sekmadienis, rugpjūčio 9 d.
Pramogos
Princesė Charlotte pradėjo lankyti darželį (hercogienės Kate nuotraukos)
Pirmadienį Kembridžo hercogas princas Williamas ir hercogienė Catherine viešai pasidalino džiaugsmu, kad jų mažoji dukrelė princesė Charlotte pradėjo lankyti darželį.
Pramogos
Princai Williamas ir Harry bei hercogienė Catherine minėjo princesės Dianos mirties metines
Princai Williamas ir Harry trečiadienį pagerbė savo velionę motiną princesę Dianą, 20 metų po jos žūties, o žmonės prie jos buvusios rezidencijos Londone dėjo žvakes ir gėlių puokštes.
Pramogos
Britanijos princas Williamas ir jo šeima pradeda vizitą Vokietijoje
Britų princas Williamas, jo žmona Kate ir vaikai, princas George‘as ir princesė Charlotte, trečiadienį atvyko į Berlyną pratęsti savo kelionės Europoje, kuri buvo surengta Didžiajai Britanijai derantis dėl išstojimo iš Europos Sąjungos.
Pramogos
Princas George’as ir princesė Charlotte atvyko į Lenkiją
Mažieji britų karališkosios šeimos atstovai princas George’as ir princesė Charlotte, kartu su tėvais atvyko į Lenkiją. Mažyliia kartu su motina hercogienę Catherine bei tėvu princu Williamu savaitę praleis lenkijoje ir Vokietijoje.
Pramogos
Hercogienė Catherine aplankė Londono atakos aukas ir gydytojus
Pirmadienį popiet Kembridžo hercogienė Catherine lankėsi ligoninėje, kurioje gydomos Londono atakos aukos.
Pramogos
Slapta atšvęstas Pippos Middleton mergvakaris
Jau labai greitai, gegužės 20 d. vestuves atšokti planuojanti hercogienės Kate Middleton sesuo Pippa tradiciškai su draugėmis atšventė mergvakarį.
Pramogos
Atskleisti hercogienės Catherine mėgstamiausi patiekalai
Karališkosios šeimos pomėgiai paprastai laikomi paslaptyje, o ir patys šeimos atstovai retai žurnalistams atvirauja apie savo laisvalaikį. Tačiau šį kartą hercogienė Catherine atskleidė kai kuriuos savo mitybos įpročius.
Pramogos
Paviešintas įrašas iš Catherine ir Pippos vaikystės
Savaitgalį internete pasirodė vaizdo įrašas, kuriame įamžintos seserys Catherine ir Pippa Middleton. Dar būdamos mažos mergaitės, seserys dalyvavo giminaičio vestuvėse, kuriose abi tapo pamergėmis.
Pramogos
Princesė ir princas kartu pirmą kartą išvyko į oficialų vizitą
Praėjusį savaitgalį Didžiosios Britanijos princas Williamas kartu su žmona hercogiene Catherine išvyko į oficialų vizitą Kanadoje.
Kultūra
Demokratijos kaina
Prieš 90 metų trečiuoju Lietuvos prezidentu išrinktas Kazys Grinius kartu su to meto valdančiąja Seimo dauguma ėmėsi skubių reformų. Kilniais valstybės modernizacijos siekiais grįstus demokratinius pokyčius vos po pusmečio nutraukė perversmas.
ŽYMA
VALSTIEČIAI LIAUDININKAI