ketvirtadienis, liepos 2 d.
Aktualijos
Parlamentinės išlaidos
Seimo nariai per metus parlamentinei veiklai išleido per 1,4 mln. eurų
Praėjusiais metais Seimo nariai parlamentinei veiklai išleido 1 mln. 451 tūkst. eurų, daugiausia pinigų skirta automobilių remontui ir priežiūrai.
Aktualijos
Per 100 ugniagesių kovojo su Londono centre esančiame viešbutyje įsiplieskusiu gaisru (atnaujintas)
Londono centre esančiame prabangiame viešbutyje „Mandarin Oriental“ trečiadienį įsiplieskus gaisrui, į nelaimės vietą atvyko dešimtys ugniagesių, pranešė pareigūnai. Gairininkai incidento vietoje dirbo per naktį. Tarp šimtų evakuotų svečių - ir Robis Williamsas.
Aktualijos
Daugiabutyje Londone – mirtinas gaisras
Londono ugniagesių brigada patvirtino, kad daugiabutyje kilus dideliam gaisrui žuvo viena namo gyventoja.
Aktualijos
Gaisras Londone: ugniagesiai vos nežuvo patys
Ketvirtadienio vakarą Edgware rajone netoli Burnt Oak stoties, kilo didžiulis gaisras. Keli šimtai gyventojų evakuota baiminantis įvykio vietoje galimo sprogimo.
Aktualijos
Gaisras Londone: evakuojami šimtai žmonių
Edgware rajone netoli Burnt Oak, Vakarų Londone, evakuota per pusę tūkstančio gyventojų dėl sprogimo pavojaus. Didžiulio gaisro liepsnos akimirksniu prarijo gyvenamąjį pastatą su įsikūrusiomis dirbtuvėmis.
Aktualijos
Dar vienas gaisras Londone: liepsnos pasiglemžė turgų
Naktį iš sekmadienio į pirmadienį Londono Camdeno rajone įsiplieskė didžiulis gaisras. Garsiajame rajono turguje liepsnas malšino daugiau nei 70 ugniagesių.
Aktualijos
Gaisras Londone: žuvusia laikyta moteris rasta gyva
Per gaisrą Londone dingusia be žinios laikyta moteris atsirado. Paaiškėjo, kad ją iš liepsnų jau be sąmonės išnešė ugniagesys.
Lietuva
Po gaisro Londone Vilniaus meras susirūpino lietuvių saugumu
Po tragiško gaisro, kuris Londone Grenfell Tower daugiabutyje, pareikalavo 79 žmonių gyvybių, susirūpinimą vilniečiais išreiškė sostinės meras Remigijus Šimašius.
Aktualijos
Baiminantis gaisro Londone masiškai tikrinami daugiabučiai
Londono rajonų savivaldybės masiškai ėmė skambinti specialistų komandoms dėl daugiabučių, kuriems neseniai buvo atlikta apdaila. Norima įsitikinti, kad jiems nekyla toks pavojus, koks grėsė Grenfell Tower pastatui.
Pramogos
Pražūtingą gaisrą išgyvenęs vyras: tebematau lavono veidą
Londone sudegusio daugiabučio 15-ajame aukšte gyvenęs vyras – vienas iš tų, kuriems pavyko išsigelbėti. Jis papasakojo, kaip staigiai viskas įvyko, kokį siaubą patyrė ir kaip nuo šiol dar labiau vertins savo gyvenimą.
Aktualijos
Daugiaaukščio gaisrą vadina žmogžudyste
Dar labiau išaugo daugiaaukščio Londone gaisro aukų skaičius, Jungtinės Karalystės parlamento narys šią tragediją vadina žmogžudyste ir ragina kaip įmanoma greičiau rasti bei nubausti kaltuosius.
ŽYMA
VYTAUTAS KAMBLEVIČIUS