penktadienis, sausio 22 d.
Pramogos
Vitalijų Cololo amžinojo poilsio išlydi draugai ir artimieji
Pirmadienį Druskininkuose draugai, artimieji ir kolegos susirinko į paskutinę kelionę išlydėti humoristo Vitalijaus Cololo. Netikėtai Ispanijoje miręs vyras amžinojo poilsio atguls Ratnyčios kapinėse.
Pramogos
Paskelbta, kada galima atsisveikinti su Vitalijumi Cololo
Gruodžio 2 d. Ispanijoje netikėtai mirus garsiam Lietuvos humoristui, TV ir renginių vedėjui Vitalijui Cololo, gedi ne tik artimieji, giminės, draugai, bet ir daugelis Lietuvos žmonių, kuriuos Vitalijus įkvėpdavo savo gera nuotaika, energija ir smagiais pokštais. Visų atmintyje jis būtent toks ir liks. Šiuo metu Vitalijus ruošiamas paskutinei kelionei namo į gimtuosius Druskininkus, kur bus ir palaidotas.
Pramogos
Garsūs žmonės reiškia užuojautą ir dalijasi atsiminimais apie mirusį V. Cololo
Pirmadienio vakarą Lietuvą apskriejo liūdna žinia – Ispanijoje mirė humoristas Vitalijus Cololo. Ši skaudi netektis palietė ne tik 46-uosius metus ėjusio vyro artimuosius, bet ir visą visuomenę. Savo prisiminimais apie Anapilin iškeliavusį kolegą dalijosi ir pramogų pasaulio žmonės.
Pramogos
Mirė humoristas Vitalijus Cololo
Pirmadienį Lietuvą apskriejo skaudi žinia – mirė žinomas humoristas, TV laidų vedėjas Vitalijus Cololo. Vyrui buvo vos 45-eri.
Anglijoje
Britai atsidūrė turtingiausiųjų klubo dugne
Finansinio sektoriaus žinovams susirūpinimą kelia Jungtinės Karalystės ekonominės perspektyvos – jos yra prastesnės nei pasaulyje pirmaujančių šalių rodikliai.
ŽYMA
VITALIJUS COLOLO