ketvirtadienis, liepos 9 d.
Sveikata
Prieš orų atvėsimą – imuniteto stiprinimo patarimai
Jau kitą savaitgalį Jungtinėje Karalystėje gali atvėsti orai, į šias permainas itin jautriai reaguoja silpnesnio imuniteto žmonės, kuriuos virusai puola pirmiausiai.
Sveikata
Laikas stiprinti imunitetą – artėja peršalimo sezonas
Sloga, gerklės perštėjimas, bendras silpnumas – pirmieji požymiai, pranešantys apie peršalimą. Nors didžiausia tikimybė susirgti peršalimu kyla rudeniui jau įsibėgėjus, siekdami išvengti ligų, savo organizmą turime stiprinti iš anksto. Kaip apsisaugoti nuo peršalimo?
Komentarai
Religijos kritika: daugės ir aštrės?
Valstybinė vartotojų teisių agentūra nubaudė restoraną „Keulė rūkė“ už tikinčiųjų jausmų įžeidimą bei religinės neapykantos kurstymą. Viešojoje erdvėje pasirodžius įvairiems šio sprendimo vertinimams, pasigedau platesnių diskusijų, kokių visuomenėje vykstančių sociopolitinių procesų padariniu galėtume įvardyti šiuos atvejus.
Sveikata
11 žingsnių, padėsiančių išvengti peršalimo ligų epidemijų
Beveik kiekvieną rudenį ieškome vis naujų būdų, kaip rūpintis savo sveikata, kad užplūstančios peršalimo ligų epidemijos nepaliestų mūsų. Niekam nesinori praleisti darbo, o juolab slaugyti sergančio vaiko ar kovoti su komplikacijomis: plaučių, inkstų uždegimais, širdies problemomis.
Sveikata
Kas kaltas dėl rudenį vaikus kamuojančių ligų?
Kiekvieno rudens vaikų tėveliai laukia susiėmę už galvų – ne paslaptis, kad vos išleidus mažuosius į darželius, pradeda kabintis įvairios ligos. Nors neretai dėl to kaltiname atvėsusius orus ar kitus vaikus, kurie atneša virusus, viskas nėra taip paprasta.
ŽYMA
VALSTYBINĖ VARTOTOJŲ TEISIŲ AGNETŪRA