ketvirtadienis, sausio 21 d.
Lietuva
V. Uspaskichas prisivirė košės: stebuklingu vandenėliu susidomėjo VMVT
Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) antradienį pranešė pradėjusi tyrimą dėl klaidinančių ir draudžiamų teiginių apie ligų gydymą bei profilaktiką,
Aktualijos
Vandenvietės
„Homanit“ gamykla Astravo AE nelaimės atveju sukeltų vandens tiekimo problemų
Vienai didžiausių medžio plaušų plokščių gamintojų „Homanit“ planuojant statyti gamyklą Vilniaus rajone, įmonei leista mažinti vandenvietę, kuri nelaimės Astravo atominėje elektrinėje atveju galėtų tarnauti kaip rezervinė ir tenkinti pusę sostinės geriamojo vandens poreikio, rašo portalas lrt.lt. 
Pasaulis
Mėnulyje vandens esama daugiau nei iki šiol manyta
Mėnulyje gali būti gerokai daugiau vandens negu iki šiol manyta, rodo pirmadienį paskelbtos dvi studijos. Ši žinia didina viltis, kad būsimų
Sveikata
Mokslininkai: savižudybių skaičių galima sumažinti į geriamąjį vandenį įdėjus ličio
Savižudybės tampa vis didesne problema išsivysčiusiame pasaulyje. Kai kuriose valstybėse, kaip ir Lietuvoje, kasmet gyvenimą savo noru palieka iki 10
Gyvenimas
Ar tai tikrai naudinga: Ispanijos gydytojas išsklaidė mitus apie vandenį su citrina
Daugybė įsitikinimų apie vandens su citrina naudą iš tikrųjų yra mitai - kaip ir patikinimai apie litrą vandens, kurį neva
Gyvenimas
Priežastys, kodėl verta gerti šiltą vandenį tuščiu skrandžiu
Tie, kurie yra dėmesingi savo sveikatai, žino šilto vandens naudą, jei jis geriamas tuščiu skrandžiu. Ši paprasta priemonė padės teisingai
Lietuva
Alytaus meras: gavome vandens tyrimų rezultatus – tai geriau prisėskite
Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis gavo vandens iš degusio pastato rūsių tyrimų rezultatus. Tarša viena iš cheminių medžiagų normas viršija 645 kartus.
Lietuva
Vilniaus oro uosto keleiviams vanduo nuo šiol bus nemokamas
Vilniaus oro uoste pradedami nemokamo geriamojo vandens stotelių įrengimo darbai. Joms atsiradus, skrydžių laukiantys keleiviai galės įsipilti vandens į savo atsineštus buteliukus ar gertuves.
Sveikata
Šiltas vanduo su ciberžole rytais: kokia nauda?
Daugelis žino, kad rytais naudinga gerti šiltą vandenį. Jis valo organizmą iš vidaus, išplauna toksinus iš virškinimo sistemos, stiprina medžiagų apykaitą, valo odą ir t.t.
Pasaulis
Karšto vandens čiurkšlė iš trūkusio vamzdžio pražudė moterį
Sankt Peterburgo pietvakariuose pirmadienį prie daugiabučio trūkus vamzdžiui, karšto vandens čiurkšlė išdaužė buto langą ir pražudė vieną moterį, o jos sūnų sužeidė, pranešė pareigūnai.
Pramogos
Klimato kaitos pasekmės: jau po 25 metų Anglijoje ims trūkti vandens
Aplinkosaugos agentūros atstovai perspėja, kad jau po 25 metų Anglijoje ims trūkti vandens, jo neužteks net būtiniausiems dalykams atlikti, rašo Bbc.com.
Aktualijos
Panika pietų Londone: trūkę vamzdžiai užliejo gatves
Vėlyvą vakarą pietinėje Londono dalyje žmonės neturėjo geriamo vandens, kai netikėtai trūko vandentiekio vamzdžiai, rašo Metro.co.uk.
Aktualijos
Europiečiai išgirsti: EP gina teisę į vandenį
Vanduo turėtų būti viešąja gėrybe, o ne vien tik preke – sekdamas šia nuostata Europos parlamentas antradienį balsavo už griežtesnes geriamojo vandens kokybės normas ir geresnę prieigą prie vandens iš čiaupo. Didesnioji dalis europarlamentarų įsitikinę, kad Bendrijos šalys turi užtikrinti švaraus geriamojo vandens tiekimą visiems.
Pramogos
Nematomos anglų elgesio taisyklės: perpratus jas gyvenimas Anglijoje taps geresnis
Kiekvienas svetimšalis, gyvenantis Jungtinėje Karalystėje savaip interpretuoja vietinių gyventojų elgesį, įpročius ir tradicijas, daro sau priimtinas išvadas, o šioje šalyje ne vienerius metus gyvenanti lietuvė Jolanta Paulauskienė su tautiečiais nutarė pasidalinti anglų antropologės Kate Fox įžvalgomis – juk anglai save analizuoja kur kas labiau nei kiti.
The Economist
Vandens stygius: nerimas dėl gyvybės eliksyro
Senkant vandens atsargoms, pasauliui reikia jį taupyti, naudoti efektyviau ir aiškiai nustatyti teises, kam jis priklauso
Pramogos
Mortos tiesa: „Brexit“ pagimdė emigrantai!
Ar jau atsigavote nuo šoko, patirto paaiškėjus referendumo rezultatams? Ar jau supratote, kad niekas Jūsų niekur neišvarys (bent jau kol kas) ir jūsų namų bei viso užgyvento turto niekam neatiduos (bent jau kol kas)?
Pramogos
Tipinis balsuotojo portretas: kas balsavo už ir kas – prieš
Baigus skaičiuoti referendumo balsus prasideda jų analizė. Tai, žinoma užtruks, tačiau jau galima susidaryti apytikrį Europos Sąjungos šalininkų ir oponentų portretą.
ŽYMA
VANDUO