sekmadienis, rugsėjo 27 d.
Anglijoje
Ruošiantis „Brexit“ sudarė įspūdingą sandėrį
Didžioji Britanija sudarė daugiau nei 100 mln. svarų vertės susitarimus dėl keltų nuomos, siekdama sumažinti grūsčių riziką Doverio uoste tuo atveju, jei nebus pasiektas susitarimas dėl „Brexit“, rodo vyriausybės dokumentai.
Anglijoje
Britanijos parlamentas atsisakė surengti balsavimą dėl nepasitikėjimo premjere
Didžiosios Britanijos parlamentas nusprendė „negaišti laiko“ svarstant opozicijos leiboristų pateiktą pasiūlymą surengti balsavimą dėl nepasitikėjimo premjere Theresa May dėl jos siūlomos išstojimo iš Europos Sąjungos sutarties, antradienį pranešė televizija „Sky News“, cituodama šaltinius Dauningo gatvėje.
Anglijoje
ES rengia viršūnių susitikimą dėl „Brexit“
Europos Vadovų Tarybos pirmininkas Donaldas Tuskas pirmadienį sušaukė Europos Sąjungos lyderių susitikimą dėl „Brexit“, tačiau perspėjo, kad pasiekto susitarimo su Didžiąja Britanija persvarstyti neketinama.
Anglijoje
Atmetus „Brexit“ susitarimą, gali griūti JK vyriausybė
Britų ministrė pirmininkė Theresa May sekmadienį perspėjo, kad parlamentui atmetus jos pasiektą „Brexit“ susitarimą, šalis gali likti Europos Sąjungoje, o į valdžią gali ateiti opozicinė Leiboristų partija.
Anglijoje
Artėja krizė: „Brexit“ susitarimas sumažins britų pajamas
Tyrimų grupė „The UK in a Changing Europe“ atliko tyrimą, kurio metu nagrinėjo vienas didžiausių „Brexit“ problemų ir tai, kokią įtaką jos turės britams, jų gyvenimui ir pajamoms.
Anglijoje
Svarbiausios ES ir JK skyrybų sutarties sąlygos
Jungtinės Karalystės ir Europos Sąjungos paruošta skyrybų sutartis susideda iš dviejų dalių: teisinę galią turinčios 580 puslapių išstojimo sutarties ir 26 puslapių politinės deklaracijos dėl jų ateities ryšių.
Verslas
Abipusis interesas
Norėdami patenkinti darbo rinkos poreikius, profesinės mokyklos ir verslas privalo bendradarbiauti glaudžiau
Pasaulis
Europa atsisakė Th. May paslaugos, BBC cituoja D. Grybauskaitę
Maltoje vykstant Europos Sąjungos viršūnių susitikimui Jungtinės Karalystės premjerė Theresa May pasiūlė būti tarpininke tarp Jungtinių Amerikos Valstijų ir senojo žemyno, tačiau jos paslaugos europiečiai mandagiai atsisakė.
Aktualijos
Išmokos atvykėliams kaitina atmosferą
Didžiosios Britanijos keliama sąlyga, pagal kurią į šalį atvykę kitų valstybių gyventojai ketverius metus nepretenduotų į socialines išmokas, įsiutino Vengrijos atstovus.
ŽYMA
VIOLETA PETRUŠIENĖ