šeštadienis, spalio 24 d.
Aktualijos
Smalsus tardytojas ar profesionalus naujokas?
Seimo narys Vytautas Bakas (41 metų), prisilipdęs „Paties drąsiausio tyrimo per 28 metus“ etiketę, jau pradėjo keliones po Lietuvą. Laikas parodys, ar Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos nario V. Bako ateitis politikoje bus šviesi. Tikėtina, kad tai priklausys tik nuo jo paties ryžto atsakyti už savo žodžius. Tačiau kol kas IQ apžvalgininkė Kotryna Tamkutė imasi dažų ir lengvais potėpiais kuria politiko portretą.
Lietuva
Liberalai tiesia ranką homoseksualams ir nesusituokusioms poroms
Liberalai siūlo įteisinti tiek vyro ir moters, tiek homoseksualių porų partnerystę. Taip pat siūlome įteisinti ir gyvenimo nesusituokus formą.
Lietuva
Seime - naujas bandymas įteisinti vyro ir moters partnerystę
Teisingumo ministerija pateikė Vyriausybei svarstyti Civilinio kodekso ir kitų susijusių įstatymų pataisas, kuriomis siūloma įteisinti skirtingų lyčių asmenų partnerystę.
Gyvenimas
Laisvės dvasia svarbi ir santykiuose
Praėjo raudonomis širdutėmis nusagstyta švento Valentino diena, trispalvės spalvomis nuvilnijo ir kiekvienam lietuviui brangi Vasario 16-oji, mūsų valstybės atkūrimo, mūsų nepriklausomybės ir laisvės diena. Kas tarp jų bendro? Ogi tai, kad kiekvienas mes esame pajėgūs mylėti ir būti mylimi – tik reikia nepamiršti, kad ir asmeniniai santykiai turi būti grindžiami laisve. Tik tada žmogus gali jaustis laimingas.
ŽYMA
VERSLO INTERESAI