šeštadienis, rugsėjo 26 d.
Pramogos
Populiariausi vaikų vardai Britanijoje 2018-aisiais: jaučiama karališkosios šeimos įtaka
Rinkdami vardus savo atžaloms, tėvai neretai įkvėpimo semiasi iš garsių pasaulio žvaigždžių, atlikėjų ir muzikantų, aktorių ir politikos veikėjų. Taip pat nepamirštama ir karališkoji šeima, o vienas jos narys – ypatingas.
Lietuva
„Sostų karų“ manija: serialo herojų vardais savo vaikus pavadina ir lietuviai
Šią savaitę į ekranus grįžta šimtų milijonų gerbėjų dėmesį visame pasaulyje prikaustęs serialas „Sostų karai“ (angl. „Game of Thrones“). Pasaulį apnikusi manija į Lietuvą ritasi ne tik per socialinius tinklus – ją ima atspindėti ir palengva augantis tėvų noras savo vaikams duoti šio serialo herojų vardus.
Lietuva
Permainos tarp populiariausių naujagimių vardų: išskirtas „Žvaigždžių karų“ duetas
Praėjusiais metais Lietuvą, regis, buvo apnikusi „Žvaigždžių karų“ manija. Tėvystės ir motinystės rūpesčiais pradėję gyventi lietuviai savo naujagimiams dažniausiai duodavo būtent šios kultinės kino sagos pagrindinių veikėjų – Lėjos ir Luko – vardus.
Pramogos
Išskirtinis interviu: visa tiesa apie žaibiškai socialiniuose tinkluose išpopuliarėjusį Lauryną-Maybachą
Išgerti butelį aliejaus, suvalgyti dvidešimt nevirtų kiaušinių – tokiems iššūkiams dėl populiarumo buvo pasiruošęs Laurynas Burovas, „Instagram“ vartotojams geriau žinomas „Maybach420“ vardu. Socialinius tinklus šokiruojančiais vaizdo įrašais drebinantis vaikinas neslepia – užplūdęs populiarumas yra kaip vaistas sunkiems praeities išgyvenimams.
ŽYMA
VARDAI