šeštadienis, sausio 23 d.
Lietuva
Airijos lietuvį apgavo lėktuvo bilietų pardavėjas
Į Lietuvą lėktuvu sugrįžti planavęs Airijos lietuvis nutarė pasinaudoti paslaptingo bilietų pardavėjo paslaugomis, tačiau liko ir be pinigų, ir be bilieto į Tėvynę.
Aktualijos
Šešiolika mėnesių Liberalų sąjūdžio pirmininku išbuvęs Remigijus Šimašius traukiasi
Liberalų sąjūdis turės naują pirmininką – Remigijus Šimašius socialiniame tinkle „Facebook“ penktadienį pranešė atsisakąs partijos pirmininko pareigų.
Anglijoje
Skrydžių bendrovių įspėjimuose – bloga užuomina apie „Brexit“
Jungtinėje Karalystėje registruotos skrydžių bendrovės ruošia keleiviams įspėjimus apie tai, kad po „Brexit“ gali neįvykti suplanuotos kelionės. Už tai pirkėjai negautų ir kompensacijų – jas numato Europos Sąjungos teisė.
Aktualijos
V.Gailius traukiasi iš Seimo Antikorupcijos komisijos vadovo pareigų
Teisėsaugai pateikus įtarimus dėl prekybos poveikiu ir kyšininkavimo Liberalų sąjūdžiui, šios partijos atstovas Seime Vitalijus Gailius pranešė pasitraukiantis iš Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininko pareigų.
Aktualijos
Lėktuvų bilietai pabrango beveik 44 proc.
Lietuvoje liepos mėnesį buvo 0,3 proc. mėnesio defliacija. Vartojimo prekių ir paslaugų kainos šalyje sumažėjo po vieno mėnesio pertraukos.
Aktualijos
Teorija: kodėl „Ryanair“ išskiria keliaujančius kartu
Spėjama, kad pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ užsisakant bilietus specialiai atskiria artimus žmones, taip bandydama priversti juos sumokėti už specifinę, o ne atsitiktinę vietą lėktuve.
Aktualijos
„Ryanair" brangins bilietus skrendantiems su mažais vaikais
Pigių skrydžių bendrovė „Ryanair" paskelbė nuo šių metų rugsėjo įvedanti naują mokestį.
Pramogos
Ekspertai atskleidė, kada geriausia pirkti lėktuvo bilietus
Avialinijų ekspertai atskleidė, kada yra geriausias metas įsigyti skrydžių bilietus, jei norite išleisti kuo mažiau pinigų. Deja, taisyklė „kuo ankčiau įsigysite, tuo mažiau mokėsite” – negalioja.
Aktualijos
„WizzAir” skelbia neįtikėtiną akciją
Antradienį, balandžio 12 d. „Wizzair” skelbia neįtikėtiną akciją – du bilietai už vieno kainą.
Aktualijos
Nauja „Wizz Air“ kryptis iš Londono - Kaunas
„Wizz Air“, didžiausia mažų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje, plėsdama savo Lietuvai siūlomą žemų sąnaudų skrydžių asortimentą, žengia į Kauno oro uostą. Nuo kitų metų kovo 29 dienos avialinijų bendrovė iš Kauno į Londono Lutono oro uostą pradės skraidyti penkis kartus per savaitę.
Pramogos
Kur geriausia „medžioti“ pigius lėktuvo bilietus?
Elektroninių knygų „Kaip skristi nemokamai“ ir „Kaip rasti pigius skrydžius“ autorius Scottas Keyes gali būti drąsiai vadinamas ekspertu, ieškant geriausių ir pigiausių skrydžių pasiūlymų. Šis „medžiotojas“ su mielu noru padeda kitiems žmonėms rasti išsvajotus bilietus stebinančiomis kainomis ir tvirtina, kad tiesiog dievina savo darbu virtusį hobį. Per 5-erius metus ieškojimų ir įgytos patirties, Scottas atrado 3 geriausius interneto portalus bilietų medžioklei. Pabandykite ir jūs!
ŽYMA
VITALIJUS GAILIUS