ketvirtadienis, liepos 16 d.
Pasaulis
Turkijos viešbutyje poilsiavusiai 12-metei rusei baseinas tapo mirtinais spąstais
Per atostogas Turkijoje mirė 12 m. mergaitė – baseino vandens siurblys įtraukė jai ranką ir ji negalėjo iškilti į paviršių. Incidentas įvyko rugpjūčio 18 d., informuoja dailymail.co.uk.
Aktualijos
Seksu su partnere užsiiminėjęs britas iškrito iš balkono
Prancūzijoje atostogavęs britas šiuo metu yra gydomas vietinėje ligoninėje po to, kai „aistringo sekso“ metu jis iškrito pro balkoną, praneša „Daily Mail“.
Pasaulis
Iš viešbučio daiktus pavogę turistai gatvėje privalėjo parodyti lagaminų turinį
Grupelė atostogautojų patyrė didžiulę gėdą, kai gatvėje jie buvo priversti parodyti savo lagaminus ir krepšius, atsiradus įtarimams, kad jie gali būti apsivogę.
Verslas
Lukiškės minty: pasauliniai pavyzdžiai, ką daryti su senu kalėjimu
Liepos pradžioje baigtas ilgą laiką ginčus kėlęs Lukiškių kalėjimo perkėlimas. Pirmąją mėnesio dieną iš 1904 m. įkurtos įstaigos išvežti paskutiniai kaliniai, o antradienį bus paskelbtas oficialus jo uždarymas.
Pasaulis
Atokiame viešbutyje Vokietijoje – strėlėmis peršautų žmonių kūnai
Vokietijoje esančiame atokiame viešbutyje rasti trys negyvi žmonės, nušauti arbaleto strėlėmis.
Aktualijos
Prie Peterborough’o nuskendo lietuvis
Jungtinė Karalystę užklupusi karščio banga žmones gena prie vandens telkinių, todėl pastaruoju metu padaugėjo skenduolių. Vienas iš jų – jaunas lietuvis.
Lietuva
Iš Tenerifės – žinia apie lietuvių žūtį (vaizdo įrašai)
Pranešta, kad praėjusį savaitgalį dviems lietuviams tragiškai baigėsi atostogos Tenerifės saloje – vandenyne išsimaudyti panorę vyrai nuskendo, dar du jų tautiečius pavyko išgelbėti. Tiesa, informacijai pasiekus Lietuvą, oficialūs šaltiniai suskubo ją neigti.
Lietuva
Septynmečio žūtis sporto klube sukrėtė Lietuvą, aiškėja įtartinos detalės
Antradienio vakarą sporto klubo „Impuls“ baseine Vilniuje nuskendo vaikas, pranešė policija.
Pasaulis
Paaugliai filmavo skęstantį žmogų ir šaipėsi iš jo
Teisininkai bando įrodyti, kad skęstantį žmogų filmavę, jo pagalbos šauksmą ignoravę, iš nelaimėlio pasišaipę mirties liudininkai yra niekuo dėti, mat yra nepilnamečiai.
Aktualijos
Prie Airijos krantų nuskendo du lietuviai
Praėjusį savaitgalį žvejoti į Atlanto vandenyną išplaukę du Airijos lietuviai namo nesugrįžo – į krantą bangos išmetė tik jų kūnus.
Pramogos
Tautiečių parama po nelaimės įrodė – lietuviai vieningi ir geraširdžiai
Po tragiško įvykio, kai jūroje netoli Hull’o savo šeimos akivaizdoje nuskendo lietuvis, velionio artimieji sulaukė itin didžiulės tautiečių paramos ir nori už tai viešai padėkoti.
Aktualijos
Lietuvių šeimos tragedija – jūra pasiglemžė šeimos maitintoją (liudininko pasakojimas)
Savaitgalį Jungtinėje Karalystėje nuskendo lietuvis – Hull’o mieste įsikūrusios jaunos šeimos galva, vyras ir dviejų mažų vaikučių tėvas.
Vietovardžiai
Garsiausias Niujorko viešbutis bus atnaujintas, nerimaujama dėl paveldo
Legendinis – ir vienas prabangiausių pasaulyje – Niujorko viešbutis „Waldorf Astoria“, garsėjantis savo įspūdingu „Art Deco“ fojė ir tuo, kad jame gyveno ne viena garsenybė, kovo 1 d. užsidaro renovacijai.
Aktualijos
Jūroje nuskendo penki žmonės
Karščiausią metų dieną Camber Sands paplūdimyje rytų Sasekse nuskendo penki žmonės.
Aktualijos
Parko ežere nuskendo mažylis
Karščiams užklupus Jungtinę Karalystę šį savaitgalį namažai žmonių ilsėjosi prie vandens tvenkinių. Deja, ne visi – atsakingai, tad neišvengta skaudžių nelaimių.
Lietuva
Nemune apvirto katamaranas su žmonėmis (atnaujinta)
Kauno rajone, Nevėžio ir Nemuno santakoje, apvirto katamaranas, kuriuo plaukė 12 žmonių, iš kurių 9 vaikai. Viena moteris nuskendo.
ŽYMA
VIEŠBUTIS