ketvirtadienis, rugpjūčio 6 d.
IQ Tema
Valstybės reikalas: vakuumas lytiškumo ugdymo klausimais užsipildo abejotinos vertės informacija
Lytinis švietimas mokyklose dažnai palydimas įtarumu ar net pasipriešinimu. Tačiau lytinis raštingumas užtikrintų Lietuvos vaikų teises ir padėtų visuomenei ištrūkti iš gėdos ir prievartos gniaužtų.
Anglijoje
Londone gyvenanti ir grožio verslą turinti Erika: mama gėrė, o aš naktimis ramybės ieškodavau pas močiutę
„Buvo tokių dienų, kai aš tiesiog negalėdavau naktimis užmigti, nes vykdavo baliai, į kuriuos atvykdavo visokie mamos draugai. Ne kartą trečią ryto žiemos metu susikraudavau kuprinę ir eidavau pėsčiomis pas močiutę, kad galėčiau ramiai pernakvoti ir ryte ramiai nueiti į mokyklą. Mamai netekus darbo, man prilygo tragedijai, žinojau, kad ji dar labiau pradės gerti, todėl buvau nusprendusi pasitraukti iš gyvenimo. Mane išgebėjo močiutė, radusi tuomet, kai nuo išgertų tablečių jau buvau be sąmonės”, – pribloškiančią gyvenimo istoriją papasakojo Londone gyvenanti Erika Gulbinaitė-Harrods.
Aktualijos
Neturite verslo idėjos? Ne bėda!
Lankstus darbo grafikas, įdomus darbas ir didesnis uždarbis – tai tik keli nuosavo verslo privalumai. Būti pačiam sau bosu pasvajoja dauguma dirbančių žmonių, tačiau tik nedidelė dalis jų ryžtasi žengti svarbiausią žingsnį ir savo svajones paverčia tikrove.
ŽYMA
VIOLETA JONAITIENĖ