trečiadienis, rugsėjo 23 d.
Kultūra
Renginiai
Dvidešimt pirmoji Vilniaus knygų mugė kvies pažinti J. Meką
Dvidešimt pirmoji Vilniaus knygų mugė kvies į maždaug 650 renginių, ypatingą dėmesį skiriant pernai mirusio Jono Meko gyvenimui, kūrybai ir idėjoms. 
Kultūra
R. Jacobsenas: „Labiausiai redaguojamas kūrinys yra vaikystė“
„Neregimieji“ ir „Balta jūra“ – dvi lietuviškai išverstos norvegų rašytojo Roy Jacobseno trilogijos dalys, atveriančios atšiaurią Bariojos salos kasdienybę ir šiurkštų tenykščių žmonių gyvenimo grožį. Apie dingusį pasaulį ir pokyčius visuomenėje su Vilniaus knygų mugės svečiu kalbėjosi IQ kultūros redaktorė Viktorija Vitkauskaitė.
Kultūra
Vienos knygos gyvenimas
Izraelio rašytoja Zeruya Shalev Vilniaus knygų mugėje daugybę kartų grįžo į 2000-uosius, kai pasirodė jos bestseleris „Meilės gyvenimas“, neseniai išleistas ir lietuviškai. Kaip literatūroje gimsta tūkstančius skaitytojų jaudinanti ir net piktinanti istorija, su autore kalbėjosi IQ kultūros redaktorė Viktorija Vitkauskaitė.
Pramogos
Pinigų pritraukimas į namus pagal Feng Shui
Feng Shui – tai kinų praktika, kuri yra naudojama daugelyje įvairių gyvenimo sričių, tad nieko nuostabaus, kad ir tada, kai kalba sukasi apie pinigus, taip pat yra taikomas Feng Shui mokymas.
Gyvenimas
Prisijaukinkite vėjo muziką
Kiniški vėjo varpeliai – itin madingas modernaus dekoro elementas, nors iš tikrųjų šie daiktai turi labai gilią istoriją.
Kultūra
Muzikos salėje – naujienos vinilo gerbėjams
Rytoj prasideda 18-oji Vilniaus knygų mugė, kurioje mirgės ne tik lietuviški ženklai, įspausti knygų puslapiuose, bet skambės ir lietuviškos muzikos naujienos. Viena ryškiausių – itin suaktyvėjusi vinilo plokštelių leidyba.
Kultūra
Vilniaus knygų mugėje – pirmasis „Silva rerum IV“ pristatymas
Vasario 25 d. 14 val. Vilniaus knygų mugės 5.1 salėje rašytoja Kristina Sabaliauskaitė ir žurnalistas Rimvydas Valatka pristatys paskutinę „Silva rerum“ tetralogijos dalį bei diskutuos šiandien aktualiomis knygos temomis.
Gyvenimas
Feng Shui patarimai, kaip namuose sukurti harmoniją
Prasidėjus naujiems metams verta atnaujinti ne tik gyvenimo būdą, bet ir savo aplinką. Manoma, jog geriausius patarimus tobulai namų energijai ir harmonijai sukurti siūlo Feng Shui filosofija, kilusi iš Kinijos. Vogue.com pateikė svarbiausius Feng Shui patarimus tiems, kurie savo namus nori pripildyti ramybės ir jaukios atmosferos.
ŽYMA
VILNIAUS KNYGŲ MUGĖ