šeštadienis, rugpjūčio 15 d.
Lietuva
Iš JK – tiesiai į policijos rankas
Iš Jungtinės Karalystės į Lietuvą lėktuvu grįžęs jaunas vyras buvo priverstas koreguoti savo kelionės planus – paaiškėjo, kad jis yra ieškomas policijos.
Lietuva
Vilniaus ir Kauno oro uostuose sulaikyti šovinių rankiniame bagaže turėję vyrai
Trečiadienį Vilniaus ir Kauno oro uostuose sulaikyti du vyrai, rankiniame bagaže turėję šovinių.
Lietuva
Ieškomą emigrantą oro uoste išdavė alkoholis
Kauno oro uoste pasieniečiai sulaikė girtą teisėsaugos ieškomą Airijoje gyvenantį lietuvį. Jis, be to, turėjo suklastotą vairuotojo pažymėjimą.
Lietuva
Kauno oro uoste lupikauja taksi vairuotojai
Uždarius Vilniaus tarptautinį oro uostą visų akys nukrypo į Kauną. Čia persikėlė ir absoliuti dauguma skrydžių.
Lietuva
Kauno oro uosto darbą sutrikdė melagingas pranešimas apie bombą
Antradienį prieš 11 val. pranešta, kad užminuotas Kauno oro uostas. Evakuojami žmonės. Į oro uostą laukiama atvykstant antiteroristinių operacijų padalinio "Aras" išminuotojų. Įvestas planas “Skydas”.
Lietuva
Iš JK deportuoto lietuvio nemalonumai laukia ir gimtinėje
Lietuvos Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnai išsiaiškino, kad britų pareigūnų į gimtinę parskraidintas jaunas lietuvis su teisėsauga reikalų turi ir čia.
Verslas
Populiarusis S. Skvernelis žada pasirūpinti ir Lietuvos reitingu
Premjero Sauliaus Skvernelio Vyriausybė per savo kadenciją planuoja pagerinti verslo sąlygas ir investicinę aplinką – tikimasi, kad tai Pasaulio banko reitinge „Doing Business“ iki 2020 metų Lietuvą turėtų kilstelėti 6 pozicijomis aukštyn į 15-tą vietą.
Lietuva
Airijoje nuo bausmės lietuvis ilgai nesislapstė
Iš Airijos lėktuvu atvykusiam lietuviui vietoje Naujųjų metų sutikimo teko aiškintis su teisėsaugos pareigūnais. Pasieniečiai nustatė, kad vyras yra ieškomas nuteistasis.
Lietuva
Mitai apie Vilniaus oro uosto kilimo ir tūpimo tako rekonstrukciją
Vilniaus oro uostas intensyviai ruošiasi vienam svarbiausių kitų metų projektų – orlaivių kilimo ir tūpimo tako (KTT) rekonstrukcijai, kuri vyks 2017 m. liepos 14 d. – rugpjūčio 18 dienomis. 35 dienas Vilniaus oro uoste nevyks jokie skrydžiai – dauguma jų bus nukreipti į Kauno oro uostą.
Lietuva
Lėktuve siautėjo neblaivus kaunietis
Iš Danijos į Kauną skridusiame lėktuve nemažai rūlpesčių įgulai suskėlė neblaivus lietuvis. Vyriškio nepavyko sutramdyti lėktuve.
Lietuva
„Ryanair“ pagrasino nutraukti skrydžius
„Ryanair“ supyko dėl galimai naujos mokesčių politikos ir pagrasino pasitraukti iš Kauno. Tokia žinia pasklido šį penktadeinį. Pigių skrydžių bemndrovė, kuri šiuo metu vykdo skryddžius į Europos miestus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų taip pareiškė po to, kai Lietuvos Susisiekimo ministrerija pranešė, kad ketinama naikinti mokesčių lengvatas.
Aktualijos
Girtas latvis iš Kauno neišskrido
Reisu į Didžiąją Britaniją iš Kauno susiruošęs skristi girtas latvis nevykdė orlaivio įgulos nurodymų, todėl pasieniečių buvo išlaipintas ir sulaikytas.
Lietuva
Vasaros sezoną Lietuvos oro uostai siūlo rekordinį krypčių skaičių
Lietuvos tarptautiniai oro uostai, nuolat plečiantys tiesioginių maršrutų geografiją, šiemet skelbia rekordinį vasaros sezoną. Šio jau prasidėjusio aviacinio sezono metu reguliariais ir nereguliariais tiesioginiais skrydžiais iš Vilniaus, Kauno ir Palangos iš viso bus galima pasiekti apie 70 Europos oro uostų. Reguliarius skrydžius vykdys 24 oro linijų bendrovės.
Lietuva
Su dviem vaikais iš Kauno oro uosto skristi norėjusi girtutėlė motina atsidūrė policijoje
Kauno oro uoste dirbantys pasieniečiai šeštadienį į Angliją neleido išskristi neblaiviai dviejų mažamečių mamai, vos pastovėjusiai ant kojų. Vilniaus oro uosto pasieniečiai tą pačią dieną sulaikė lietuvį, kuris skrisdamas iš Londono lėktuve rūkė.
Aktualijos
Nauja kryptis iš Kauno – Reikjavikas
Nuo birželio kartą per savaitę iš Kauno oro uosto (KUN) į Reikjaviko oro uostą (KEF) kils Islandijos aviakompanijos „WOW air“ 168 vietų lėktuvas „Airbus A320-200“. Tai bus penktoji Skandinavijos kryptis iš Kauno oro uosto ir ketvirtoji nauja kryptis 2012 metais.
Aktualijos
“Ryanair”: nekenčiamiausi ir tuo didžiuojasi
Nedaug yra keliones mėgstančių žmonių, bent kartą gyvenime nesinaudojusių pigių skrydžių paslaugas teikiančių aviakompanijų paslaugomis. Skrendant iš Lietuvos oro uostų dar reikėtų pasistengti surasti alternatyvų šiems vežėjams, kurie tiesiogiai nuskraidintų į Londoną arba Frankfurtą.
ŽYMA
VERSLO APLINKA