sekmadienis, vasario 28 d.
IT ir transportas
Aviacija
Lietuvos oro uostuose keleivių skaičius pernai krito 72 proc.
Trijuose Lietuvos oro uostuose dėl koronaviruso pandemijos pernai keliautojų skaičius sumenko 72 proc., iki 1,8 mln. žmonių, o aptarnautų skrydžių
IT ir transportas
Aviacija
„Ryanair“ stabdo skrydžius iš Vilniaus, skraidins tik iš Kauno į Dubliną
Airijos pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ dėl pandemijos ir kelionių ribojimų laikinai stabdo visus skrydžius iš Vilniaus bei Palangos ir kelis
Verslas
Aviacija
Lietuvos oro uostai ruošiasi pertvarkai: stabdys dalį projektų, keis valdymą
Koronaviruso pandemijai tęsiantis, tris oro uostus valdanti bendrovė  Lietuvos oro uostai ketina stabdyti Kauno oro uosto keleivių terminalo plėtrą. Be to, Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostų valdymas nuo kitų metų pradžios bus centralizuotas. 
IT ir transportas
Oro uostai
Lietuvos oro uostuose gruodį daugės skrydžių, jų skaičius sieks 40 proc. pernykščių
Lietuvos oro uostuose gruodį turėtų daugėti skrydžių krypčių –  labiausiai jų išaugs Jungtinės Karalystės, Norvegijos, Švedijos ir Airijos kryptimis, be to, planuojamos ir naujos atostogų kryptys.
Aktualijos
Koronavirusas
Atvykstant į Lietuvą privaloma elektroninė registracija, būtinas QR kodas
Nuo antradienio visi keleiviai, atvykstantys į Lietuvą, privalo elektroniniu būdu pateikti asmens duomenis Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui (NVSC).
Pramogos
Didžiulis pasaulio žiniasklaidos dėmesys projektui AEROKINAS – virš 400 publikacijų, 350 mln. auditorija
Šią savaitę Vilniaus oro uoste buvo atidarytas festivalio „Kino pavasaris“ organizuojamas patyriminių kino seansų ciklas „Aerokinas“. Žinia apie pirmą kartą
Verslas
Oro uostai
Sprintas ir maratonas: sparti aviacijos sektoriaus plėtra Lietuvoje neišvengiama
Artimiausiu metu bus plėtojami visi trys Lietuvos oro uostai, tačiau didžiausi darbai laukia po dešimtmečio
Aviacija
„AIR BALTIC“
M. Gaussas: „Visa jaunoji karta negali sulipti į jachtas“
Kai lietuvis, latvis ar estas tolimos šalies oro uoste pamato „Air Baltic“ logotipą, šis jam primena, kad iki namų liko netoli, įsitikinęs Martinas Gaussas. Jis „Air Baltic“ generaliniu direktoriumi tapo sunkiausiais bendrovei laikais ir puikiai supranta, kad nuolatiniai pokyčiai versle yra būtini. 
Lietuva
Keleivis iš Vilniaus oro uosto dėl įtariamo viruso atvežtas į ligoninę
Iš Jungtinių Amerikos Valstijų per Varšuvą į Vilniaus oro uostą atskridęs keleivis su įtariama infekcine liga atvežtas į Santaros klinikų Infekcinių ligų centrą.
Lietuva
Vilniaus oro uoste iškils nauji keleivių terminalai
Plėtros ribas pasiekęs Vilniaus oro uostas per ateinančius dvejus metus planuoja pastatyti keleivių išvykimo terminalą, o šiemet pakvies į naują svarbių asmenių VIP terminalą ir konferencijų centrą. Kartu su šiomis investicijomis bus petrvarkomos ir Vilniaus oro uosto transporto prieigos
Verslas
Žiežmariai, prašome leidimo kilti!
Atrodo, kad naujo ir didžiausio šalies oro uosto tarp Vilniaus ir Kauno Lietuvai gali prireikti
Lietuva
Vilniaus oro uosto keleiviams vanduo nuo šiol bus nemokamas
Vilniaus oro uoste pradedami nemokamo geriamojo vandens stotelių įrengimo darbai. Joms atsiradus, skrydžių laukiantys keleiviai galės įsipilti vandens į savo atsineštus buteliukus ar gertuves.
Lietuva
Po incidento oro uoste – skandalingas teisėjo nutarimas: pareigūnės peržengė visas ribas
Tarptautiniame Vilniaus oro uoste dirbantys muitinės pareigūnai gali specialiai provokuoti į šalį atskridusius keleivius nusižengti Lietuvos įstatymams. Tokią prielaidą padaręs Vilniaus apygardos teismo teisėjas teigia, kad muitininkų elgesys niekaip negali būti pateisinamas, o nusižengti provokuojami keleiviai neturėtų būti baudžiami vien dėl to, kad pareigūnai tinkamai neatlieka savo pareigų.
Verslas
Marius Gelžinis: naujas oro uostas Lietuvai galėtų kainuoti milijardą
Pastatyti visiškai naują oro uostą Lietuvai gali kainuoti apie 1 mlrd. eurų, o projekto įgyvendinimas užtruktų maždaug dešimt metų, sako naujasis tris šalies oro uostus valdančios valstybės įmonės Lietuvos oro uostai vadovas Marius Gelžinis.
Vilniaus oro uosto rekonstrukcija „sutilpo“ į grafiką
Didysis Kauno oro uosto išbandymas baigiasi – kaip ir planuota, ketvirtadienį po 35 dienas trukusios kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcijos veiklą atnaujins Vilniaus oro uostas.
Verslas
Bandymų lėktuvui atskristi į Vilniaus oro uostą sutrukdė audra
Didžiosios Britanijos įmonės „Flight Calibration Services“ bandymų lėktuvas, kuris pirmasis turi išbandyti naujai išasfaltuotą Vilniaus oro uosto kilimo-tūpimo taką, dėl blogų oro sąlygų šeštadienį į Vilnių neatskrido.
Verslas
Vilnius pasiryžęs brangiai sumokėti už jungtį su pagrindiniais Londono oro uostais
Sostinės savivaldybės taryba pritarė valdančiųjų siūlymui per trejus metus skirti apie 2,1 mln. eurų skrydžių į vieną pagrindinių Londono oro uostų rinkodarai – tikimasi, kad tai pritrauks didžiausią Jungtinės Karalystės vežėją „British Airways“.
Aktualijos
Vilniaus oro uosto rekonstrukciją siūloma atidėti
Kai kurie Seimo liberalų ir konservatorių frakcijų nariai siūlo atidėti Vilniaus oro uosto kilimo ir tūpimo tako rekonstrukciją. Jų manymu, darbams nėra tinkamai pasiruošta.
Aktualijos
Skaidrumui įtvirtinti – reguliuojamos taksi kainos Vilniaus oro uoste
Iki spalio mėnesio norima sutvarkyti taksi iš Vilniaus oro uosto paslaugas. Susisiekimo ministras ir Vilniaus meras sako, kad tam reikalingas Vilniaus oro uoste dirbančių taksi kainų reguliavimas. Svarstoma, kad kelionė iki miesto centro galėtų kainuoti 8-9 eurus.
ŽYMA
VILNIAUS ORO UOSTAS