sekmadienis, liepos 12 d.
Gyvenimas
Velykų stalo karalienė silkė: ką iš jos pagaminti siūlo šefai I. Juciūtė ir D. D. Gamage?
Artėjančių Velykų proga TV3 žiūrovų pamėgtos kulinarinės pokalbių laidos „Virtuvės istorijos“ vedėjai Ilona Juciūtė ir šrilankietis Dilanas Dampella Gamage dalinasi
Aktualijos
Karantinas
Velykos per karantiną: bus ribojamas patekimas į miestus ir miestelius
Šventinį savaitgalį bus ribojamas patekimas į visus šalies miestus ir miestelius, pirmadienį pranešė premjeras Saulius Skvernelis. Ministro pirmininko teigimu, tai užtikrins
Pasaulis
Višosiose erdvėse sklando kraują stingdantys įrašai iš Šri Lankos teroristinių išpuolių
Kraują stingdanti vaizdo kamerų nufiluomta medžiaga: Šri Lankos penkių žvaigždučių viešbutyje apsistojęs per naktį savižudis sprogdintojas, ryte, pusryčių salėje, susisprogdino kartu nusinešdamas daugybes žmonių gyvybes.
Pasaulis
Didžiojo penktadienio proga katalikai prisikalė prie kryžių
Filipinuose Ruben Enaje buvo nukryžiuotas jau 33-čią kartą iš eilės. Vyras šiam kraupiam ritualui pasiryžta kasmet. Taip parodoma pagarba Jėzaus Kristaus kančiai.
Komentarai
Prie Velykų stalo – pokalbiai apie kainas
Augančios prekių ir paslaugų kainos kaip ir kasmet bus viena pagrindinių pokalbių temų prie Velykų stalo.
Verslas
Pirkėjai Velykų šventėms išleidžia daugiau
2015-aisiais Lietuvoje įvedus eurą, šalies pirkėjai Velykoms išleidžia daugiau pinigų. Trijų didžiausių prekybos tinklų „Rimi“, „Iki“ ir „Maxima“ atstovai sako, kad žmonės perka mažiau, tačiau brangesnių ir geresnės kokybės produktų.
Aktualijos
Čekijos valdžia mūru stoja už emigrantus JK
Jungtinės Karalystės valdžia kursto antiimigracines nuotaikas šalyje, o kai kurie politikų pasiūlymai primena žmonių suskirstymą į grupes pagal tautybes – lygiai taip pat, kaip nacistinėje Vokietijoje.
Pramogos
Čekijos Respublikos pavadinimas skambės kitaip
Čekijos Respublika angliškai skamba Czech Republic, tačiau nuo šiol visi angliškai kalbantys žmonės turės naudoti naująjį šalies pavadinimą – Czechia. Taip nusprendė Čekijos vyriausybė ir Geografijos Komitetas, kuris atsakingas už geografinių vietovių ir šalių vardų pavadinimus.
Pasaulis
Švedai ir čekai piestu stoja prieš eurą
Didžioji dauguma Švedijos gyventojų nenori prisijungti prie Euro zonos. O jeigu šalyje vietoje kronos pradėtų cirkuliuoti euras, švedai naujosios valiutos niekada nepriimtų kaip savos.
Pasaulis
Šaudynės Čekijoje: nužudyti aštuoni žmonės (Atnaujinta)
Rytų Čekijos mieste per šaudynes nužudyti aštuoni žmonės. Remiantis BBC pranešimais, nedideliame Uhersky Brod į restoraną įsiveržęs vyriškis ėmė šaudyti į ten buvusius lankytojus. Čekijos policija pranešė, kad užpuolikas sulaikytas, o jo motyvai kol kas nežinomi.
Pasaulis
Sprogimas sustabdė gyvenimą Prahoje
Šiandien Europą sudrebino sprogimas Prahoje. Sužeista mažiausiai 40 žmonių, kai kurie jų sunkiai. Daugelį buvusių netoli sprogimo vietos sužeidė dūžtantys aplinkinių pastatų langai. Kiek žmonių įkalinti po pačiame centre atsiradusiais griuvėsiais kol kas nėra aišku, pranešė independent.co.uk.
Lietuva
Baltijos šalių padangės sargybą perėmė čekų kariai
Užsienio reikalų ministras Audronius Ažubalis rugpjūčio 31 dieną Zokniuose padėkojo NATO oro policijos misiją Baltijos šalyse vykdžiusiems lenkų karininkams ir juos pakeitusiems Čekijos oro pajėgų atstovams už Lietuvos ir kitų Baltijos šalių oro erdvės apsaugą.
ŽYMA
VELYKOS