šeštadienis, sausio 16 d.
Aviacija
MRO SEKTORIUS
Lėktuvų traukos zona
Kaunas, o ir kartu Lietuva, siekia tapti reikšmingu aviacijos techninės priežiūros, remonto ir eksploatacijos (MRO) centru. Potencialo yra, kaip ir darbų, kuriuos reikia nuveikti.
Aktualijos
Neprasidėjusi reforma
Ministerija siūlo atsisakyti universitetų jungimo
 Vilniaus Gedimino technikos (VGTU) ir Mykolo Romerio (MRU) universitetams nesutariant dėl konsolidavimo sąlygų, Švietimo, mokslo ir sporto ministerija siūlo kol kas atsisakyti planų jungti šias aukštąsias mokyklas.
Gyvenimas
Kaip nuo Naujųjų metų pradėti gyventi geriau
Baigiantis metams daug kam kyla noras pakeisti savo gyvenimą. Tik mažai kas žino, kaip tai padaryti. Pasiryžusiems pradėti gyventi geriau padės psichologų patarimai.
Pasaulis
Į pasaulį jau atėjo Naujieji (žemėlapis, nuotraukos, atgalinis laikmatis)
Sekmadienį, gruodžio 31-ąją, 12 val. per pietus Jungtinės Karalystės laiku kai kurios pasaulio vietos jau žengia į Naujuosius metus.
Gyvenimas
Naujųjų metų vakarėlis: aukštakulnius keičiame aulinukais
Įprasta manyti, jog naujuosius metus kiekviena moteris turi sutikti avėdama aukštakulnius. Tačiau besikeičiančios mados tendencijos atskleidžia naują požiūrį, kokius batus turi dėvėti ryškiausią metų šventę švenčianti moteris. Tik svarbiausia nepamiršti, jog visos aprangos detalės harmoningai papildytų viena kitą, kuriant bendrą Naujųjų metų vakarėlio stilių.
Aktualijos
Naujųjų metų dovana – nemokamas viešasis transportas
Londono transporto asociacija pranešė, kad Naujųjų 2018 – ųjų metų naktį visas viešasis Londono transportas taps nemokamas.
Pramogos
Šiukštu nedarykite to prieš pat Naujuosius Metus
Nors Naujieji Metai daugeliui žmonių yra smagi šventė, per kurią galima pabūti su draugais, ezoterikai ir parapsichologai ragina nepamiršti, kad yra tam tikri dalykai, kurių negalima daryti prieš pat Naujuosius.
Pramogos
7 dalykai, kuriuos reikia padaryti iki Naujųjų metų
Prieš pradedant Geltonojo šuns metus reikėtų deramai atsisveikinti su 2017 metų globėju Ugniniu gaidžiu, kuris paskutiniuoju savo valdymo periodu bus labai aršus ir kaprizingas.
Aktualijos
VU ir VGTU – tarp geriausių pasaulio universitetų
Vilniaus universitetas (VU) užima 410 vietą pateko tarp geriausių pasaulio aukštųjų mokyklų. Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU) pakilo į geriausiųjų 600-uką.
Pasaulis
Vokiečiai sukurpė melagingus kaltinimus pabėgėliams
Ar 50 arabiškos išvaizdos vyriškių iš tiesų seksualiai priekabiavo prie moters Naujų metų išvakarėse Frankfurte (Vokietija)? – į šį klausimą ieškojo atsakymo teisėsaugos pareigūnai.
Lietuva
Internete „valstiečius“ pašiepiantis video
Vėžaičių miestelio bendruomenė smagiai pasitiko Naujuosius metus. Žmonės rinkosi kartu pasitikti 2017-uosius ir ta proga sukūrė savo sveikinimus, kuriuos įrašė.
Pramogos
Pasitinkant Naujuosius metus Mariah Carey patyrė fiasko
Naujųjų metų išvakarėse viešai milijonams gerbėjų koncertuojanti tiesioginės „ABC” naujametinės laidos „Dick Clark's New Year's Rockin' Eve“ Niujorko Times aikštėje metu, Mariah Carey ant scenos patyrė gėdingą fiasko.
Pramogos
Londonas atšventė labai nešvariai
Suskaičiuota, kiek šiukšlių mieste paliko žmonės, Naujuosius sutikę Londono centre. Gatvėse paliktų atliekų kiekis – įspūdingas.
Pramogos
NHS tampa „pagirių tarnyba”
Jungtinės Karalystės Sveikatos Apsaugos Sistema (NHS) virsta į nacionalinę „pagirių tarnybą”.
Aktualijos
Naujųjų metų išvakarėse sustiprinta apsauga
Naujųjų metų išvakarėse visoje Jungtinėje Karalystėje sustiprinta atvirose erdvėse vyksiančių renginių apsauga.
Gyvenimas
Klausimai, kuriuos reikia užduoti sau prieš Naujuosius
Žengiant į naujus metus, dažnas iš mūsų įvertina praėjusių metų nuopelnus, sėkmes ir nesėkmes bei stengiasi užsibrėžti naujų tikslų, duoti sau pažadų. Aš esu viena iš tų, kuri naujųjų metų šventės neįsivaizduoja be būsimų metų tikslų kėlimo ir planavimo.
Gyvenimas
5 idėjos Naujųjų metų vakarėliui namuose
Naujieji metai jau beldžiasi į duris, bet dar nežinote kur juos sutikti? Nurimkite, smagų vakarą galima turėti ir namuose su draugais. Snūduriuojančių tikrai nebus, jei pasirūpinsite originalia veikla. Tad tiems, kam mintis švęsti namuose visai neatrodo prasta, siūlome keletą vakaro idėjų.
Pramogos
Naujieji metai pagal kinus Londone
Sekmadienį, vasario 14-ąją, Londonas ruošiasi šventėms. Jau šį savaitgalį laukia ne tik romantiškoji įsimylėjėlių diena, tačiau ir įspūdingi kinų Naujųjų metų renginiai. Nors Naujuosius milijardai Azijos gyventojų sutiko praėjusį sekmadienį, viena iš didžiausių ir įspūdingiausių švenčių Londono dangų ir žemę drebins antrąjį vasario savaitgalį.
Gyvenimas
Svarbiausi šių metų veiksmažodžiai
Tegu prasidėję metai pradeda patį gražiausią Tavo gyvenimo etapą! Ir tegu svarbiausi veiksmažodžiai 2016-aisiais būna:
Gyvenimas
Pasitikrink, ar buvai tikras džentelmenas per Naujuosius
Jau praūžė didžiosios metų šventės, bet tai anaiptol nereiškia, kad domėtis vakarėlių etiketu per vėlu. Galbūt Giedriaus Drukteinio atsakymai į klausimus leis pasitikrinti, ar buvai tikras džentelmenas Naujamečiame pokylyje ar jaukiame vakarėlyje mylimosios namuose. Ir, be jokios abejonės, leis pasitaisyti ateityje, jei padarei „ką nors ne taip“.
ŽYMA
VILNIAUS GEDIMINO TECHNIKOS UNIVERSITETAS