šeštadienis, rugpjūčio 15 d.
Aktualijos
Anglijos ligoninėje rastas lietuvio gydytojo kūnas
Vienoje Birminghamo ligoninėje dirbusio lietuvio kūnas rastas nuo jo dingimo praėjus dviem dienoms. Karalienės Elžbietos ligoninėje 25-erių Eduard Zigar dirbti pradėjo vos prieš savaitę. Deja, bet jaunas vaikinas, dėl niekam nesuvokiamų priežasčių, atėmė sau gyvybė. Jis buvo rastas pasikoręs spintoje.
Aktualijos
Iš oro uosto dingęs lietuvis rastas sveikas ir gyvas (papildyta)
Vienoje iš socialiniuose tinkluose esančių grupių pasirodė informacija, kad draugai ir šeima susirūpinusi, nes neranda namo, į Lietuvą turėjusio parskristi vaikinuko.
Pasaulis
Policija sukelta ant kojų: ieškoma lietuvio pagrobusio merginą ir peiliu sužeidusio kitus
Vokietijos Erfurto miesto policija nuo ketvirtadienio ryto ieško 41 metų lietuvio.
Aktualijos
JK dingo lietuvis, prašoma pagalbos
Policija jau kuris laikas ieško Deivido Ivanausko, gimusio 1971 m. Iš jo jokių žinių artimieji nesulaukia nuo vasario mėnesio.
Pasaulis
Su traukiniu Italijoje susidūrusio vilkiko vairuotojas grįžta į Lietuvą
Su traukiniu Italijoje susidūrusio vilkiko vairuotojas grįžta į Lietuvą, informavo įmonės „TLB“ atstovai.
Anglijoje
Vienišas emigrantas prašo pagalbos
Gyventi į užsienio šalį išvykai vienas – ruoškis blogiausiam. Vienatvė, nesugebėjimas susirasti antrosios pusės užsienyje yra neįveikiama bėda tūkstančiams emigrantų. Atvykę dėl didesnių pinigų, jie dirba dvigubas, net trigubas pamainas, o sugrįžę į naujuosius namus verkia apsikabinę pagalvę, kad nėra ko pabučiuoti ar bent su kuo pasikalbėti.
Anglijoje
Londone gyvenantis lietuvis neturi abiejų kojų ir rankos, tačiau daro stebuklus
Londone gyvenantis 30-metis Remigijus Škarbalius iš Alytaus yra absoliučiai unikalus. Jaunas vyras gyvena be abiejų kojų ir be vienos rankos. Viską, ko tik prireikia, jis daro su vienintele dešiniąja. „Daug kam atrodo, kad gyventi be vienos kojos yra siaubinga, todėl galvoja, kad be abiejų jau iš viso neįmanoma. Bet aš visus tokius bandau nuraminti“.
Anglijoje
Neeilinė emigranto iš Lietuvos istorija - išvyko pats to nesuprasdamas
Emigrantas Rokas Buika iš Lietuvos į Airiją gyventi išvyko pats to nežinodamas. Manė, kad tai bus tik trumpa atostogų išvyka pas toje šalyje gyvenantį tėtį, tačiau ten Rokas pasiliko visam laikui. „Visi jau tarėsi, o aš... aš visiškai nieko neįtariau“, – pripažins R. Buika. Vaikino šeima nujautė, kad sūnus sprendimui išvykti prieštaraus, todėl nusprendė viską planuoti patyliukais, kad nesukeltų jam papildomo streso.
Aktualijos
Didžioji Britanija sukelta ant kojų: iš kalėjimo pabėgo lietuvis
Kembridžšyro pareigūnų duomenimis 51-erių Gintautas Urbonas yra nuteistas 12 metų laisvės atėmimo bausme, kurią atlieka Peterboro kalėjime.
Pasaulis
Iš kelto, plaukusio į Švediją, iškrito lietuvis, jo vis dar nerandama
Iš kelto, plaukusio į Švediją, šeštadienį iškrito lietuvis, praneša Latvijos portalas la.lv, cituodamas Latvijos radiją.
Aktualijos
D. Rapšys tapo Europos čempionu
Šalies vadovai pasveikino plaukiką Daną Rapšį, Europos čempionate iškovojus aukso medalį 200 metrų plaukimo laisvu stiliumi rungtyje.
Pramogos
Kultiniuose „Sostų karuose“ filmuojasi lietuvis
Tomas Ereminas – profesionalus kaskadininkas, vaidinęs daugelyje Holivudo filmų su tokiomis žvaigždėmis kaip Bradas Pittas, Johnny Deppas, Natalie Portman ir daugeliu kitų, tačiau vyras laidoje „Bus visko“ atskleis, kad to nė kiek nesureikšmina ir visus žmones vertina vienodai.
Aktualijos
Lietuvis dingo, kaip į vandenį, šeima sunerimusi
Ignas anksčiau yra gyvenęs Jungtinėje Karalystėje, svarstoma, kad jis galėjo susikrauti daiktus ir niekam nepranešęs sėsti į lėktuvą ir grįžti atgal. Galbūt tokiu būdu bandydamas pabėgti nuo jį Lietuvoje užklupusių problemų.
Aktualijos
Londone mįslingai dingo lietuvis
Jungtinėje Karalystėje (JK), Londone gyvenantis lietuvos dingo, kaip į vandenį, šeima sunerimusi.
Lietuva
Apklausa parodė: krepšinis nėra lietuviškumo požymis
Krepšinis ir tradicinis maistas, rodos, yra du ryškūs poliai, ant kurių laikosi populiarioji lietuviška kultūra. Tačiau visuomenė mano, kad šie pomėgiai mažai tepasako apie žmogaus tautinę tapatybę – kur kas svarbiau, kuo pats save laikai.
Aktualijos
Įkalintas lietuvis, iš britų pavogęs papūgą
Jungtinėje Karalystėje (JK) nuteistas ir įkalintas lietuvis vagis, kuris, naktį įsilaužęs į britų nuosavybę, pavogė šeimos mylimą papūgą.
IQ Tema
Vyriausybė privalo veikti aktyviau, bet ir su protu
Sauliaus Skvernelio Vyriausybė sulaukia kritikos dėl neva imituojamų pertvarkų. Dažnai ji pelnyta, bet ne viskas taip paprasta.
Aktualijos
Lietuvis paauglys britui mokytojui suknežino galvą
Lietuvis jaunuolis Lukas Mikoliūnas gatvėje užpuolė savo buvusį mokytoją tokia jėga, kad britui buvo visiškai suknežinti galvos kaulai, o gydytojai perspėjo, kad vyras gali likti aklas.
Aktualijos
Lietuvis sukčius nuteistas JK teisme
Kento policija pranešė sugavusi lietuvių kilmės sukčių, kuris suėmimo metu su savimi turėjo kanapių bei kito asmens tapatybės kortelę.
Lietuva
Švedai sulaikė šnipinėjimu įtariamą lietuvį
Švedijoje sulaikytas uždaroje karinėje teritorijoje fotografavęs lietuvis. Tai patvirtino ir Lietuvos užsienio reikalų ministerija.
ŽYMA
VITALIS NAKROŠIS