ketvirtadienis, kovo 4 d.
Lietuva
Teismas paliko galioti N. Venckienei skirtas kardomąsias priemones
Vasario 18 dieną Panevėžio apygardos teismas konstatavo, kad visos N. Venckienei paskirtos kardomosios priemonės – intensyvi priežiūra, 10 tūkst. eurų užstatas bei asmens dokumentų paėmimas šioje proceso stadijoje yra tinkamos ir nėra diskriminacinės.
Lietuva
Po 10 metų prabilo tuo metu liudyti pabijojusi Venckienės kaimynė: mergaitė skundėsi
Vilniaus apygardos teismui nusprendus paleisti buvusią teisėją Neringą Venckienę į laisvę, ši grįžo į tėvų butą. Nuo šiol ji tris mėnesius turės dėvėti apykoję, su kuria nuo namų galės nutolti vos 500 metrų. Beje, naujasis tėvų butas – taip pat Garliavoje. Ir taip arti Klonio gatvės, kad ją galima matyti pro naujojo namo langus. Ir kaimynai kone tie patys.
Lietuva
N. Venckienė atvežta į Kauno teismą dėl suėmimo
Policija ketvirtadienį atvežė iš JAV pargabentą buvusią teisėją ir parlamentarę Neringą Venckienę į Kauno apylinkės teismą, kur bus sprendžiamas klausimas dėl jos suėmimo.
Aktualijos
Rusijos sportas nusiplovė dopingo dėmę
Pasaulinė kovos su dopingu agentūra (WADA) ketvirtadienį atšaukė tris metus trukusį Rusijos antidopingo agentūros (RUSADA) suspendavimą dėl valstybės finansuotos dopingo programos, atverdama kelią rusų atletams vėl varžytis tarptautinėse varžybose.
Aktualijos
Žaidynėse – be medalių, bet pasigirti yra kuo
Sekmadienį Pietų Korėjoje, Pjongčango mieste baigėsi ilgiau nei dvi savaites vykusios XXIII žiemos olimpinės žaidynės.
Aktualijos
Ir olimpiadoje Rusiją lydi dopingo šešėlis
Dėl dopingo skandalo Pjongčango žiemos olimpinėse žaidynėse teisę atstovauti Rusijai praradę atletai įtariami draudžiamus preparatus vartoję ir šių varžybų metu.
Pramogos
Olimpinio pasirodymo metu čiuožėja parodė daugiau nei norėjo (video)
Prancūzų dailiojo čiuožimo atstovė Gabriella Papadakis pirmadienį Pjongčango olimpiadoje patyrė nemalonų drabužio „funkcijos sutrikimą“, pademonstravusį kiek daugiau nei jos ambicijos dėl aukso medalio.
Aktualijos
T. Kaukėnas perrašo Lietuvos biatlono istoriją
Savaitgalį puikiu pasirodymu Pjongčango olimpinėse žaidynėse maloniai nustebinęs Lietuvos biatlonininkas Tomas Kaukėnas nesustojo ir pasiekė dar vieną įspūdingą rezultatą.
Aktualijos
Prasideda žiemos olimpiada (lietuvių startų tvarkaraštis)
Penktadienį Pietų Korėjos kurorte Pjongčange prasideda XXIII žiemos olimpinės žaidynės, kuriose su tūkstančiais atletų iš viso pasaulio dėl apdovanojimų kovos ir 9 Lietuvos atstovai.
Aktualijos
Rusijai - didžiulis smūgis
Tarptautinis olimpinis komitetas (IOC) nusprendė, kad Rusija yra diskvalifikuojama iš Pjongčango žiemos olimpinių žaidynių. Už 66 dienų prasidėsiančiose žaidynėse Rusijos sportininkai negalės varžytis po savo šalies vėliava.
ŽYMA
VIOLETINĖ ISTORIJA