trečiadienis, lapkričio 25 d.
IT ir transportas
„Opel Combo Life XL“
Prisiminkite šį automobilį bent per krizę
Yra automobilių, kurie neteikia jokių emocijų, bet labai gerai atlieka savo darbą. „Opel Combo Life XL“ kaip tik pretenduoja tokiu tapti.
Pasaulio lietuviai
Jauniausi Lietuvos turtuoliai: kas jiems sukrovė milijonus?
Praėjusią savaitę prekyboje pasirodė žurnalas „Top“, aprašantis 500 turtingiausių šalies žmonių. Turtuolių amžiaus vidurkis – 54 metai. Jauniausi – dvidešimtmečiai: Viktorija Lubytė ir Mantas Karbauskis. Jaunesnių nei 30 metų asmenų tarp turtuolių yra 15. Tad kas jie tokie ir kas krauna turtus jauniausiems milijonieriams?
Aktualijos
Kita prestižo pusė: turtuolis gyveno ir vargšės tarnaitės sąskaita
Solidžias pareigas prestižinėje Londono vietoje užimantis vyras savo imigrantę tarnaitę vertė dirbti be atostogų, o už sunkų jos darbą nemokėjo net minimalaus atlyginimo.
Gyvenimas
Analitikas 5 metus tyrinėjo turtingus samdomus darbuotojus ir išskyrė 6 patarimus jums
Thomas C. Corley penkerius metus tyrinėjo milijonierius, kurie savo turtus susikrovė dirbdami samdomą darbą. Analitikas pasikalbėjo su 233 turtingais žmonėmis, iš kurių 177 savo milijonus uždirbo patys. Ilgi tyrimai, medžiagos analizavimas ir ne viena bemiegė naktis Corley leido sukondensuoti išgirstas istorijas į 6 esmines taisykles.
IT ir transportas
Renault Espace
JEI NEGALI PRIEŠO NUGALĖTI, PRISIJUNK PRIE JO. NAUJASIS „ESPACE“ ĮGAVO SUV GENŲ.
IT ir transportas
Citroen C4 Picasso/Grand
CITROEN C4 PICASSO/GRAND - itin prancūziškas šeimos automobilis. Vairavimas atpalaiduojantis ir komfortiškas, nes atnaujintas modelis tapo lengvesnis. Jame stebina medžiagų
IT ir transportas
Dacia Lodgy
Nuosaikiau įvertinto vienatūrio Lietuvoje nerasite. Be savaime suprantamų dalykų, DACIA LODGY turės trečią sėdynių eilę, jutiklinį ekraną ir atstumo jutiklius.
IT ir transportas
Opel Meriva
Tai unikalus nedidelis vienatūris, kurio šoninės galinės durelės atsidaro į priešingą pusę – puikus sprendimas auginantiems mažuosius pabiručius.
IT ir transportas
Ford S-Max
DIDELIS ŠEIMAI SKIRTAS VIENATŪRIS NE TIK GANA DAILUS, BET IR PATRAKĘS.
IT ir transportas
Volkswagen Sharan
„SHARAN“ APSIGINKLAVO SLANKIOSIOMIS DURIMIS IR IŠSIRUOŠĖ Į KOVĄ SU „GALAXY“.
IT ir transportas
2 serijos BMW Active/Gran Tourer
BMW GAMA TOLIAU DIVERSIFIKUOJAMA. BRANGOKAS, BET VIENAS SMAGIAUSIŲ MINIVENŲ RINKOJE.
IT ir transportas
Toyota Prius+
Iš pavadinimo galima spręsti, kad tai „Prius“ su dar viena sėdynių eile. Taip ir yra, tik ši skirta vaikams, nes
IT ir transportas
Seat Alhambra
Į jį žiūrėkite kaip į pigesnį „VW Sharan“ ir nesuklysite. Išvaizda ne itin skiriasi nuo ankstesnio modelio, tačiau viduje yra
IT ir transportas
Toyota Verso
„Verso“ jau reikia atsinaujinti, tačiau jis vis dar gali pasiūlyti nesenstančių dalykų. Aerodinamiškas kėbulas apsaugo nuo triukšmo ilgesnėse kelionėse, o
IT ir transportas
Renault Scenic/Grand
„Scenic“ buvo kompaktinių vienatūrių segmento pradininkas ir atrodo, kad užmigo ant laurų. Pastarąjį kartą atnaujintas tik 2013 m. Per tą
IT ir transportas
Ford C-Max
PUIKIAI VALDOMAS IR NEIEŠKO PRAKTIŠKUMO KOMPROMISŲ.
IT ir transportas
Opel Zafira Tourer
Dabar „Zafirą“ galima užsisakyti su trimis sėdynių eilėmis. Nuo pirmtako ji pasikeitė – šauniau vairuojama ir džiugina kokybiškesnėmis interjero medžiagomis.
IT ir transportas
Ford Galaxy
ERDVIAUSIAS „FORD“ AUTOMOBILIS ATNAUJINTAS IŠ ESMĖS.
IT ir transportas
Nissan NV200 Evalia
Kardinalus požiūris į vienatūrį. Išties NV200 yra nedidelis furgonas, pritaikytas žmonėms vežti. Savaime suprantama, ir vairuojamas ne kaip lengvasis automobilis,
IT ir transportas
Kia Carens
„Carens“ atrodo išties puikiai, o tai yra reta vienatūrių segmente. Salonas nepretenduoja būti originalus, tačiau visi mygtukai dideli ir patogūs.
ŽYMA
VIENATŪRIAI