trečiadienis, rugsėjo 23 d.
Gyvenimas
Vasara įsibėgėjo: kaip apsaugoti savo telefoną nuo karščio, smėlio, vandens ir mikrobų?
Aktyviai leidžiant laisvalaikį, ypač vasaros metu, sunkiau išvengti perkaitimo saulėje, nubrozdinimų, kritimo ar netikėto lietaus. Visa tai gali nutikti ne
Sveikata
Maistas ir skysčiai vasarą: kaip turėtų keistis mitybos įpročiai šiltuoju sezonu?
Su kiekvienu metų sezonu iš gamtos gaunamo maisto pasiūla kinta, todėl žmogaus organizmas taip pat pagal visus dėsnius privalo prie
Pramogos
Žiemos sporto atstovai: kaip atrodo jų vasara ir ar jie pasiilgsta šalčio?
Jų įprasta darbinė aplinka – šaltis ir ledas arba sniegas. O kaip žiemos sportininkai treniruojasi vasarą? To klausėme vyriškos penkių
Gyvenimas
Vasaros pavojus – žarnyno infekcija
„Savaitgalis buvo nuostabus: sulėkė draugai, kepėme dešreles ant žarijų, prisinešėme skanėstų visokių: rūkytos žuvelės, slyvomis įdarytas keptas viščiukas, silkė pataluose,
Gyvenimas
Keletas jaunatviškų stilistės V. Šaulytės derinių vasarai: nebijokite drabužio vilkėti neįprastai
Vasara – metas kai atrodyti madingai ir stilingai ypač svarbu. Juk tiek daug progų: atostogos, vakarėliai, pasimatymai, šventės, susitikimai su
Gyvenimas
Mityba prieš vasarą: paprastos taisyklės ir receptai
Šiltėjantys orai ir beveik atėjusi vasara vėl priverčia daugelį susimąstyti apie tai, kaip atrodome ir ką valgome. Lietuviško prekybos tinklo
Pasaulis
2019-ųjų liepa buvo šilčiausias mėnuo nuo matavimų pradžios, patvirtino mokslininkai
Meteorologai ketvirtadienį patvirtino, kad šių metų liepa buvo karščiausias mėnuo pasaulyje nuo matavimų pradžios 1880 metais.
Pramogos
Po skyrybų su vyru Adele neliūdi: dalijasi linksmos vasaros kadrais
31 metų dainininkė Adele savo gerbėjams parodė mokanti džiaugtis gyvenimu nepaisydama prieš kelis mėnesius įvykusių skyrybų su buvusiu vyru Simonu Konecki. Socialiniuose tinkluose žinoma atlikėja dalijasi „juoko ir nuotykių“ kupinos vasaros nuotraukomis. Jose ji su draugais įamžinta laiką leidžianti prabangiose jachtose, tyrinėjanti gamtą.
Gyvenimas
Vaikų psichiatras L. Slušnys: vasarą ledai neišvengiami, bet vaikų jais „papirkinėti“ nereikėtų
Kokiam maistui vasarą atsispirti sunkiausia? Žinoma, jog ledams! Ir jei alinant karščiui dažnas suaugęs supranta, jog piktnaudžiauti šiuo desertu vis dėlto nedera, tai vaikams, rodos, negalioja jokios taisyklės. Ar egzistuoja normos, kiek ledų per dieną galima suvalgyti mažiesiems, ir kaip tartis su atžalomis ne tik dėl kiekio, bet ir alternatyvų šiam skanėstui?
Sveikata
Apgamai: odos puošmena ar pavojaus signalas?
Saulės vonios, nors ir malonus, bet pavojingas sveikatai vasaros užsiėmimas, ypač jeigu nesirūpinama tinkama odos apsauga. Ypatingą dėmesį „Eurovaistinės“ vaistininkė Jovita Juodsnukytė rekomenduoja skirti apgamams, nes tinkamai nesirūpinant šie odos dariniai gali pakisti ir tapti apie odos ligas įspėjančiu ženklu.
Sveikata
Specialistai pataria, kuo maitintis karštą vasarą
Atėjus vasarai vis labiau atsipalaiduojame ir lengviau pasiduodame įvairioms pagundoms. Juk prasidėjus ledų sezonui atsispirti šiam vasaros desertui karštą dieną tampa sunkiau ne tik vaikams, bet ir suaugusiesiems. Ir tai – tik viena iš daugelio pagundų. Vasara – itin tinkamas metas pabandyti pakeisti nusistovėjusius mitybos įpročius dėl lėtesnio gyvenimo tempo, saulės, geresnės nuotaikos bei kasdien gamtos siūlomų vaisių ir daržovių.
Sveikata
Ko griebtis artėjant vasarai ir kaip produktyviai mankštintis lauke?
Artėjant vasarai, ko gero, ne vienas nori padailinti savo kūno formas, tačiau šylant orams užsidaryti ir prakaituoti sporto salėje norisi mažiausiai. Kaip per trumpą laiką pasiekti kuo geresnį rezultatą ir kaip sporto salę perkelti į lauką? Patarimais dalijasi sporto treneris ir sveikos gyvensenos specialistas Bronius Burneika.
Pasaulis
Už asmenukę šiame Tailando paplūdimyje - mirties bausmė
Oro uostų vadovai išreiškė susirūpinimą dėl žmonių, kurie blaško pilotus paplūdimyje, esančiame netoli Phuket tarptautinio oro uosto.
Pramogos
Degalų mokesčio nekels (kainų lentelė)
Jungtinės Karalystės (JK) valdžia žada, kad artimiausius metus nedidins degalams taikomo akcizo. Nepaisant to, kuro kaina auga.
Pramogos
JK gresia degalų kainų didėjimas
Gali būti, kad artimiausiu metu Jungtinėje Karalystėje (JK) bus keičiamas ilgus metus nejudintas akcizas degalams, dėl to padidėtų kuro kaina.
Kultūra
„Tilto namai“ vasarą atidarys alternatyvia muzika
Birželio 2-3 dienomis Vilniuje, „Downtown Forest“ hostelio pievose, vasarą atidarys antrasis „Tilto namų“ festivalis.
Lietuva
Lietuvoje kyla degalų kainos
Benzino ir dyzelino kainos degalinėse Baltijos valstybėse nuo metų pradžios išaugo 5-10 proc., mažiausios jos išliko Lietuvoje.
Pramogos
Kyla maisto ir degalų kainos
2017-ieji Jungtinėje Karalystėje (JK) prasidėjo nelauktai – maisto ir degalų kainos šiuo metu yra didžiausios per kelis pastaruosius metus. Prognozuojama, kad šiemet kainos ir dar labiau augs.
ŽYMA
VASARA