šeštadienis, kovo 6 d.
Verslas
Leszekas Balcerowiczius: šiandien euras Lenkijai nėra prioritetas
Buvęs Lenkijos finansų ministras ir Nacionalinio banko vadovas Leszekas Balcerowiczius – tas žmogus, kurio sprendimai padarė ryškią įtaką šiuolaikinės Lenkijos ekonomikai. Įgyvendinęs radikalias reformas jis sulaukė kritikos, tačiau vėliau buvo džiaugiamasi šalies augimu. Dabar L. Balcerowiczius ir vėl mato rimtų iššūkių. Pašnekovas su IQ apžvalgininku Gyčiu Kapsevičiumi dalijosi mintimis apie Lenkiją ir Europos bei pasaulio ekonomikos ateitį.
Aktualijos
Londono centre – panika (vaizdo įrašas)
Penktadienio pavakarę pačiame Londono centre esančioje metro stotyje dėl neaiškių priežasčių kilo panika, dėl kurios susidarė didžiulė žmonių spūstis, jiems liepta slėptis pastatų viduje.
Pramogos
“Juodasis penktadienis”, tokios psichozės dar nėra buvę (VIDEO)
„Juodasis penktadienis“ dar geriau žinomas kaip išpardavimų penktadienis, kuomet visos prekės, daugiausiai drabužiai, aksesuarai, technika ir kita – už pusę kainos arba mažiau. Iki šiol vykę tokie išpardavimai sulaukdavo daug dėmesio, tačiau, kad prekybos centruose vyksta šiandieną, sunkiai suvokiama.
Pramogos
Cyber Monday: apsipirkimas tęsiasi
Jeigu norimų prekių ar dovanų nespėjote įsigyti per „Juodąjį penktadienį”, nenusiminkite – „Kibernetinio pirmadienio” metu nuolaidas siūlys internetinės parduotuvės.
Pramogos
„Juodasis penktadienis”: žmonės pirko internetu
Žmonės, susivilioję dosniomis „Juodojo penktadienio” nuolaidomis, neišeidami iš namų pirkiniams išleido 1 milijardą svarų.
Pramogos
„Juodasis Penktadienis”: centriniame Londone dingo elektra
Terminas „Juodasis Penktadienis”, naudojamas apibūdinti vieną didžiausių išpardavimų metuose, Londone nuo šiol turės ir kitą prasmę.
Pramogos
Geriausi „Juodojo penktadienio” pasiūlymai
Bene populiariausia pokalbių tema šią savaitę – „Juodasis penktadieni” (angl. Black Friday). Kur geriausios nuolaidos? Ar verta apsipirkti parduotuvėse ar internete? Ar tikrai yra gerų pasiūlymų, o gal visa tai – tik dar viena pardavėjų apgaulė?
Pramogos
Juodasis penktadienis: pusė akcijų – abejotinos
Artėjant didžiųjų išpardavimų dienai – vadinamajam juodajam penktadieniui – atskleisti specialaus tyrimo duomenys, įrodantys, pardavėjų akcijos kai kuriais atvejais ne padeda sutaupyti, o priverčia išleisti daugiau už tą pačią prekę.
Gyvenimas
Ar reikia bijoti penktadienio, 13-osios?
Žmonija nuo seno bijo skaičiaus 13, manydama, kad jis neša nelaimes. O jei dar jis sutampa su penktadieniu – tikrai lauk bėdos! Žmonių, kurie bijo „grėsmingų“ dienų, pasitaiko gana dažnai.
Pramogos
Geriausi ,,Juodojo Penktadienio” pasiūlymai
Artėjant didžiausiam metuose išpardavimų maratonui ,,Juodasis Penktadienis”, skelbiame jums užsienio portalų atrinktus šauniausius šios akcijos pasiūlymus Jungtinėje Karalystėje.
Pramogos
Juodąjį penktadienį laukia kainų uraganas
Artėja didžioji parduotuvių šlavimo diena – Juodasis penktadienis (angl. Black Friday). Jei apie jį girdite pirmą kartą, neišsigąskite. Šiurpokai skambantis pavadinimas neturi nieko bendra nei su praėjusiu helovinu, nei su juodąja magija. Nebent jai priskirtumėte prekybininkų triukus, kurie šią vieną dieną per metus į parduotuves pritraukia tokias marias klientų, kad dėl trokštamų nukainotų prekių jie kasmet pasiruošę paleisti į darbą kumščius.
Pramogos
„Asda“ nedalyvaus išpardavimų karštinėje
Prekybos tinklas „Asda“ pranešė nedalyvausiantis Juodojo penktadienio (angl. Black Friday.) išpardavime, nes pirkėjams nusibodo stumdytis eilėse. Tinklo atstovai taip pat patvirtino, kad pastarųjų dvejų metų Juodojo penktadeinio diena jiems buvo ypač pelninga.
ŽYMA
VALIUTŲ VALDYBOS