ketvirtadienis, sausio 21 d.
Verslas
„Teršėjas moka“
V. Sinkevičius: didinant taršos mokesčius, reikėtų mažinti kitus
Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijai (EBPO) pasiūlius Lietuvai didinti aplinkosaugos mokesčius, už aplinką, vandenynus ir žuvininkystę atsakingas eurokomisaras sako, kad Europa laikosi požiūrio, kad mokesčius reikia subalansuoti – didinant vienus reikėtų mažinti kitus.  
Ekonomika
POŽIŪRIS
Kodėl virusas paskatino verslą „žaliuoti“?
Prieš metus pasaulis diskutavo, kokia bus artėjanti ekonomikos krizė, kuri esą it pagal kalendorių pasirodo kas dešimtmetį. Tačiau tuomet vargiai
Aktualijos
Ekonomikos ministerija
S. Skvernelis neteiks Ž. Vaičiūno į ekonomikos ir inovacijų ministrus
Premjeras Saulius Skvernelis sako neteiksiąs energetikos ministro Žygimanto Vaičiūno kandidatūros į ekonomikos ir inovacijų ministrus – šias pareigas jis dabar eina laikinai. 
Komentarai
Jauni politikai
Valstybė be ambicijos
Naują ministrę pirmininkę gavusius suomius labiausiai nustebino ne tai, kad ji – moteris. Nuostabos nekėlė ir tai, kad pirmosios pasaulyje moterims balsavimo teisę suteikusios valstybės valdančiosios daugumos partijų lyderės – taip pat moterys. Didžiausią nuostabą Suomijos visuomenei kėlė faktas, kad gruodžio viduryje postą iš susikompromitavusio premjero Antti Rinne’s perėmusiai socialdemokratei Sannai Marin – vos 34-eri.
Aktualijos
Lukas Savickas
4 faktai, kurie yra žinomi apie R. Karbauskio giriamą kandidatą į ministrus
Virginijui Sinkevičiui tapus jauniausiu eurokomisaru ES istorijoje, atsilaisvino jo vieta Ekonomikos ir inovacijos ministerijoje. Valdantieji atskleidė, kad į ministro postą svarsto teikti Luko Savicko kandidatūrą.
Aktualijos
Vyriausybė
R. Karbauskis užsiminė apie kandidatą į ekonomikos ministrus
Valdančiųjų „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis pranešė, kad valdančioji koalicija antradienio vakarą turėtų svarstyti premjero patarėjo, Vilniaus miesto savivaldybės tarybos nario Luko
Pasaulis
ES
Europos Komisija – prie starto linijos
Būsimųjų eurokomisarų laukia Europos Parlamento (EP) filtras. Ir tai nėra tik formalumas.
Aktualijos
Politiko portretas
Vizionierius (ne)profesionalų Vyriausybėje
Itin dažnai ekonomikos ir inovacijų ministras Virginijus Sinkevičius yra priverstas visuomenei aiškintis dėl Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) lyderių veiksmų. Visgi jis labiau bijo į istoriją įeiti kaip jauniausias, bet nieko nenuveikęs ministras.
Verslas
Viena „Fortune 500“ sąrašo lyderių Vilniuje atidaro naują paslaugų centrą
„Tai ne eksperimentas. Atėjome čia, kad pasiliktumėm“, – tokį pažadą išsakė medicinos paslaugomis užsiimančios bendrovės „McKesson Corporation“ atstovai, aprodydami naująjį šiandien atidarytą biurą Vilniuje.
Pasaulis
Dirbtinio intelekto dilemos: Europa ieško balanso, kai JAV ir Kinija bėga į priekį
Išplitęs technologijų pasiekiamumas ir jų siūlomos galimybės atveria ir naujų iššūkių. Į juos stambiausi žaidėjai reaguoja skirtingai – JAV ir Kinija yra susitelkusios į inovacijų stūmimą, o Europa laikosi kiek kitokio požiūrio ir siekia ieškoti balanso tarp asmens duomenų apsaugos ir verslo interesų.
IQ Tema
Virginijus Sinkevičius. Estafetė
Mindaugą pakeitė Virginijus. Tiek tų permainų.
Aktualijos
Į namą įvažiavo dviaukštis autobusą
Antrą Kalėdų dieną į Streatham Vale esantį namą įvažiavo dviaukštis autobusas.
Aktualijos
Rytų Anglijoje lietuvis sukėlė avariją ir pabėgo iš įvykio vietos
Iš Norwicho kilęs lietuvis, sukėlęs eismo įvykį, kurio metu žuvo jaunas vyras, ir apie tai melavęs savo viršininkui, atsidūrė už grotų, rašo Edp24.co.uk.
Pasaulis
Traukinys suvažinėjo tris tigrų jauniklius
Vakarų Indijoje traukinys suvažinėjo tris aštuonių mėnesių tigrų jauniklius, penktadienį pranešė eiguliai.
Pramogos
Apgadino automobilį ir pabėgo? Nuostolius galima kompensuoti
Jungtinėje Karalystėje kasdien įvyksta kelios dešimtys eismo įvykių, kurių kaltininkai sprunka iš įvykio vietų. Tuo tarpu apgadintų automobilių savininkams belieka nemalonumui dėl remonto ir patirtų nuostolių.
Aktualijos
Tirštame rūke – kelto avarija
Savaitgalį pietinėje Anglijos dalyje esančiame uoste didžiulis keleivinis keltas taranavo prišvartuotas jachtas ir užplaukė ant seklumos. Incidento metu tvyrojo itin tirštas rūkas.
Aktualijos
Važiuodamas prieš eismą greitkelyje sukėlė tragediją
Pagyvenusio vyro vairuojamas automobilis į judrų Anglijos greitkelį išvažiavo prieš eismą ir sukėlė avariją, kurios metu žuvo 3 žmonės.
Aktualijos
Tragedija Anglijoje: sudužus orlaiviui žuvo du asmenys
Trečiadienio vakare Rytų Jorkšyre įvyko skaudi nelaimė. Nukritus lengvajam orlaiviui, du asmenys žuvo. Vietos ūkininkai susivienijo didelėje teritorijoje ieškodami lėktuvo nuolaužų ir aukų kūnų.
Pasaulis
Tragiškos vestuvės: limuzino avarija pareikalavo 20 gyvybių
Savaitgalį JAV į vestuvių šventę svečius vežęs limuzinas pateko į avariją, kurios metu žuvo 20 žmonių.
ŽYMA
VIRGINIJUS SINKEVIČIUS