antradienis, liepos 7 d.
IT ir transportas
Vandenynų gelmėse – paslaptingas, bet trapus pasaulis
Vedamas smalsumo ir noro žinoti, anot laukinio gyvenimo fotografo Michaelo Aw, žmogus gali pasiekti stebuklingų dalykų. IQ apžvalgininkei Kotrynai Tamkutei jis pasakojo, kaip kovoti su klimato kaita: ne susitarimais, ne rankų paspaudimais, o fotoaparatu. M. Aw skaitė pranešimą konferencijoje „Lūžio taškas“.
Pramogos
Princas Harry susipažino su mylimosios tėvu
Princo Harry mylimosios brolis papasakojo spaudai, kad jo sesuo supažindino savo draugą su jos tėvu.
Pramogos
K. West atšaukė savo koncertus
Reperis Kanye West atšaukė visus savo koncertinio turo „Saint Pablo tour” koncertus Europoje.
Pramogos
Dainininkė J. Jackson laukiasi pirmagimio
50-metė dainininkė Janet Jackson oficialiai patvirtino, jog laukiasi naujagimio.
Pramogos
K.Perry sukūrė olimpiados himną 
Dainininkė Katy Perry įrašė Rio de Žaneire vyksiančių vasaros olimpinių žaidynių himną ir tikisi, kad daina suvienys viso pasaulio žmones.
Pramogos
Nicole Kidman prasitarė, kad negalėtų būti namų šeimininke
Žymi australų aktorė Nicole Kidman šokiravo dalį savo gerbėjų pareikšdama, kad ji yra geresnė mama būtent dėl to, kad dirba. Įžymybė teigė, kad negalėtų namuose auginti savo dviejų dukrų – 7-erių Sunday ir 5-erių Faith – ir pamiršti savo karjeros.
Pramogos
Skandalas: pavogtos įžymybių sekso vaizdajuostės
Iš Bahamų kilęs vyras kaltinimas įsilaužimu į 130-jų įžymybių elektroninius paštus. Teigiama, jog įsilaužėlis sugebėjo pavogti asmenines nuotraukas, filmų scenarijus ir netgi sekso įrašus bei kitą informaciją.
Pramogos
Menininko darbuose – įžymybės su jaunesnėmis savo kopijomis
„Prieš ir po“: ne vienos pasaulinio garso įžymybės išvaizda, elgesys ir pasiekimai vaikystėje ir kiek ūgtelėjus skiriasi tarsi dangus ir žemė. Iš Kolumbijos kilęs menininkas Fulvio Obregonas, save vadinantis Fulaleo, sugalvojo priminti, kaip kadais atrodė pramogų ir verslo pasaulio garsenybės. Šalia jaunystės ir vaikystės portretų puikuojasi ir dabartiniai garsių žmonių atvaizdai.
ŽYMA
VANDENYNŲ TYRIMAI