ketvirtadienis, spalio 22 d.
Gyvenimas
Kodėl vyras nepastebi, kai moteris nori jį palikti
Jeigu vyras nuspręs pamesti moterį, tai bus akivaizdu. Nepastebėti jo ketinimų bus sunku. Nebent moteris apgaudinėtų save iliuzijomis. Arba
Gyvenimas
Yra tik viena priežastis, kodėl vyras neveda savo moters
Jeigu norite turėti vyrą ir šeimą, o jūsų partneris atsako: „Vėliau, kai susiklostys aplinkybės“, žinokite, kad iš tikrųjų tai reiškia:
Anglijoje
Britanijoje pasipiktinta bandymu „išteisinti“ prieš J. K. Rowling smurtavusį jos vyrą
 Jungtinėje Karalystėje protestuotojai prieš smurtą artimoje aplinkoje pasipiktino dienraščio „The Sun“ pirmajame puslapyje penktadienį pasirodžiusiu straipsniu, kur knygų apie berniuką
Gyvenimas
5 dalykai, kurių reikia, kad vyras patirtų tėvystės laimę
Sakoma, kad vyrui tapti tėvu – vienas juokas, bet būti tėvu yra tikrai nelengva. Tėvai kaip žmonės apskritai būna
Pasaulis
Per keistą nelaimę bažnyčioje sudegė vyras
Lagose ketvirtadienį per gydymo apeigas vienoje bažnyčioje pastoriui supainiojus vandenį su benzinu sudegė vyras, pranešė gelbėjimo tarnybos.
Aktualijos
Mama įspėja: dukrą vijosi vyras, prieš tai sakęs „ar nori su manimi truputuką pažaisti?”
Kerry Robinson teigė, kad jos 14 metų amžiaus dukrą Miah vijosi aukštas, gobtuvu prisidengęs vyras, prieš tai jos klausęs, ar ši nenorinti su juo pažaisti.
Gyvenimas
Kaip kalbėti ir elgtis, kai vyras peržengia leistinas ribas
Dauguma moterų susiduria su tokia problema, kai pats artimiausias žmogus ima pulti ir užgaulioti. Moteris pasimeta ir nežino, kaip teisingai reaguoti, ką atsakyti. Ji nori išvengti konflikto, tačiau toleruoti grubaus elgesio su savimi taip pat negali.
Anglijoje
Londonas reikalauja naujo „Brexit“ referendumo (vaizdo įrašas)
Pakartotinio „Brexit“ referendumo reikalaujanti daugiatūkstantinė minia šeštadienį užplūdo Londoną – tai didžiausia tokia protesto akciją nuo 2016-ųjų birželio.
Anglijoje
Žmonių žinia premjerei: dėl antro referendumo pasisakė tūkstančiai
Peticiją dėl referendumo, kurio metu Jungtinės Karalystės gyventojai galutinai apsispręstų dėl „Brexit“, per parą pasirašė ketvirtis milijono žmonių. Tai – rimtas signalas šalies valdžiai.
Anglijoje
Šaukiamas antras referendumas dėl „Brexit“
Dalis Jungtinės Karalystės parlamento narių vadina premjerės parengtą „Brexit“ planą vadina apgaulingu ir inicijuoja antrą referendumą dėl pasitraukimo iš Europos Sąjungos.
Anglijoje
Du metai po „Brexit“: tauta vėl reikalauja referendumo
Minint antrąsias „Brexit“ referendumo metines tūkstančiai žmonių šeštadienį įšėjo į Londono gatves reikalaudami pakartotinio balsavimo dėl Jungtinės Karalystės narystės Europos Sąjungos.
Anglijoje
Apklausa: britai nori antro referendumo
Minint dviejų metų sukaktį po istorinio referendumo dėl „Brexit", Jungtinėje Karalystėje atikta apklausa atskleidė, kad britai norėtų galimybės pakeisti savo nuomonę.
Anglijoje
Antras referendumas dėl „Brexit”: imtasi veiksmų
Kelių politinių partijų atstovai Jungtinėje Karalystėje sekmadienį pradėjo kampaniją, sieksiančią, kad susitarimas dėl Britanijos pasitraukimo iš Europos Sąjungos (ES) sąlygų būtų patvirtintas referendumu.
ŽYMA
VYRAS