trečiadienis, rugsėjo 23 d.
Aktualijos
Lietuvos paštas
Prokurorai: neteisėtai paskirtos Lietuvos pašto valdybos sprendimai negalioja
Pernai rudenį paskirta nauja valstybės valdomo Lietuvos pašto valdyba negali priimti jokių sprendimų. Apie tokį viešąjį interesą ginančios Generalinės prokuratūros sprendimą BNS patvirtino Lietuvos pašto atstovė Vaida Budrienė. 
The Economist
Savos tarp savų
Valdyboms Europoje taikomos lyčių kvotos veik nepadidino įmonių veiklos efektyvumo ir ne itin padėjo moterims žemesnėse pakopose
Pramogos
Bebaimė motociklininkė iš Rusijos žuvo avarijoje
Pavojingi triukai su sportiniu motociklu padėjo Olgai Proninai išgarsėti visame pasaulyje, tačiau ši transporto priemonė tapo ir jos mirties priežastimi.
Aktualijos
Motociklinko „kietumas“ iš merginos atėmė ateitį
Beveik 300 kilometrų per valandą greičiu važiavęs ir į avariją patekęs motociklininkas artimiausius kelis metus praleis kalėjime, o su juo važiavusi nepilnametė šio įvykio pasekmes jus visą likusį gyvenimą.
Aktualijos
Kente žuvo motociklininkas iš Lietuvos
Pietryčių Anglijoje įvykusios avarijos metu žuvo lietuvis, važiavęs motociklu. Policija ieško įvykio liudininkų.
Aktualijos
Rytų Londone žuvo jaunas motociklininkas
Jaunas dvidešimtmetis vyras žuvo po to, kai jo vairuojamas motociklas rytų Londone, Dagenhamo rajone pateko į avariją.
Aktualijos
Karma: begėdis vairuotojas gavo ko nusipelnė
Motociklininko kamera užfiksuotas vaizdas atskleidė, jog darydamas bloga kelyje gali greitai sulaukti adekvataus atsakymo.
Aktualijos
Teismas dėl lietuvio mirties kaltų nerado
Teismas išteisino vairuotoją, apkaltintą lietuvio motociklininko mirtimi pasibaigusio eismo įvykio sukėlimu bei paskelbė, jog saugaus eismo taisyklių nesilaikė pats žuvusysis.
Aktualijos
Motociklininkas – per plauką nuo nelaimės
Itin neatsakingu poelgiu kelyje pasižymėjęs motociklininkas tik laimingo atsitiktinumo dėka išvengė avarijos ir galbūt skaudžių jos pasekmių.
Aktualijos
Baikeriai Londono centrą pavertė pragaru
Sekmadienį Londono centre tikrą sumaištį sukėlė šimtai kaukėtų motociklininkų, savo plieninių žirgų riaumojimu bei neprognozuojamu elgesiu įsiutinę ne tik praeivius, bet ir policiją.
Aktualijos
Baikeriai neužmiršo lietuvio ir po mirties
Sausio viduryje Didžiojoje Britanijoje į tragišką avariją patekusio motociklininko iš Lietuvos bičiuliai renka pinigus, kurie bus skirti jo palaikams į tėvynę parsiųsti.
Aktualijos
Tragiškoje avarijoje - lietuvio žūtis
Paaiškėjo, kad praėjusį penktadienį prie Londono žuvęs motociklininkas yra lietuvis.
Lietuva
Atsargiai: nulio promilių įstatymas pakeliui
Jeigu iki šiol manėte, jog galite išgerti taurę vyno ar bokalą alaus ir drąsiai sėstis prie vairo, šį nusistatymą gali tekti pakeisti kardinaliai jau netrukus. Vidaus reikalų ministerija įregistravo įstatymo pataisą, kurią priėmus, nulio promilių įstatymas galiotų visiems vairuotojams.
ŽYMA
VALDYBA