penktadienis, rugpjūčio 7 d.
Aktualijos
Viešieji finansai
EBPO atstovas B. Cournède: „Mokesčių vengimui mažinti reikia politinės valios“
Numatomam ūkio lėtėjimui būtina ruoštis šiandien, įsitikinęs Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) Viešosios ekonomikos skyriaus vadovo pavaduotojas Borisas Cournède. IQ apžvalgininkei Kotrynai Tamkutei jis aiškino, į ką vertėtų atkreipti dėmesį norint ne tik pakeisti mokesčių sistemą, bet padaryti ją palankesnę mokesčių mokėtojams, aplinkai ir ekonomikai.
Pramogos
Jamie Oliveris skelbiamas didvyriu – plikomis rankomis sulaikė agresyvų įsilaužėlį
Vienas žinomiausių televizijos šefų, restoranų tinklo savininkas ir penkių vaikų tėvas Jamie Ovileris (43) šiuomis dienomis laikomas ne kuo kitu, o pačiu tikriausiu didvyriu.
Aktualijos
Akibrokštas: moteris su vaiku gatvėje užpulta dienos metu (video įrašas)
Nusikaltimai Londone tampa vis įžūlesni. Antradienį Jungtinėje Karalystėje pradėjo žaibiškai plisti video įrašas, kuriame įamžinta, kaip šalmus dėvinti nusikaltėlių gauja su mopedais bando apvogti dienos metu gatve einančią moterį su vaiku.
Aktualijos
Vienas iš didžiausių JK pedofilų nuteistas kalėti 32 metus
Vienas iš didžiausių Jungtinės Karalystės istorijoje pagautų pedofilų nuteistas ir įkalintas 32 metams kalėjimo. Savo jaunas aukas akademikas šantažavo filmuoti nepadorius ir nepriimtinus seksualinius veiksmus ir jam siųsti internetu.
Aktualijos
Rytų Londone užpulta naktį darbą baigusi mergina
Rytų Londono policijos pareigūnai paviešino vaizdo kamerų įamžintas nusikaltėlio nuotraukas po to, kai įtariamasis užpuolė, apvogė ir bandė išžaginti 18-metę kepyklos darbuotoją.
Aktualijos
Airijos lietuvis įkalintas už prekybą heroinu
Lietuvis, kuris bandė sutrukdytis policijos kratai Tralee mieste Airijoje, buvo išprašytas iš šalies be leidimo grįžti dešimtmetį. Deja, praėjus vos keliems mėnesiams, vyras sugautas pardavinėjantis heroiną Cork miesto gatvėse.
Aktualijos
Britų pora ilgiau nei metus namuose laikė sekso vergę
Jungtinės Karalystės (JK) policija paviešino informaciją apie įvykdytą nusikaltimą, kurio žiaurumu stebėjosi net patys pateigūnai. Britų pora savo namuose 17 mėnesių prievarta laikė ir negailestingai kankino bei prievartavo jauną merginą.
Aktualijos
100 moterų užpuolęs seksualinis nusikaltėlis išleidžiamas į laisvę
Taksistas, kuris savo vairuojamame taksi automobilyje užpuolė, išžagino ar kitaip seksualiai priekabiavo prie daugiau nei šimto moterų, vos po dešimtmečio kalėjime išleidžiamas į laisvę.
Aktualijos
Du britų policininkai konfiskuotus narkotikus pardavinėjo gatvėse
Pirmadienį du korumpuoti policininkai iš Birminghamo buvo nuteisti už tai, kad gatvėse pardavinėjo policijos konfiskuotus narkotikus bei vietinei mafijai perdavinėjo svarbią informaciją. Abu buvę policininkai nuteisti kalėti ilgiau nei 31-erius metus.
Aktualijos
Britas sumušė merginą už tai, kad ji neparuošė pusryčių
Vyras, kuris sumušė savo merginą už tai, kad ši jam laiku neparuošė pusryčių, įkalintas.
Aktualijos
Atlikę kratą negalėjo patikėti savo akimis
Met's Trident pareigūnai kartu su kriminalistais atliko kratą Wandsworth rajone. Pasirinkę iš pažiūros niekuo neišsiskiriantį ir neįtartiną gyvenamąjį namą, pareigūnai buvo šokiruoti to, ką rado viduje.
Aktualijos
Bostono policija sugavo dramatiškai pabėgusį lietuvį nusikaltėlį
Britų spauda stebisi, kaip policijos suimtas lietuvis nusikaltėlis sugebėjo surakintomis rankomis ne tik pasprukti iš policijos automobilio, tačiau ir prasiveržti pro aštuonių pėdų aukščio vartus.
Aktualijos
Suimta Hull miesto socialiniame būste gyvenusi lietuvių nusikaltėlių šeima
Britų spauda rašo apie lietuvį „žmogžudį”, kuris su buvusia žmona, taip pat nusikaltėle, gyveno Hull miesto socialiniame būste. Pora keturis metus slapstėsi nuo migracijos pareigūnų, o dabar Andrius Burba nuteistas dėl bendrininkaujant nuslepiant buvusios žmonos tapatybę.
Anglijoje
JK pasiūlė galimą teisėsaugos sutartį, kuri įsigaliotų po „Brexit“
Britanijos vyriausybė sako, kad su Europos Sąjunga norėtų sudaryti plačios apimties saugumo sutartį, kuri šaliai po „Brexit“ leistų toliau dalintis žvalgybos informacija ir tęstųsi teisėsaugos institucijų bendradarbiavimas.
Aktualijos
Policija ieško dešimtmetę užpuolusio seksualinio priekabiautojo
Surrey policija paskelbė įtariamojo paiešką po to, kai dešimtmetė mergaitė pranešė, kad einančią mišku ją užpuolė seksualinis priekabiautojas.
Aktualijos
Pedofilas pasipelnė iš policijos
Iš kalėjimo paleistas pedofilas bendradarbiaudamas su policija padėjo atskleisti pedofilija įtariamą nusikalstamą grupuotę.
Aktualijos
Mirė vienas žiauriausių serijinių vaikų žudikų Didžiojoje Britanijoje
Visą Didžiąją Britaniją sukrėtęs serijinis vaikų žudikas Ianas Brady'is mirė ligoninėje sulaukęs 79-erių. Į kapą vyras nusinešė ir paskutinę paslaptį – kur paslėptas vieno iš penkių nužudytų vaikų kūnas.
Aktualijos
Keturi lietuviai nuteisti už daugybės kanapių auginimą
Keturi lietuviai suimti ir nuteisti už tai, kad namuose augino daugybę kanapių. Policija namuose apsilankė po to, kai kaimynai ėmė skųstis dėl intensyvaus iš namo sklindančio kanapių kvapo.
Gyvenimas
Tamsioji astrologija: nusikaltėliai pagal zodiako ženklą
Kiekvieną žmogų valdo tam tikra planeta ir priklausomai nuo žmogaus gimimo datos, vienas ar kitas dangaus kūnas gali daryti įtaką jo charakteriui, tvirtina astrologai. Tačiau ne visuomet tą įtaką yra gera.
Verslas
Norvegus jaudina didžiausio investicinio fondo likimas
Norvegija, didžiausio pasaulyje investicinio fondo savininkė, paskelbė 2016 metais fondą augus 6,9 proc. ir sukrovus papildomus 50,5 mlrd. eurų.
ŽYMA
VIEŠIEJI FINANSAI