ketvirtadienis, rugpjūčio 6 d.
Finansai ir investavimas
Valstybės skola
Finansų ministras: reikia galvoti apie augančią Lietuvos skolą
Pasaulis
Pietų klubas
Faktine euro zonos valstybių vyriausybe laikoma Eurogrupė renka naują lyderį
Ketvirtadienį euro zonos valstybių finansų ministrai turėtų patvirtinti naują Eurogrupės prezidentą. Jo kėdė tapo tuščia po to, kai birželį iš
Aktualijos
Valstybinis bankas
Artėjama prie kompromiso dėl nacionalinio plėtros banko idėjos
Valdžios institucijos juda link kompromiso steigti valstybinį plėtros banką, kuris sujungtų kelias dabar veikiančias įstaigas, tačiau neteiktų mažmeninės bankininkystės paslaugų.
Aktualijos
Valstybinis bankas
Seime – pirmieji žingsniai link valstybinio banko
Seimas po pateikimo pritarė valdančiųjų siūlymui pradėti pasirengimą steigti Valstybinį plėtros banką – jau veikiančio fondo ar agentūros pagrindu kuriamas bankas siektų gauti licenciją, jį prižiūrėtų Lietuvos bankas.
Verslas
Ekonomika
Krizę suvaldžius iki vasaros, V. Šapokos teigimu, šalies BVP šiemet gali smukti 7 proc. ar daugiau
Lietuvos ekonomikos nuosmukis dėl koronaviruso krizės šiemet gali siekti 7,3 proc., tačiau iki vasaros viruso nesuvaldžius, šalies bendrasis vidaus produktas
Finansai ir investavimas
BVP
Valstybės biudžete veriasi skylė, bet taupyti finansų ministras nesiūlo
Finansų ministras teigia, kad Lietuvos ekonomikos šiemet laukia nuosmukis ir biudžeto deficitas. Pasak Viliaus Šapokos, vis dėlto tiksliai prognozuoti šalies
Finansai ir investavimas
Karantinas
V. Šapoka: viena karantino savaitė metinį BVP sumažina 0,5 proc.
Siekiant suvaldyti koronaviruso plitimą paskelbtas karantinas metinį bendrąjį vidaus produktą (BVP), ekonomistų skaičiavimais, kiekvieną savaitę sumažina apie 0,5 proc., teigia finansų ministras Vilius Šapoka.
Finansai ir investavimas
Koronavirusas
V. Šapoka neatmeta, kad teks koreguoti šių metų biudžetą
Finansų ministras Vilius Šapoka įspėja, kad, valstybei siekiant padėti verslui ir darbuotojams sumažinti neigiamas koronaviruso krizės pasekmes, Seimui vėliau gali tekti peržiūrėti šių metų valstybės biudžeto pajamas ir išlaidas. 
Aktualijos
Finansai
Vyriausybės ekonomikos skatinimo planas: suteiks lengvatas, didins skolinimosi limitą
Vyriausybė pirmadienį iš esmės patvirtino dėl koronaviruso nukentėjusios ekonomikos skatinimo planą. Jame numatoma, kad valstybė solidariai padės darbdaviams išsaugoti darbo vietas bei suteiks mokestines lengvatas verslui.
Verslas
Koronavirusas
Finansų ministras žada pagalbą verslui
Finansų ministerija ruošia priemonių paketą dėl koronaviruso: jos apimtų likvidumo paskolas, mokesčių atėjimą. Siūlymus trečiadienį svarstys Vyriausybė. „Kokios tai priemonės? Visų
Finansai ir investavimas
Makroekonomika
„Fitch Ratings“ po šešerių metų pagerino Lietuvos kredito reitingą
Tarptautinė kredito reitingų agentūra „Fitch Ratings“, palankiai įvertinusi šalies viešųjų finansų ir ekonominę situaciją, nustatytus ilgalaikio ir trumpalaikio Lietuvos skolinimosi reitingus pakeitė atitinkamai iš A- į A ir iš F1 į F1+.
Aktualijos
ES daugiametis biudžetas
Jeigu ES lėšos sanglaudai mažės, prezidentas sulauks spaudimo
Su prezidentu Gitanu Nausėda susitikę ministrai trečiadienį pareiškė, kad Lietuva neišvengs „šoko terapijos“ nacionaliniam biudžetui ir rizikuoja įklimpti į vidutinių pajamų spąstus, jeigu Europos Sąjungos (ES) lėšos sanglaudai mažės.
IQ Tema
Vilius Šapoka. Valstybės buhalteris
Finansų ministras yra atsakingas, atsargus ir, greičiausiai, ne pernelyg autoritetingas
Aktualijos
Britanijoje eidama į darbą lietuvė dingo lyg į vandenį: žudikas aukos kūną furgone vežė per visą Europą
2011 metų rugpjūtį Didžiojoje Britanijoje netikėtai dingusios lietuvės Vitalijos istorija užminė sunkią mįslę britų policijos tyrėjams. Tuo metu 29 metų emigrantės paiešką pradėję pareigūnai nė neįtarė, kad šaltakraujis moters žudikas – jos buvęs sutuoktinis, verslininkas Rimas Venclovas.
Aktualijos
Moderni vergystė: sekso verge pavertė nuo 11-os metų
Šiuolaikinės vergovės auka per interviu BBC pasakojo šokiruojančią savo gyvenimo istoriją, kaip daugiau nei dešimt metų ją visoje Anglijoje išnaudojo daugybė vyrų.
Gyvenimas
12 būdų padėsiančių moteriai pasitenkinti
Orgazmas ne visada lengvai pasiekiamas, kita vertus, dėl subjektyvios žmogiškojo malonumo prigimties yra daugybė būdų jį patirti. Moterys orgazmą pajunta rečiau nei vyrai, bet erektilus audinys moters organizme užima didesnę zoną, taigi moterys turi daugiau erogeninių zonų ir joms prieinama daugiau būdų patirti orgazmą, rašoma straipsnyje womenshealthmag.com.
Gyvenimas
Vyrams: kodėl vertėtų dovanoti moterims gėles?
Egzistuoja toks amžinas klausimas ar reikia mylimai moteriai dovanoti gėlių? Jis iškyla todėl, kad vyrai ir moterys šiek tiek skiriasi. Moterį grožis traukia kaip bitę prie gėlės žiedo! Ji taip sutverta, kad aiktelės iš susižavėjimo atėjusi į svečių namus ir pamačiusi dailų vintažo stiliaus šviestuvą. Ji žavėsis subtiliai suderintomis spalvomis ir puošnia gėlių puokšte ant stalo. Moteris būtinai pagirs įmantriais ornamentais papuoštą porcelianinį puodelį, iš kurio bus vaišinama arbata.
Aktualijos
Jauna britė tvirkino mergaites
Nottinghame teismo nuosprendį išgirdo mergina, kuri ne kartą tvirkino jaunesnes mergaites, už panašius nusikaltimus prieš teismą stojo ir netradicinės lytinės orientacijos kaltininkės partnerė.
ŽYMA
VILIUS ŠAPOKA