trečiadienis, rugsėjo 23 d.
Pramogos
Tūkstančiai švedų išbando skaitmeninius implantus
Švedijoje keli tūkstančiai vartotojų naudojasi vietos bendrovės teikiama skaitmeninių implantų paslauga. Kaip ji veikia domėjosi Danijos televizijos žurnalistai.
Aktualijos
Lietuvos elektrinei gali tekti uždaryti 9-tą bloką
Šį pirmadienį Vyriausybė svarstys, ar nuo ateinančių metų panaikinti elektros rezervo išlaikymą iš viešuosius interesus atitinkančių paslaugų (VIAP) biudžeto. Netekus papildomo finansavimo, tektų uždaryti 2012 metais baigtą statyti 9-ąjį bloką, baiminasi elektrinę valdanti įmonė „Lietuvos energijos gamyba“.
Gyvenimas
Gyvenimas – Anglijoje, gydytis dantų – Lietuvoje
Vytautas Gadliauskas, su šeima gyvenantis Anglijoje jau septynerius metus, į Lietuvą grįžta ne tik senų bičiulių ir giminaičių aplankyti, bet ir susitvarkyti dantų. „Ar esate pastebėję, kad penkiasdešimties tesulaukę net ir pasiturintys britai šypsosi bedantėmis šypsenomis? Odontologijos paslaugos čia iš tiesų labai brangios, o kokybė, mano nuomone, neprilygsta Lietuvos specialistų profesionalumui“, – teigia Vytautas.
Gyvenimas
Patvarūs ir ilgaamžiai dantų implantai – sprendimas praradus dantis
Žmonėms, nešiojantiems išimamuosius dantų protezus, turėtų būti puikiai pažįstama nemaloni savijauta dėl skausmingų dantenų valgant ar kalbant.
ŽYMA
VIAP