sekmadienis, rugsėjo 27 d.
Aktualijos
JK daugėja uždirbančiųjų septynženkles sumas
Nors vis garsiau kalbama apie pavojus ekonomikai, per pastaruosius metus Jungtinėje Karalystėje padaugėjo žmonių, kurie per metus uždirba daugiau nei milijoną.
Pramogos
Jaunasis Lietuvos milijonierius įsigijo įspūdingą automobilį
Vienas iš jauniausių Lietuvos milijonierių laikomas verslininkas Ignas Jomantas skelbia nusipirkęs vienetinį automobilį.
Pramogos
Padarykite tai ir tapsite milijonieriais
Žmonės nori būti nepriklausomi. Tai - tarsi instinktas, kuriam mes negalime atsispirti. Šiais laikais nepriklausomybė dažniausiai siejasi su finansine padėtimi. Tomas Corley penkerius metus tyrinėjo milijonierių gyvenimus ir mano, kad visų jų sėkmės istorijas galima apibendrinti labai trumpai - milijonieriai dažnai finansinę nepriklausomybę pasiekė žengę 4 žingsnius.
Pramogos
Rytų Anglijoje neatsiranda laimėtų milijonų savininkas
Jau kurį laiką neatsiliepia asmuo, kuris nacionalinėje loterijoje laimėjo beveik 10 milijonų svarų sterlingų – laimingasis bilietą pirko Rytų Anglijoje.
Atradimai
Tik kartą per metus: VU biblioteka kviečia pamatyti „Katekizmą“
Rytoj, balandžio 4 d., Vilniaus universiteto bibliotekos P. Smuglevičiaus salėje bus eksponuojamas Martyno Mažvydo „Katekizmo“ originalas. Tai jau tradicija tapęs renginys, kurio metu Lietuvos gyventojai kviečiami susipažinti su pirmąja spausdinta lietuviška knyga.
Pasaulis
Dešimtys darbininkų per vakarą tapo milijonieriais
Mažo Kanados miestelio gyventojai, iš kurių dauguma yra giminės ir bendradarbiai, susimetė pinigų loterijos bilietams ir netrukus savo sąskaitas papildė septyniaženklėmis sumomis.
Pramogos
JK ieškomas milijonų laimėtojas
Jungtinėje Karalystėje organizuojamos loterijos „Euromillions“ pagrindinį prizą šią savaitę laimėjo ir į milijonierių klubą pateks vienas žmogus.
Anglijoje
Londono turtuoliams „Brexit” - ne kliūtis
Panašu, kad žalia šviesa „Brexit” nepaveikė turtuolių meilės Londonui. Naujausiais duomenimis, Jungtinės Karalystės (JK) sostinėje gyvena daugiausiai pasaulio milijonierių ir jų skaičius tik auga, - pranešė naujienų portlas verdict.co.uk.
Pramogos
Loterijos laimėtojų sūnus iš tėvo pinigų daugiau negaus
Teismas nusprendė, kad prieš kelis metus įspūdingą sumą loterijoje laimėjęs vyras neprivalo duoti pinigų suaugusiam sūnui, kuris per trumpą laiką sugebėjo iššvaistyti daugiau nei pusantro milijono svarų sterlingų.
Pramogos
Londone gyvenanti buvusi ruso oligarcho žmona: „Pusę dienos praleidžiu tam, kad būčiau graži“
2008 metais Marinika tapo „Mis Rusija“ konkurso nugalėtoja ir iki šiol dirba modeliu. „Bet dirbu tik tuomet, jeigu man patinka prekės ženklas. Jei nepatinka rūbas, jo nedemonstruosiu“, - atviravo žinoma Londone gyvenanti moteris.
Pramogos
Už laimėtą milijoną duos į teismą
Jauniausia „Euromillions“ didžiojo prizo laimėtoja Jungtinėje Karalystėje ketina bylinėtis su loterijos organizatoriais, kuriuos kaltina sugriovus gyvenimą, nes leido žaisti nepilnametei.
Gyvenimas
13 tik milijonieriams būdingų įpročių
Žmonių, savo pastangomis tapusiais milijonieriais, gyvenimus skrupulingai išstudijavęs rašytojas sudarė sąrašą įpročių, būdingų turtingiesiems.
ŽYMA
VU BIBLIOTEKA