antradienis, balandžio 20 d.
Pasaulis
Velso barams bus uždrausta prekiauti alkoholiu
Pagal naujas kovos su koronavirusu priemones svetingumo paslaugų vietose Velse bus uždrausta tiekti alkoholį, be to, šios vietos anksčiau turės
Pasaulis
Velse padegtos po viaduku pastatytos benamių palapinės
Newport miesto centre padegtos benamių žmonių palapinės, praneša Metro.co.uk.
Aktualijos
Neblaivių vairuotojų sukeltų mirčių skaičius pasiekė rekordą
Pasak vyriausybės pateikiamų duomenų, eismo įvykiuose, kuriuos sukėlė neblaivūs vairuotojai, žuvusių žmonių skaičius pasiekė rekordą.
Aktualijos
Šeimos šuns apkandžiota mergaitė patyrė rimtus sužalojimus
Mergaitei į galvą įkandus šeimos stafordšyro bulterjerui, greitosios medicinos pagalbos sraigtasparniu vaikas buvo skubiai nugabentas į artimiausią ligoninę, rašo Metro.co.uk.
Aktualijos
Apsimetėliui policininku moteris atidavė visas savo santaupas
Margaret Andrews sunkiai dirbo, kad sutaupytų pinigų oriai senatvei. Tačiau užteko vos vieno skambučio, kad visus juos pasisavintų policininku apsimetęs vyras.
Aktualijos
Velso košmaras: įkalintas vedęs karo veteranas, gatvėse prievartavęs moteris
Joshua Jolly buvo pakrikštytas kiekvienos moters siaubingiausiu košmaru - jis tykodavo patamsyje vienų vaikštančių moterų ir čia pat, gatvėje, jas užpuldavo. Tuomet uždengęs jų burnas ranka jas prievartaudavo. 
Aktualijos
Tėvai – sukluskite: tirpsta paraiškų mokyklinės vaikų uniformos paramai gauti kiekis
Tūkstančiai Anglijos, Velso ir Škotijos tėvų nuo savaitgalio gali pradėti registraciją vienkartinei mokyklinei uniformai ar sportinei aprangai įsigyti skirtai paramai gauti. Pagal valstybės priimtą School Uniform Grant, tėvai gali sulaukti net iki 150 svarų siekiančios paramos.
Aktualijos
Dvylikametei mergaitei pedofilas senelis abortą atliko su kabliu paltams
Charlottei Wade turbūt prireikė ypatingos drąsos nusimesti anonimiškumo šydą ir prabilti apie tai, kokį siaubą išgyveno būdama dvylikos. Dabar jau dvidešimt dviejų metų amžiaus Charlottė dalinasi savo istorija tam, kad įkvėptų kitus vaikystėje pedofilų išpuolius kentėjusius žmones atvesti nusikaltėlius į teisingumo rankas.
Aktualijos
Parke be sąmonės rastas berniukas penktadienio vakare mirė ligoninėje
Carsono Price mama Tatum Price prabilo apie sūnaus mirtį: „mano gyvenimas - žlugęs”. Berniukas be sąmonės buvo rastas parke, o vėliau mirė ligoninėje. Policija tiria trylikamečio mirtį, šiuo metu ji laikoma nepaaiškinta.
Aktualijos
Cardiffe prievartaujamą moterį prilaikė prievartautojo vyresnėlis brolis, nes „jis jau seniai nesimylėjo”
Prievartaujama moteris buvo prispausta prie žemės ir laikoma vyro, nes jo jaunesnėlis broliukas šiam pasiskundė, kad jau seniai su niekuo nesimylėjo.
Aktualijos
Kol mama kalbėjo telefonu, nuskendo vonioje paliktas jos kūdikis
Mamos Sarah Morris aplaidumas šokiravo visą Velsą. Teismo salėje paaiškėjo, kad jos 13 mėnesių amžiaus dukrelė Rosie su dvyne sesute buvo paliktos maudytis vonioje vienos. Kol moteris kalbėjo telefonu, Rosie nuskendo, rašo Mirror.co.uk.
Anglijoje
Škotijos ir Velso parlamentai atmetė T. May „Brexit“ susitarimą
Škotijos ir Velso parlamentai atmetė britų premjerės Theresos May „Brexit“ susitarimą. Nors šie balsavimai neturi tiesioginių padarinių kovoje dėl Didžiosios Britanijos išstojimo iš ES, tačiau didina spaudimą vyriausybei Londone.
Gyvenimas
Senolė greitosios pagalbos laukė 43 valandas
Senelių globos namuose gyvenanti 86-erių Mary Duffy nukritusi patyrė skaudžią traumą – jos viena koja lūžo net dvejose vietose. Globos namų darbuotojai iškvietė greitąją medicinos pagalbą. Kol ji atvyks, darbuotojams buvo liepta senolei neduoti net tik maisto ir vandens, bet ir nuskausminamųjų vaistų.
Pramogos
Gatvė Velse gali būti pripažinta stačiausia pasaulyje
Šiaurės Velse esanti gatvė netrukus gali oficialiai būti pripažinta stačiausia pasaulyje. Tam Pasaulio Gineso rekordų organizacija dar turi atlikti tikslius matavimus.
Pramogos
Vyriausios dvynės Britanijoje atšventė 102 metų gimtadienius
Dvynės Phyllis Jones ir Irene Crump, lapkričio mėnesį atšventusios savo 102-uosius gimtadienius, tituluojamos vyriausiomis dvynėmis Didžiojoje Britanijoje. 1916-aisiais gimusios moterys matė, kaip šalį valdė keturi monarchai, 20 ministrų pirmininkų ir tapo abiejų pasaulinių karų liudininkėmis.
ŽYMA
VELSAS