ketvirtadienis, rugpjūčio 6 d.
Pramogos
Rytų Londoną užliejo vanduo (vaizdo įrašas)
Trečiadienį Rytų Londone įvykus avarijai miesto vamzdynų sistemoje vieną kvartalą užliejo vanduo.
Aktualijos
Londone traukinyje subadytas keleivis
Antradienio vakare Rytų Londono teritorijoje važiuojančiame traukinyje peiliu sunkiai sužalotas vyras.
Aktualijos
Rytų Londone neaiškiomis aplinkybėmis nušautas jaunuolis
De Beauvoir Square, Hackneyn rajone buvo rastas 27-erių metų jaunuolis, kuris, kaip įtariama buvo sužeistas netoli Kingsland Road apie pirmą valandą nakties.
Aktualijos
Sostinėje vėl liejosi kraujas – moteris lifte subadyta dieną
Porą dienų aplink daugiabutį Rytų Londone šmirinėjęs įtartinas vyriškis ketvirtadienį namo lifte užpuolė moterį ir sunkiai ją sužalojo peiliu.
Aktualijos
Londone žmogžudystės tampa nevaldomomis
Trečiadienį vakare Rytų Londone mirtinai sužalojus dar du žmones, nužudymų aukų skaičius sostinėje šiemet perkopė pusšimtį, policija žada imtis ypatingų priemonių.
Aktualijos
Sparčiausiai nuomos kainos kilo šiame rytų Londono rajone
Nekilnojamo turto specialistai suskaičiavo, kad sparčiausiai per dešimtmetį nuomos kainos kilo rytų Londono rajone Hackney.
Aktualijos
Rytų Londone ieškomas žudikas
Rytų Londono policijos pareigūnai paskelbė apie žudiko paiešką po to, kai sekmadienį vakare Hackney rajone gatvėje nušautas žmogus.
Aktualijos
Rytų Londono gyventojams – naujos taisyklės
Londonas vienas iš pirmųjų didmiesčių Europoje, kuris nusprendė imtis griežtų sankcijų prieš masinį automobilių skaičiaus augimą gatvėse ir didėjantį oro užterštumą. Gatvėse tam tikru laiku nebegalės važinėti jokios priemonės, kurios nebus varomos elektra.
Verslas
Eurų sodinimas
Žemės ūkis yra viena labiausiai remiamų sričių – europiečių ūkininkai gali pasinaudoti 118 kaimo plėtros dalinio finansavimo projektų. Tačiau žmonės labai skirtingi: vieni ima, nors galėtų to nedaryti, kiti toliaregiškai žvelgia į ateitį, treti tiesiog mėgina sudurti galus.
Aktualijos
Pareigūnai siaubingai sužalojo moterį
Penktadienį, Rytų Londone, Hackney rajone, Dalston Lane buvo partrenkta 25-erių metų moteris, kaip vėliau paaiškėjo – merginą suvažinėjo policijos pareigūnai.
Aktualijos
Rytų Londone autobusas taranavo gatvėje važiavusius automobilius
Liudininkai video įraše įamžino momentą, kaip ketvirtadienį rytų Londone autobusas rėžėsi į gatvėje buvusius automobilius, tarp jų automobilį, kuriame važiavo kūdikis.
Aktualijos
Prieš vestuves merginą išniekinęs Rytų Londono monstras laisvės daugiau nematys
Griežčiausios bausmės sulaukė jaunas vyras, kuris Rytų Londone išprievartavo merginą nepaisant to, kad kitą dieną buvo suplanuotos jo vestuvės. Nusikaltėlis įkalintas visam gyvenimui.
Aktualijos
Jaunikis prieš savo vestuves išprievartavo nepažįstamąją
Rytų Londone vyras išprievartavo moterį prieš pat savo vestuves, o savo draugę jis vedė praėjus vos kelioms valandoms po nusikaltimo.
Aktualijos
Londono traukinių stotyje – panika
Netikusį pokštą sekmadienį vakare Rytų Londone iškrėtė du jaunuoliai – jie į keleivių pilną traukinį įmetė uždegtą petardą, kuri sukėlė tikrą paniką.
Pramogos
Rytų Londone – požeminiai sprogimai ir evakuacija
Pirmadienį ryte Londone, Hackney savivaldybėje nugriaudėjo du sprogimai, teko evakuoti dalį šioje teritorijoje esančių pastatų.
Aktualijos
Rytų Londone kūdikiui įkritus į vandenį paskui šoko ir močiutė
Antradienio popietę į rytų Londone tekančią River Lea upę įkrito maža mergaitė. Su mažamete buvusi jos močiutė nieko nelaukdama taip pat puolė į upę gelbėti skęstančio vaiko.
Pramogos
Londone aptikta žiurkė-milžinė
Šiaurės Londone rasta neregėto dydžio žiurkė. Negyvas graužikas dydžiu prilygo vaikui.
Aktualijos
Rytų Londone iš kanalo ištrauktas žmogaus kūnas
Po beveik kelias valandas trukusių intensyvių policijos pareigūnų paieškų, iš rytų Londone esančio kanalo ištrauktas žmogaus kūnas, - pranešė naujienų portalas standard.co.uk.
Aktualijos
Rytų Londone, Hackney rajone šauta į policininką
Prieš nusikalstamas gaunas nukreiptos policijos operacijos metu rytų Londono Hackney rajone buvo šauta į pareigūną, - pranešė naujienų portalas standard.co.uk.
ŽYMA
VYNININKYSTĖ