ketvirtadienis, liepos 9 d.
Pramogos
Turkijos viešbučiuose nebebus turistų pamėgto švediško stalo
Dėl COVID-19 pandemijos Turkijos viešbučiuose, kurie bus atidaromi jau gegužės mėnesį, nebebus turistų pamėgto švediško stalo. Apribojimai įvesti siekiant užtikrinti turistų
Verslas
Koronavirusas
Lietuvos turizmo verslas skaičiuoja nuostolius dėl koronaviruso
Pasaulyje plintantis koronavirusas paveikė ir Lietuvos turizmo sektorių – krito viešbučių ir restoranų apyvarta, mažėja turistinių kelionių. Verslininkai sako, kad neigiamai
Pramogos
Nustebins: ar žinojote, kokius daiktus galite pasiimti iš viešbučio kambario, o kokius - ne
Šiame straipsnyje rasite sąrašus daiktų, kuriuos galite pasiimti iš viešbučio kambario, kuriame apsistojote ir sąrašą daiktų, kuriuos turite palikti, jei nenorite už juos brangiai susimokėti. Sąskaitą galite gauti net gerokai po to, kai baigėsi jūsų viešnagė.
Pramogos
Lake District viešbutyje jogą nuo šiol ves lemūrai
Visi pažįsta nors vieną žmogų, išbandžiusį, o gal ir galvą pametusį dėl jogos užsiėmimų. Tačiau ar girdėjote apie jogą su lemūrais?
Aktualijos
Viešbučių vystytojai baiminasi PVM lengvatos pokyčių
Jei pridėtinės vertės mokesčio (PVM) tarifas viešbučiams bus pakeltas iki 15 proc., gali būti stabdomi stambūs nauji projektai, teigia Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė Evalda Šiškauskienė.
Verslas
Lietuvos gyventojai užsienyje šiemet jau išleido 168 mln. eurų
Svečiose šalyse viešintys turistai iš Lietuvos plačiau atvėrė pinigines – pirmąjį šių metų ketvirtį užsienyje jie išleido 168,4 mln. eurų – 6,6 proc. daugiau nei pernai sausio–kovo mėnesiais (157,9 mln. eurų).
Verslas
V. Šapoka: PVM lengvatos viešbučiams naikinimas neturėtų gąsdinti
Finansų ministerija svarsto galimybę panaikinti PVM lengvatą viešbučiams. Tokios permainos, finansų ministro Viliaus Šapokos teigimu, jų veiklai neturėtų pakenkti. Vis dėlto sprendimas bus priimtas tik išklausius viešbučių atstovų nuomonę, kurios laukiama iki liepos pradžios.
Aktualijos
Vyriausybė siūlo naikinti kai kurias lengvatas žemdirbiams bei PVM lengvatą viešbučiams
Nuo 2018 metų vyriausybė yra pasirengusi naikinti dalį lengvatų žemdirbiams – ketinama pakelti akcizą degalams, atsisakyti išskirtinių pelno bei gyventojų pajamų mokesčio (GPM) tarifų. Kartu siūloma panaikinti pridėtinės vertės mokesčio (PVM) lengvatas viešbučiams.
Kultūra
Tolimas ne visiems svetingas kraštas
Bendraminčiams iš Čilės pasiūlius pasisvečiuoti jų namuose Santjage, Skaistė Garnevičiūtė ilgai nesvarstė ir, nors neplanavo, toliausiai nuo Vilniaus esančią kitos šalies sostinę jau trejus metus vadina savo namais.
Gyvenimas
Iš kur visa tai? (II)
Gyvendami savo įprastoje aplinkoje ir naudodamiesi daugybe buities patogumų net nesusimąstome, kokį netrumpą kelią daugelis daiktų yra ėję iki mūsų…
Aktualijos
Naujausių prietaisų vieta namuose
Kadaise naujausios technologijos namuose buvo naujas kompaktinių diskų grotuvas, mikrobangų krosnelė ir elektrinis radiatorius. Šiandien technika tiek pažengusi į priekį, kad visus šiuos būtiniausius namų įrenginius galime valdyti tiesiai iš savo telefono būdami kitame pasaulio krašte.
ŽYMA
VIEŠBUČIAI