl šalčio eina iš proto, internete parduodama duona už £1,000
Londonas ir visa Jungtinė Karalystė jau senai nėra mačiusi tokios žiemos, kokia juos užklupo šiemet, o žmonės ėmė panikuoti.
Aktualijos
S. Skvernelis socialdemokratų elgseną palygino su trileriu
Trūksta ramybės, sako premjeras Saulius Skvernelis, koalicijos partneriams sprendžiant klausimą dėl išėjimo iš koalicijos.
Aktualijos
Diskusijose dėl valdančiosios koalicijos ateities stiprėja G.Kirkilo balsas
Socialdemokratai be prezidiumo sprendimo nepasirašys bendradarbiavimo susitarimo su „valstiečiais“, po partijos valdybos posėdžio žurnalistams pranešė LSDP vicepirmininkas Gediminas Kirkilas.
Aktualijos
S.Skvernelis ir G.Landsbergis: koalicijos klausimas kol kas ankstyvas
Premjeras Saulius Skvernelis, ketvirtadienį susitikęs su opozicinės Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininku Gabrieliumi Landsbergiu, sako, kad tol, kol veikia socialdemokratų ir „valstiečių“ koalicija, nėra reikalo ieškoti kitų partijų paramos Vyriausybei.
Aktualijos
R.Karbauskis neabejoja dėl pagrindinės koalicijos trūkinėjimo priežasties
Socialdemokratų lyderis Gintautas Paluckas nori išvesti partiją iš valdančiosios koalicijos su Lietuvos valstiečių žaliųjų sąjunga, nes socdemams tai būtų paranku artėjant rinkimams, sako „valstiečių“ vadovas Ramūnas Karbauskis.
Aktualijos
S.Skvernelis: socialdemokratų ministrai galėtų likti su viena sąlyga
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) į premjerus deleguotas Saulius Skvernelis neabejoja, kad koalicijos partnerių, Lietuvos socialdemokratų partijos, tarybai bus pasiūlyta priimti sprendimą trauktis iš valdžios. Tačiau jis mano, kad net koalicijai iširus, socialdemokratų ministrai galėtų likti dirbti.
Aktualijos
Palikti koaliciją siūlo dauguma jau apklaustų socialdemokratų skyrių
Trauktis iš valdančiosios koalicijos su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) siūlo 14 iš 18 jau apklaustų Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) skyrių.
Aktualijos
Įvertinti koalicijos su „valstiečiais“ perspektyvas patikėta Socialdemokratų partijos skyriams
Politikų kabinetuose, baruose ir sporto klubuose kasdien skambantį klausimą – kiek ilgai „atlaikys“ valdančioji Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos ir Lietuvos socialdemokratų partijos koalicija – patikėta atsakyti 60-čiai Gintauto Palucko vadovaujamos partijos skyrių.
Komentarai
Dar vienas politinio kapanojimosi sezonas
Baigiasi Seimo pavasario sesija, o nuo naujosios valdančiosios koalicijos veiklos pradžios praėjo daugiau nei 200 dienų. Pakankamai, kad galėtume vertinti, kaip jai sekasi vykdyti rinkiminius pažadus, organizuoti Vyriausybės ir Seimo narių bendradarbiavimą, dirbti su opozicija bei prezidente.
Pramogos
JK parduotuvėse – kainų pasiutpolkė
Nuo metų pradžios iki šiol Jungtinėje Karalystėje užfiksuotas gana staigus būtinųjų kasdienių prekių kainų šuolis.
Aktualijos
Parduotuvių uždarymas kainuos 800 prarastų darbo vietų
Vienas žinomiausių Jungtinės Karalystės (JK) maisto prekių tinklų „Budgens” pranešė, kad planuoja uždaryti net 34 parduotuves. Planuojama, kad apie 800 darbuotojų neteks darbo vietų.
Pramogos
Akcijos parduotuvėse klaidina ne tik pirkėjus
Daugiau produktų pirkti ir tokiu būdu sutaupyti skatinančios akcijos parduotuvėse dažnai klaidina vartotojus: prekės išties kainuoja daugiau.
Pramogos
Šalį užklupo cukinijų krizė
Jau ne pirma diena Jungtinės Karalystės parduotuvėse pirkėjai pasigenda cukinijų – britų mėgstamos daržovės paslaptingai dingo iš lentynų, o jų radę žmonės stebisi aukšta kaina.
Aktualijos
Britų prekybos tinklas „M&S” palieka Lietuvą
Vienas seniausių Britanijos prekybos tinklų pirmadienį pranešė planuojantys šalyje uždaryti per 60 parduotuvių. Antradienį paaiškėjo, kad „M&S” tinklas palieka ir Lietuvą.
Pramogos
Gedimas prekybos centruose sukėlė chaosą
Sekmadienį sutriko atsiskaitymo sistema prekybos tinklo „Asda“ parduotuvėse visoje Jungtinėje Karalystėje, jas teko uždaryti.
ŽYMA
VALDANČIOJI KOALICIJA