sekmadienis, rugsėjo 27 d.
Anglijoje
Lietuviai nustebino kelyje įstrigusius vairuotojus
Šią savaitę Londone, Dagenham rajone, įvyko sunkvežimio avarija, kurios metu greitkelyje pasipylė krovinys. Ant kelio išbyrėjo per 40 tonų skardinių Coca colos gėrimo. Vairuotojai A13 kelyje buvo įkalinti ne vienai valandai.
Aktualijos
Britui darbe neleido mūvėti šortų, jis rado neįtikėtiną išeitį
Per Europą besiritantis karštis kančia virto daugeliui žmonių. Ypač įstaigose, kuriose nėra oro kondicionierių ir ventiliatorių. Todėl, kai dvidešimtmečiui skambučių centro darbuotojui iš Eilsberio (Bakinhamšyro grafystė) darbdavys liepė trumpas kelnes pakeisti ilgomis, persirengti išsiųstas vaikinas sugalvojo protesto akciją – grįžo vilkėdamas suknelę.
Pasaulis
Iš Afrikos atslenka dar karštesni orai
Jau ne pirmą savaitę, tiesiogine to žodžio prasme, čirškančių europiečių, sinoptikai pradžiuginti vis dar negali. Anaiptol, prognozuojama, kad ateinančiomis dienomis gali būti „pagerintas“ visų laikų Europos karščio rekordas.
Aktualijos
Mažylės maudynės jūroje baigėsi mirtimi
Savaitgalį populiariame pietryčių Anglijos pajūrio kurorte besimaudydama vandenyje į bėdą pateko maža mergaitė, kuri vėliau ligoninėje mirė.
Aktualijos
Karščiai sutrikdė Eurotunelio darbą – traukiniai vėluoja valandomis
Dėl karščio bangos sutriko traukinių eismas Jungtinę Karalystę ir Prancūziją jungiančiame tunelyje – keleiviai yra perspėjami dėl galimų kelionių atidėliojimų bei problemų su oro kondicionavimo sistemomis.
Gyvenimas
Mergina žengė ant smėlio ir atsidūrė ligoninėje
Karščio kamuojama Didžioji Britanija pradeda kelti pavojų žmonių sveikatai.
Aktualijos
Vyriausybė neatlaikė spaudimo – žada rasti lėšų Kauno stadionui
Vyriausybė persigalvojo – ministras pirmininkas Saulius Skvernelis informavo, kad lėšų Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadiono rekonstrukcijai vis dėlto bus skirta, tačiau konkrečių skaičių kol kas nekomentuoja.
IQ Tema
Vyriausybė privalo veikti aktyviau, bet ir su protu
Sauliaus Skvernelio Vyriausybė sulaukia kritikos dėl neva imituojamų pertvarkų. Dažnai ji pelnyta, bet ne viskas taip paprasta.
Pasaulis
Karštis į neviltį varo Europos ir Sibiro gyventojus
Karštis svilina ne tik atokiausius Jungtinės Karalystės kampelius. Saulė, tvankumas ir aukšta temperatūra kankina ir kitų Europos šalių gyventojus. Kai kurios valstybės ar miestai artimiausiu metu ketina skelbtis stichinės nelaimės zonomis.
Aktualijos
Karštis pražudė automobilyje paliktą kūdikį
Airijoje mirė vos kelių mėnesių mergytė, kurią neatsakingas tėvas karštą dieną paliko užrakintame automobilyje.
Lietuva
Lietuviai džiaugiasi turkiška vasara
Liepos pradžia Lietuvos gyventojus džiugina puikiais orais. Saulė visoje šalyje svilinti pradėjo penktadienį nuo ryto. Sinoptikai Lietuvos vasarą jau vadina turkiška ir gerus orus žadėjo artėjančiam savaitgaliui.
Lietuva
Dabar lietuvius vargina karštis
Šią savaitę Lietuvoje mušami karščio rekordai. Daugiausiai skundų karštomis vasaros dienomis pasigirsta iš viešuoju transportu važinėjančių vilniečių. Jutiminė temperatūra daugelyje šalies miestų viršys 40 laipsnių. Tropinė temperatūra savo piką pasieks šeštadienį, o sekmadienį laukiama šiokios tokios vėsos ir lietaus.
Lietuva
Rugpjūčio karštis džiugins atostogautojus
Nors šią vasarą lietuviai choru vadina „pačia blogiausia, kiek atsimena“, tikėtina, kad rugpjūtis pradžiugins net ir didžiausius lietuviškų orų skeptikus. Lyginant su šaltu birželiu ir šiluma nelepinusia liepa, paskutinis vasaros mėnuo žada būti labai karštas.
Aktualijos
Karštis Anglijoje: prasidėjo traukinių chaosas
Specialistai baiminasi, kad dėl šią savaitę į Jungtinę Karalystę atslinkusios karščio bangos gali deformuotis traukinių bėgiai. Tikimasi geležinkelio teikiamų paslaugų trikdžių ar net maršrutų atšaukimo, - skelbė express.co.uk naujienų portalas.
Pasaulis
Dešimt įspūdingiausių pasaulio paplūdimių
Išrinkti vaizdingiausi ir tobuliausi paplūdimiai visame pasaulyje, kuriuose galėsite pabėgti nuo kasdienybės, paskelbė portalas standart.co.uk. Nors Jungtinėje Kralystėje orai tik po truputį šyla, visada yra išeitis
ŽYMA
VYRIAUSYBĖS PROGRAMA