šeštadienis, balandžio 10 d.
Pramogos
Išdalinti Venecijos kino festivalio „Auksiniai liūtai“, didįjį prizą nuskynė „Oskarų“ favoritė
Pagrindinis kasmet rengiamo Venecijos kino festivalio apdovanojimas – „Auksinis liūtas“ – šeštadienį atiteko kinų kilmės amerikiečių režisierės Chloe Zhao juostai
Pramogos
Vaidybinio filmo „Tvano nebus“ premjera įvyks Venecijos kino festivalyje
Lietuviško vaidybino ilgametražio filmo „Tvano nebus“ (angl. The Flood Won’t Come), kurį režisavo Marat Sargsyan, premjera įvyks tarptautinio 77-ojo Venecijos
Pasaulis
Venecijos architektūros bienalė atidedama iki 2021 metų
Venecijos bienalės organizatoriai pranešė, kad jos 17-oji architektūros paroda atidedama iki 2021 metų. Ši Italijoje rengiama paroda tapo dar vienu svarbiu
Pasaulis
Koronavirusas
Dėl koronaviruso karantinavus Italiją, Venecijos kanalų vanduo vėl tapo švarus
Garsieji Venecijos kanalai dabar, kai dėl koronaviruso uždarius visą Italiją mieste neliko turistų ir beveik neplaukioja valtys, pasidarė nepaprastai švarūs.
Pasaulis
Venecija kenčia nuo gąsdinančio dviejų reiškinių derinio
Potvyniai Venecijoje, nusinešę dviejų žmonių gyvybes ir padarę žalos šimtams statinių, įskaitant ir Šv. Morkaus baziliką, regis, nenumaldomi. Miestas – trapus lobis, pastatytas ant 118 salų šiaurės rytų Italijoje.
Pasaulis
Venecijos gyventojai nesulaiko ašarų: pabudę išvydo apokaliptinius vaizdus
Venecijiečiai trečiadienį pabudę išvydo pribloškiančius vaizdus, miestą užliejus aukščiausiam per daugiau kaip 50 metų potvyniui, dėl kurio žuvo du žmonės, o turistams teko bristi užtvindytomis gatvėmis ieškantis prieglobsčio.
Pramogos
„Radistas" atvirai: kažkada tekdavo miegoti ir tualete
Į Rolando Mackevičiaus ir Jono Nainio dueto jubiliejų pakviesti patys ryškiausi jų draugai: Mantas Stonkus, Mantas Katleris, Asta Stašaitytė-Masalskienė, Rolando žmona Ieva ir net Rolando močiutė Jelena.
Pramogos
Ieva ir Rolandas Mackevičiai laukia gandrų (foto)
Ieva ir Rolandas Mackevičiai paskelbė, kad laukia šeimos pagausėjimo. Pasirodo, pora jau labai greitai sulauks antrosios atžalos. Lietuvos pramogų pasaulio pora džiugia žinia pasidalino socialiniuose tinkluose.
Atradimai
Tai nėra Venecija
Būtų netikslu teigti, kad Venecija – tai tik turistinė įdomybė. Į ją nukeliavęs fotografas Arūnas Baltėnas patiria vaizdinį šoką ir po pusmečio ten grįžta fotografuoti milijonus kartų užfiksuotų vietų. Ievai Rekštytei-Matuliauskei fotomenininkas pasakoja, kuo jį papirko šis miestas.
Pramogos
Neišskiriamieji Radistai skiriasi
Naujame LNK televizijos sezone žiūrovų laukia daug staigmenų. Viena jų – nauja pramoginė laida „Čia tai geras!”, įtrauksianti ne tik Lietuvos šou verslo grietinėlę, bet ir paprastus žmones. Laidos kūrėjai intriguoja, kad projektas privers... sutrikti ir juoktis iš nuostabos.
Pramogos
Rolandas Mackevičius kitąmet svajoja sulaukti dukrytės
Radijo ir televizijos laidų vedėjas bei didžėjus Rolandas Mackevičius garsėja, kaip žodžio kišenėje neieškantis vakarėlių liūtas.
ŽYMA
VENECIJA