pirmadienis, rugsėjo 21 d.
Aktualijos
Britas paauglys planavo teroristinę ataką Justino Bieberio koncerto metu
17-metis paauglys, kuris planavo Islamo valstybės teroristinių išpuolių įkvėptą ataką Cardiffe Justino Bieberio koncerto metu, nuteistas iki gyvos galvos.
Aktualijos
JK saugumas perspėja dėl vaikų teroristų grėsmės
Aukščiausio lygio kovos su terorizmu pareigūnas Jungtinės Karalystės (JK) gyventojus perspėjo dėl didėjančios „vaikų teroristų” grėsmės, kurie grįžta į šalį „įvykdyti žiaurių teroro aktų” po treniruočių stovyklų su ISIS kariais, - pranešė Standard.co.uk.
Aktualijos
Sužlugdytas planas nužudyti Theresą May
Jungtinės Karalystės (JK) saugumo tarnybos atskleidė, kad joms pavyko išsiaiškinti ir užkirsti kelią žiauriam planui susprogdinti Downing gatvėje įsikūrusio Vyriausybės kabineto ofiso vartus bei nužudyti šalies premjerę Theresą May.
Aktualijos
Paleisti šeši iš septynių įtariamųjų Parsons Green teroro akto byloje
Didžiosios Britanijos policija jau paleido šešis iš septynių asmenų, sulaikytų tiriant rugsėjo viduryje Londono metropoliteno traukinyje surengtą išpuolį.
Aktualijos
„Imigrantų viešbutyje” areštuotas šeštas su ataka Londono traukinyje siejamas įtariamasis
Britų policija anksti ketvirtadienį areštavo šeštą įtariamąjį dėl praėjusios savaitės nepavykusio sprogdinimo sausakimšame Londono metropoliteno traukinyje, per kurį nukentėjo 30 žmonių.
Pasaulis
D.Trumpas pasmerkė Londone išpuolį įvykdžiusius „nevykėlius" teroristus
JAV prezidentas Donaldas Trumpas penktadienį užsipuolė „nevykėlius teroristus“, surengusius ataką Londono metropoliteno traukinyje, per kurią, naujausiais duomenimis, buvo sužeisti mažiausiai 22 žmonės.
Pasaulis
Radus pilną dujų kanistrų sunkvežimį atšauktas koncertas
Po to, kai netoli koncertų salės rastas pilnas dujų balionų sunkvežimis, Roterdame atšauktas roko grupės iš Amerikos koncertas.
Verslas
Ar Lietuvoje nebeliks loterijų „Eurojackpot“ ir „Vikinglotto“?
Nauji reikalavimai loterijų organizatoriams, kuriais siekiama mažinti loterijų prieinamumą ir stiprinti žaidėjų apsaugą, nepadės spręsti realių rinkos iššūkių, o siūlomi nauji ribojimai sukels naujų problemų, teigia visus šalyje veikiančius loterijų organizatorius vienijanti Loterijų asociacija.
Pasaulis
Terorizmas krečia Europą: nauji išpuoliai Suomijoje ir Vokietijoje
Ši savaitė Europoje buvo ypač nerami. Po siaubingos teroristinės atakos Ispanijoje, pagrindinėje Barselonos gatvėje ketvirtadienio vakare bei penktadienį ryte kurortiniame mieste Cambrils’e, atakos vykdytos Vokietijoje bei Suomijoje.
Pasaulis
(Ne)laimingoji turistė išgyveno jau trečiąją teroro ataką
Po Europą keliaujanti jauna Australijos pilietė buvo įvykių epicentre, kai teroristai surengė išpuolį Barselonoje. Ir tai trečiasis kartas, kai ji savo kelionės metu išgyvena tokį siaubą – prieš tai buvo Londonas ir Paryžius.
Pasaulis
Teroro ataka Burkina Fase nusinešė 18 žmonių gyvybes
Burkina Faso pajėgos ankstų pirmadienį šalies sostinėje užbaigė operaciją prieš restorane žudynes surengusius įtariamus džihadistus, pranešė šalies susisiekimo ministras.
Aktualijos
Teroristinę ataką įvykdė keturių vaikų tėvas britas
Paaiškėjo sekmadienio naktį Londone, Finsbury park rajone įvykdytos teroristinės atakos kaltininkas. Kaip ir spėliota iki šiol, 47-erių teroristas – britas, kurio vardas Darrenas Osborne’as.
Pasaulis
Paryžiuje į policijos mašiną rėžėsi automobilis
Paryžiuje Eliziejaus laukuose pirmadienį automobilis rėžėsi į policijos mašiną, sprogo ir užsidegė. Pasak Prancūzijos policijos, vairuotojas buvo ginkluotas ir nukautuotas vietoje. Incidentas laikomas teroristine ataka/
Aktualijos
Londoniečiai nebesitaiksto: Finsbury park išpuolio įtariamąjį sulaikė savo rankomis
Londoniečiai pavargo taikstytis su miestą krečiančiomis teroristinėmis atakomis. Sekmadienio naktį Finsbury park rajone įvykdyto teroristinio išpuolio įtariamąjį savo rankomis sulaikė keli drąsuoliai.
Aktualijos
Londono ataka: rytų Londone suimti dar trys įtariamieji
Policijai tęsiant tyrimą dėl šeštadienį Londone įvykdyto teroristinio akto, rytų Londone suimti dar trys vyrai, įtariami prisidėję prie išpuolio, kuris nusinešė aštuonių žmonių gyvybes, įgyvendinimo.
Aktualijos
Londono ataka: policija paleido visus dvylika įtariamųjų
Visi dvylika įtariamųjų, suimti įtariant bendrininkavus vykdant teroristinę ataką ant London Bridge tilto bei Borough market turguje, pirmadienį buvo paleisti be pateiktų kaltinimų.
Aktualijos
Londono ataka: teroristai gyveno lietuvių pamėgtame rajone
Londono policija paviešino dviejų, šeštadienį kruviną ataką įvykdžiusių teroristų tapatybes. Abu teroristai daugelį metų gyveno populiariame tarp lietuvių rytų Londono rajone.
Aktualijos
Ant Londono tiltų montuojami apsauginiai barjerai
Po to, kai šiais metais ant Londono tiltų įvykdyti net du teroristiniai išpuoliai, Jungtinės Karalystės (JK) savivaldybė suskubo imtis visų įmanomų apsaugos priemonių iš jau šiandien pradėjo montuoti apsauginius barjerus.
Aktualijos
Politikai: dėl teroristinių atakų JK kalta Th.May
Jungtinės Karalystės (JK) opozicijos lyderis Jeremy Corbyn’as pareiškė, kad dabartinė šalies vadovė Theresa May turėtų atsistatydinti dėl to, kad yra atsakinga už sumažintą policijos finansavimą.
Aktualijos
IS prisiėmė atsakomybę už teroro išpuolį Londone
Islamo valstybė (IS) prisiėmė atsakomybę už šeštadienio naktį Londone įvykdytą kraupų teroro išpuolį, kurio metu mirė septyni nukentėjusieji.
ŽYMA
VIKINGLOTTO